0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Arkadaşlar herseyi anlatiyorum simdi ben bi cahillik yaptım evet bazen nişanlım bazen eşim diye bahsediyorum çünkü korkuyorum ben cahillik yaptım biz birlikte olduk yani birlikte olduk da denemez kaba tabirle şöyle anlatayım yani 1 dakika sürmüş sürmemiştir boşalmadığını da söylüyor zaten ki gerçekten boşalmadı. Çünkğ zaten çok kısa bir süreydi 1 dakika bile sürmemiştir bir kaç defa girince korktum hemen çekildim zaten ama bu ayım çok stresli geçti sürekli korktum biz bunu 11 gün önce yaşadık ve bence adet düzenleyici kullanıyorum ve bu ilacın da 7 gün içinde adet olması gerekiyor normalde 3. günden olurdum bugün 7. gün hala olmadım korkuyorum bişey olursa naparım diyorum anlık cahillikler nelere yol açıyor şimdi ben evden çıkıp acaba eczaneye gidip test alsam mı diyorum çıkar mı üstünden 11 gün geçti adetim desen gecikti napmalıyım kızlar nolur yargılamadan konuşun

19 Cevaplar

+2 oy
(351 puan) tarafından

Yahu güzelim bazen konusunca kendi kendime kızıyorum böyle dik konuşma diye. Eğer nişanlınsa (ki sanmıyorum) ne bu telaşın ? Düğün için acele etmeye bakın. Görünüşe göre sevgilinle birlikte olmuşsun gibi. İlk ilişkide hamile kalan var aylarca deneyip olamayanda. Ben doğum kontrol hapı kullanmama rağmen hamile kaldım. Bir de ilişkiden hemen sonra hamile kalıp kalmadigin belli olmaz. İlişkinin üzerinden 11 gün geçmiş belli olur mu bilemem. 

Bir de eğer nisanliysaniz bu ne aceleydi ? Evlenince bir süre sonra ilişkiye girmekten bile bıkıyorsun. 

1 dakika bile sürmedi derken nasıl korkusuzca içine alabildin ilk ilişkide? Sen ilişki saatlerce mi sürüyor sanıyorsun :D 1 dakikasida 10 dakikası da aynı kapıya çıkıyor :D

Bir de anlık zevkin için kendini tutamadın şimdi de ne yapacagim diye düşünüp kendini yiyorsun. Ne gereği vardı? Erkek s.kini peceteyle sildi onun için oldu bitti ama kadınlar için öyle değil. Hele ki bizim insanımız için erkek istediğini yapar eder kadına gelince kizligi olmak zorunda baskısı varken! Hele ki benim gibi " erkek bakir değilse, kadına da öyle bir baskı kurulmamali " diyen biri bile bu duruma sinirlendiyse daha muhafazakar insanları düşünemiyorum. 

Eğer devlet hastanesinde kan verirse e nabiza düşer biri görür korkun varsa yapma. Özelde de e nabıza düşüyor ama konuşursan belki gizli bir şekilde yaparlar bilemiyorum yine de. Eğer hamilelik yoksa paranı biriktir ve git diktir başına bela olmasın canım. 

(112 puan) tarafından
Git diktir ne demek ya yani git temiz ve alnı akmış gibi davran  mi yani . Kişi o pisliği yaptıysa sonuçlarıyla da yüzleşmeli kimseyi kandirmamali vicdan i olan biri kendini diktiripte ben kız oğlan kızım diyip kimseyi kandirmasin
(19 puan) tarafından
Kızlığıma bişey olmadı ki. Kan falan gelmedi bende
(28,144 puan) tarafından
Allah'ım diyorki kan gelmedi kızlığıma birşey olmadı bacım kaç yaşındasin çok merak ettim. Sabahtan dolanıyor postlarin
(19 puan) tarafından
12 yim ben hatta yeni girdim aynen
(112 puan) tarafından
O öyle değil işte
(112 puan) tarafından
Gerçekten 12 misin
(19 puan) tarafından
Ulan illa konuşturcaksınız doktora gittim bişey oşmuşmu diye yok daha olmamış geniş dedi senin zarın bişe olmaz kolay kolay dedi
(19 puan) tarafından
hayir tabiki sacmalamayin ya yok 9 yaşındayım
(5,984 puan) tarafından
Ya dalga geçiyor sizinle kafa buluyor eski bir kullanıcı bu
(5,984 puan) tarafından
:-):-):-):-):-):-)
(28,144 puan) tarafından
Kjhaha üslubune dikkat et derim . Sonra kapatmak durumunda kalıyoruz postları yorumları
(28,144 puan) tarafından
Tamam sen o dokuz ve oniki yaşında kalmaya devam et belli milleti çok güzel giyiyorsun giyerken lütfen konuşma üslubune dikkat et
(319 puan) tarafından
Post sahibi 9 yada 12 yaşındaymış yabdogru söylüyor beyni çocuk gibi bu gidişle herkez kandırır onu kendini akıllı sanıyor zavalli
(351 puan) tarafından
Aydagul evet haklısın ama konu kendinden hariç ailesine de yansır ilişkiye girdiği kişi dışında biriyle evlenmek isterse. Ailesi kızının bir anlık hatası yüzünden bir ömür başını eğecek.
(351 puan) tarafından
Bu arada sana artık inanmamaya başladım :D
İlişkiye girip sonra bisey olmuş mu diye doktora giden de ne bileyim sjsjsj
Keşke bisey olmuş mu diye sormak yerine tahlil verseydin  :Ddddd
-Reklam-
+1 oy
(2,072 puan) tarafından
Kan verme e nabizina düşmesin git test yap . Umarım yoktur ne diyelim. Ben artık kimseyi kinayip yargılamadigim bir dönemdeyim . Ha keşke olmasa . İki kız annesi olarak söylüyorum Rabbim sınamasın . Evlat insanın boynunu dik tuttuğu kadar büken bir konu . 
+1 oy
(945 puan) tarafından
Sanırım sevgilin yargılamak kimseye düşmez insan oğlu beşer şaşar kimse kimseyi kınamasin o yüzden keşke olmasaydı ama olmuş bir kere kendi kendini yitip bitirecegine testini yap içini rahatlat yoksa bu stresle adet de olamazsın zaten biz bile evli olduğumuz halde şüpheye düştüğümüz zaman stresten adet olamıyoruz 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Git kan ver neden bu kadar stres 
0 oy
(541 puan) tarafından
Çıkar hemen al yap 
0 oy
(541 puan) tarafından
Yargılanacak bise yok hayat senin hayatın, koskoca insanlarsınız kime ne bizene sen test al yap 11 geciktirme çıkar 
0 oy
(3,077 puan) tarafından
Emin olmqk icin kan testi yapman lazim.
0 oy
(200 puan) tarafından
Nişanlın mi eşin mi orasını anlayamadım, bide zevk suyu ile gebe kalanları çok duydum şüphen varsa test yaptır tabi 
(7,139 puan) tarafından
Bence sevgilisi.

Ve postllarina baktimmda gebelikten şüpheleniyor ama adet soktueucu tarif istiyor bizim.kizlarda soylemis
(200 puan) tarafından
Sevgilisi ise çok büyük bir yanlışta Allah yardım etsin
0 oy
(480 puan) tarafından
Gidip kan verin, hem de test alın. Hayırla sonuçlansın inşallah.. 
0 oy
(4 puan) tarafından
Daha çıkmaz herkesin cinsel hayatı kendini ilgilendirir cahil lafını kullanmak bizlere düşmez kendinize de böyle hitap etmeyin kendi fikriniz kendi iradenizle olmuş olan bir durum 11 günde daha çıkmaz en azından 14-15 gün geçmesi gerekir madem böyle bir şey yaşadınız ertesi gün hapları oluyor onları kullanırsanız yumurta döllenme olmaz aklınızda bulunsun zevk suyunun içerisine bile sperm oluyor boşalmamış olması demek hamile kalamayacağınızı anlamına gelmiyor çok hızlı bir şey imkansız bir durum değil yani adet söktürücü hapı kullanıyorsanız zaten hamile kalma olasılığınız varsa da hap sayesinde düşük gerçekleşir
(806 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu bilmeden bı kutu adet söktürücü kullandım bı şey olamdi
0 oy
(380 puan) tarafından
Adet düzenleyici dediğin şey doğum kontrol hapı mı? 

Eğer doğum kontrol hapıysa düşük ihtimal gebelik olur. Tabi yaptığında kullandıysan ve düzenli aldıysan hamilelik düşüktür bu haplar düzensizlik yapiyor ilk zamanlar 

Ama en iyisi test almak. Net bir şekilde çıkar
0 oy
(133 puan) tarafından
Önce erken gebelik testi al dene. Varsa 11.günde silikte olsa cıkar. Sonra burda paylaş yapılacakları yine konusalım canım
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Git en iyisi kan ver bazen teste çıkmıyor bende de geecikme oldu teste çıkmadı yeni oldu için kanda çıktı 
0 oy
(999 puan) tarafından
stres hava koşulları vs de etkiliyor sakin ol öncelikle.testte çıkması için adetinin şöyle bi hafta falan gecikmesi lazım en kesin sonuç için.Erken gebelik testleri var onlardan alabilirsn birkaç tane.Ama bana kalırsa hamile değlsindir birkaç girmeylr kalınması çok ama çok zor hele ki adetin düsensizse senden kaynaklı bile zor olur hamile kalman.imkansız değil tabiki ama binde bir ancak.boşalma olmamış adetin düzensiz bir dakikada vs zor yani bayağı biraz rahatla sonra testi istiyodan gene yaparsn
0 oy
(546 puan) tarafından
Daha ilişkiye 11 gün olmuş testte çıkmaz bıraz daha beklemek lazım ama adet donemı yakınken olmıs yüksek ihtimal yumurtalara döneminde değilken olmus ilişki bence hamıle değilsindir kendinı strese sokma olduysa zaten artık yapacak birşey yok şuan beklemekten başka kan verme derım e nabızına dusmesın bekle bır adet olmayı bakalım 10 gün sonra erken gebelık testı yap çıkar varsa

Nısanlın yada sevgilin eğer tamamen hazır değilsen bır daha böyle bırsey yapma beklesın evliliği ha desen kı benım ıcın sorun değil kızlık vs korunarak gir ilişkiye bu sekılde olmaz bunu düşünememenız entresan zaten 
0 oy
(3,969 puan) tarafından
Sen bi test al yap canim strestende gecikmistir psikoloji cok etkiliyor adet donemini
0 oy
(8,409 puan) tarafından
Test yap canım 
0 oy
(806 puan) tarafından
Boşalmasına gerek yok zevk suyuyla da hamile kalınıyor 
0 oy
(806 puan) tarafından
Eğer ilk defa ilişkiye girdiysen bence hamile deyilsindir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu

389,258 soru

11,638,257 cevap

35,432 kullanıcı

...