0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Hamileyim birde çocuğu uyarmadan önce direk bağırıyorum neden böyleyim bilmiyorum ne yapmam gerekir sizce çok bunalıyorum hareketli ve hiç susmadan nefes almadan konuşuyor dört yaşında 

4 Cevaplar

0 oy
(5,290 puan) tarafından
Bende cok bagiriyorum cileden cikartiyor beni sinirlenince odasina gidip peluslarina anne kizdi sus diyor saatlerce oynuyor akli dengemle oynuyor benim 
(137 puan) tarafından
Napıcaz çok vicdan duyuyorum sonra ben benim ki bugün çizgiflimi izlemeyi bırakmamak için TV karşısına lazımlığını koymuş kakasını yapmış hala çizgiflimi izlemeye devam ediyor oda kaka kokmuş iki dakika çizgi film bırakıp tuvalete gitmemiş çıldırdım ya ben kapatıyorum çizfiiflimi o açıyor
(137 puan) tarafından
Söylemiyor da ben kaka yaptım lazımlığa diye üzerinde oturup öyle bakıyor hala
-Reklam-
0 oy
tarafından

Böyle yaparak çocuğu sindirirsin her şeyden. Biliyorum bilerek yapmıyorsun ama oğluna kızdığın anda neredeysen orayı terket camı aç hava al nefes al 10 kere burundan al ver sonra 4 defa ilk başta nefes aldığında 4 e kadar say verirken 4 e kadar say birde verdikten sonra 4 e kadar say :D dalga geçmiyorum psikoloğum önermişti ben hamile değilim oğlumda daha 18 aylık ama çok zorluyor beni 

(137 puan) tarafından
Bunu denicem yoksa kendimden hiç memnun değilim çocuk korkuyor benden
tarafından
Dene canım hatta kendini ne zaman kötü hissedersen şu anda dahil dene rahatlayıp rahat uyuduğunu bile hissedeceksin
(137 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya
tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(14,489 puan) tarafından
Bazen ben de öyleyim.

Olmayacak zaman bağırıyorum çocuğa.

Bazen de hiiiiic kızamıyorum gülmeye başlıyorum onca yaramazligina..

Dngsz miyim neyim anlamadm
(137 puan) tarafından
Aynı duyguları yaşıyorum çocuğumun hayatımı mahvetmek istemiyorum çok güzel çocukluk geçirsin istiyorum iyi Bi anne olamıyorum sanırım parka götürüyorum hergün mutlu olsun diye uğraşıyorum ama ilgi ve sevgi veremiyorum belki de ben hiç sevgi görmedim ki sevgi bilmiyorum
(14,489 puan) tarafından
Yok beeee öyle düşünme valla aslanlar gibi de anneyiz..
Kendini zorbalama( bunu dediğime bakma en çok ben kendime yaparım bunu ama sen yapma ♥️)
(137 puan) tarafından
Allah yardım etsin bize inşallah
0 oy
(258 puan) tarafından
Bazen Biz de öyleyiz evladımızın hakkını gireriz Aslında öyle düşünürüz Gerçi Öyle de zaten Bunlar daha bir şey anlamıyorlar çocuklar ama gerçekten insan bazen öyle sinir oluyor ki ne yapacağım şaşırıyor Rabbim bizlere taşıyamayacağımız yükü vermesin inşallah

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 814 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (429 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 805 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 402 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 449 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,831 puan) tarafından soruldu

400,714 soru

11,988,931 cevap

36,172 kullanıcı

...