+1 oy
1,182 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ağabeyimm ve yengem .....

Fake hesaptan yengeme arkadaşının eşi yazdi 

Napiyosun falan filan kim olduğunu bilmiyorlar tabi önce  ağbeyim de kim oldugunu oğrenmek için yengemin ağzindan yaziyor..   ve öğreniyorlar en yakin arkadaşınin eşi .....

Yazışmalar 

Cık göreyim seni 

Nasilsin napiyosun

Düğüne gel orda göreyim yanina geleyim gibi yazmiş pislik 

Sonra tabi yengem arkadaşina demis kiz eve gitmis evi yikmis dökmüş almiş annesine gitmiş 

Arkadaşinin eşi de sen acikladin gibisinden yalanci şahit tutmuş şahitte yatip kalktiklarini demiş ağabeyimeee :( perişan haldeyiz şmdi o yalanci şahit geliyor abime diyor ki ben pişmanim öyle birsey yok sadece arkadaşmi korudum diyor 

Ağabdyim kesinlikle istemiyorum pazartesi boşanmaya vercem 2 tane kiz çocuklari var yengem ağliyor çok ağbeyim de hakli çok şeyler demişler o pislik de kaçip gitmiş buralardan 

Kizin biri bende :( :(:(  çok kötü bi durum  abimm hakili dedmm cünkü şahitler tutmuşlar onayliyor yatti kalkti onla diyor    .. sonradan ben yalan soyledim diyor yalanci şahit

25 Cevaplar

+7 oy
(1,265 puan) tarafından
Bir ben mi anlamadım. Kim kime yazmış. Kim ne cevap vermiş. Çok karışık 
(2,280 puan) tarafından
Canım şimdi kadın yazismak istese zaten kendi yazisirdi yani abini hiç katmazdi eğer dediği gibi bir şey olsaydı abin zaten yazismis yani adamın ne pislik olduğunu görmüş kalkıp bide nasıl inanmış böyle bir şeye
(1,265 puan) tarafından
Iyi de canım adam yalan söyledim iftira attım diye açık açık söylemiş. Artık öylesi böylesi kalmamış ki olayın. Çok büyük vebal alırsınız bak. Yengenin anlattıklarına göre bir suçu yok.
(2,280 puan) tarafından
Yani hem adam söylemiş hemde inanacak bir şey de değil ki yani adamın nasıl bir şey olduğu belliymiş zaten
(1,265 puan) tarafından
Aynen öyle kadının hicbir şeyden haberi yok. Her şeyi erkekler yapmış etmiş. Kabak kadının başına patlamış.
(219 puan) tarafından
Benn niye vebal alayim tövbe estafurullah ben zaten yengemin yanindayim aldim onu eve cocuklari abim disari atti

Evet iftira attiklarini şoyledi şahit olacak şrfsz    

Abimmmin kafisindaki olayi kimse bilemez biz bile azcik şüphelensek acaba beni.aldatiyormu derizzz o anlamda ben abimin icine kurt duştü dedim
-Reklam-
+1 oy
(370 puan) tarafından
Şahit dışında kanıt olması lazim
(219 puan) tarafından
Kanit yok srefsiz kacip gitti nerde oldugu belli degil
+1 oy
(579 puan) tarafından
Yengene çok üzüldüm iftiraya uğramış resmen abinniz bunu bildiği halde niye boşanıyor 
(219 puan) tarafından
Evet bizde boyle duşünüyoruz ama abim o kadar cok inandi ki en kucuk kiza dna istedi  :(
(5,134 puan) tarafından
Ohaaa artık.
(2,146 puan) tarafından
Yengenin yerinde olsam ben bosarim ne demek dna istemek allah belasini versin o serefsizinde
(579 puan) tarafından
Şaka gibi yengenin yerinde olsam hiçte oturup ağlamam DNA testini vüzüne vurup ardıma bakmadan boşarım çocuklarımla yoluma bakarım
(475 puan) tarafından
Ay şaka olmalı
+1 oy
(2,280 puan) tarafından
Yengen arkadaşının işine karismasaydi şimdi hem arkadaşının yuvasını yıkmış hem kendinin yuvası yıkılmış hemde iftiraya uğramış keşke hiç karismasaydi canım 
(579 puan) tarafından
Post sahibi değilim canım ya bende yazdım zaten iftiraysa neden abin boşanıyor
(2,280 puan) tarafından
Hem abim yazisti demiş hemde abisi iftiraya nasıl inanmış ben orda kaldım
(219 puan) tarafından
Evet arkadaşinin eşi yengeme yazdii fakeee hesaptannn insgramdann kim olduğunu öğrenmek içinnn   abim de yazişti onunla harun diye biri yengemin arkadaşinin eş gözü mü ne vardi demekki ortaya cikinca karis terk etti onu o da benimle yatti demiş yengem içn abime
(219 puan) tarafından
Yengem yazmamiş      ortaliği kariştirma felan yokk arkadaşinin eşi yengeme yazmis yani ..

Onun foyasini ortaya cikarinca karisi terk etti onu sen nasil dersin gibisinden yalanci sahit tutu benimle yatti diye ortaya laf attirdi şimdi o şahit olan ben yalan söyledim diyor
(2,146 puan) tarafından
Boyle bi sacmaliga abin nasil inaniyor kendisi yazmis ya adama
+1 oy
(3,979 puan) tarafından
Bu kaos bana fazla geldi saçma geldi  böyle saçma sapan 1.  msjlar gelince hemen engelle  2.neden kocan senin adına msj atıyor 3. Bak olaylar b.ka sarıyor 
+1 oy
(541 puan) tarafından
Kul hakkı diye bise var ...ve Rabbım acısını çıkartır gözüyle görmeden iftira atanın dili yilan olur ahhhh 
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Olay sanki eksik anlatılmış gibi duruyor çünkü olayın akışı biraz ters 

Ama Eğer yengen masumsa çok yazık 
(8,107 puan) tarafından
Banada öyle geldi bişeyler eksik gibi. Yenge de çok masum gelmedi ama hayırlısı inşlh öyledir
(1,207 puan) tarafından
Biri birine direkt hadi çık dışarı görüyum mu der ? İlk yazismada. Bana da hiç masum gelmedi. Ee ne demişler fazla samimiyet tez ayrılık getirir.
(8,107 puan) tarafından
Aynen yani benim aklıma daha farklı şeyler geldi , ama yazmak istemiyorum belki günah alırım falan diye o adam durduk yere kadına neden böyle yazmış. Ondan sonra neden yattık diyo. Bana çok çelişkili geliyor bilemiyorum
(1,207 puan) tarafından
Bide yalancı şahit yattiklarini nerden biliyor ? Yanlarında mıymış? Bu çok abes
(219 puan) tarafından
Işteeeeee kimine anlatirsin başka kafada düsünür kimine anlatirsin anlaya anlar yazişmalari gördüm bunlar yaziyorduuuuu yengem arkadasini aradi kocan bana böyle böyle yapti diye kadinda gitmiş evi yikmiş gecmis sonra o şrfsz sen acikladin gibisinden 2 tane yalanci şahit tutmuş kendi arkadaşlarindan simdi de diyorki o şahit yalan ben soyleidm diyor
(518 puan) tarafından
Kelebek bnde senin gibi düşünüyorum eşide bu yüzden şüpheleniyor. Eşinin yerine yazdgında hadi çık göreyim demesi falan daha öncedende konuşulmuş gibi duruyor. İlk yazan bi insan onu demez. Yinede günah almak istemem Allah ıslah etsin
(1,207 puan) tarafından
Yalancı şahit vs film senaryosu gibi inanmadım ben pek.
(219 puan) tarafından
Senaryo olan nedir senin icin  ?
(1,207 puan) tarafından
Adsmin yalan söyledim yalancı sahittim demesi
(1,207 puan) tarafından
Yani doğrusunu görsen bile şahitlik yapamazsın bide yalanciligini yapana Allah hidayet versin
(219 puan) tarafından
Bilmemeyecegim artik   o şerfszn arkadaşiymiş o dmeis bana sahit ol diye

Inanin bende ne duyduysam onu yazdim ne eksik ne fazla
(219 puan) tarafından
Neler neler demiş sonrasinda gelip diyor ben yalan dedim oyuncakmi buuu durum allah sorsun o şrfsz pislik olanda yok ortada kacip gitmis
0 oy
(236 puan) tarafından
Abiniz haklı değil. Boşanmaya yer ariyormus demekki
(219 puan) tarafından
Tabiki dee öyle birsey olamaz ama duyduklarimiz o kadar kötü şeylerdi ki düşnsene kadin cikmaza girdi saniye saniye aglayip duruyorrrr kim ister böyle birseyi allah düsmanimin başna vermesn 2 tane şahitttt düsun ikiside aynilarini söyledi     o kadar inandirtmislarki
(236 puan) tarafından
Peki şimdi abin ne düşünüyor? Şahitler yalan söyledik dedi yengen aklandı. Abin ne düşünüyor?
(236 puan) tarafından
Adamlar yalanı söylerken inanıyor, biz yalan söyledik aslında öyle bişey yoktu deyince inanmıyor demi sözlerine :)
(219 puan) tarafından
Kizlar bende dün akşam konuşmuşlar abim sen yalan konuşuyorsun diyormuş abime

Kadin kaldi ortada yapmadigim suçu niye üstleneyim diyor inanin biri 5 biri 3 aylik  kizlari var olan kizlara olacak abim o kdr cok inanmişki  

Kabul etmiyormuş ben onlari tek birakmistim mi konussunlar diye ama ayni tavir
(236 puan) tarafından
O zaman abin zaten boşanmak istiyormuş bunu bahane etmiş başka seçenek yok
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Abin haklı falan değil, etrafın lafı mı eşinin lafı mı? İçine kurt düştüyse bile kanıt olmadan böyle bir ithamda bulunduğu için abin hatalı. Kolay mı insanı 2 kişini  lafıyla karalamak.
(219 puan) tarafından
Allah aşkina aciklamayi yaptim    

2 kişi gelio larina güvenme karin böyle yapti söyle yapti yatti onunla gezdi onunla demişler

Abimin yazişmasna gelince kim oldugunu oğrenmek için yazmiş

Oğrneince güzel bi drs vericekti amaaaa.... şahitler konuşunca sknti cikti

Önceden yengemle şahisin arasinda bi gezinti tozuntu olmuşş sadece evlenmeden önce  yengem anlatti benim brsydn haberm yk
(3,695 puan) tarafından
Sana da bana da gelip 2 kişi eşlerimizle ilgili bir şeyler söyleyebilir. Ama bir kanıt sunamıyorlarsa inanmam, he aklımda kalır mı kalır ama abin boşanmaya yer aramış gibi, dna testleri falan. Abartmış iyice. Bence yengen için en iyisi boşanmak zaten, abin gibi kendisine hiç güvenmemiş biriyle ömrüne yazık eder.
0 oy
(790 puan) tarafından
Eğer o kadın masumsa abinin iki dunyadada yakası bir araya gelmez ben diyim. Kadına guvenip en başından adama küfür edip engelleyevekti. İnsana iftira atmak ne kolay. Yazıklar olsun onlara da abinede
(219 puan) tarafından
Valah oyle ben bildiklerimi yazdim abimm hakli konusuna gelince o kadar gerçekco anlatiyorlarki gezmisler görenler varmis bilmem bir hotelde yatmişlar felan diye abimmm sasirdi dona kaldi
(790 puan) tarafından
O otele gitsin sorsun abin. Ağzı olan konuşur ki sonra gelip yalancı şahitlik yaptık demişler daha da karısına guvenmiyorsa bişey demiyorum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
İyi de abin xaten kendisi yazışmış adamla yengenin suçu günahı ne sanki? Abin ne kadar mantıksız bir insanmış yengenin kurtulduğu iyi olmuş, inşallah karşısına bundan  aklı başında birileri çıkar da mutlu mesut bir hayat sürer, kadının ömrünü yemiştir abin bu kafayla.
(219 puan) tarafından
Zaten ben abimin tarafinda degilim ki ... ben cocuklari aldim bendeler yengemle dün akşma konussunlar anlasinnlar diye    

Ki

Abimmin hakli konusuna gelince çok şey anlatmislar ona ben bile şasiridmmm yani o.kadar gerçekçi ki sanki evet yatmislar gibi anlattilar abime
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Gozumle gormedim ama bende derim gordum yatti die elinde mesajlar var mi kanit var mi nasil kesin konusursunuz
0 oy
(485 puan) tarafından
Eğer masum birine iftira atılıyorsa ne onun ne de bebeklerin hakkını kimseye ödeyemez. Öfkeyle kalkmak yerine dikkatlice tüm gerçekleri araştırın. 
(219 puan) tarafından
Ayy allah korusunnn ilk duyduğum andan ihtibaren yengemin yaninda oldum aglama demekten kadina evden cikma dedim buras snein evin dedim birak deidm gidecekse o gitsin dedim ama öyle şeyler söylendi ki duysan  gozlerim acik dinledim
(485 puan) tarafından
Ne derlerse desinler eğer vebaline giriyorlarsa çok kötü. Ortak olmayın. İnşallah her şey bir an önce gün yüzüne çıkar.
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Yalanci sahit inkar etmis abinde hala yengene mi salliyo? Adama iki tane cakip yuvami bozdunuz diye gebermemis mi dayaktan. Valla abin bu durumda hakli makli degil. Sahitler cikip itiraf etmeseydi inanmasi normaldi ama suan normal degil sadece laf oldu diye yuvasini dagitiyo. Alsin colugunu cocugunu gitsin o da madem.
(219 puan) tarafından
Valah ne desem ne anlatsam boş geliyor bana şuhan ....

Cünkü iftiraya ugrayan bilir allah düşmanimin basina vermesin   o kadar anlattilarmis ki yatağa kadar laf giti kuçuķ kiza dnaa kadar laf gitti oyle diyeyim sana
0 oy
(2,356 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla yengenin bir arkadaşı var ve eşi fake bir hesaptan yengene yazıyor. Yengen ve abin bunu buluyor sonra yengen kadına söylüyor kocan uazdı gibisinden. Kadın adamı boşuyor. Sonra adam da intikam için mi artık pzevenk zaten de sapıklığından mı ne yengene yalancı şahit tutup iftira atıyor. Abin de buna inanıyor. Ortada çok büyük güven problemi oluşmuş. Yengen masumsa çok günah. Dna istemiş falan yengenin yerinde olsam boşarım ayıp ya
0 oy
(16,376 puan) tarafından
E yalancı şahit söylemiş yalan söylediğini işte. Pislik adam. Yuva yıkmış ********. Abin bence haksız. 
(219 puan) tarafından
Haksizzzzz............. ben onu abimdir diye kayirmafim cumleelerimi herkez yanlis anliyor

Karina inanma karin harunla yatti geceleri abim yok sen yokken motoruyla gezip tozdular benim haberm var karin yalamci dhaha neleri var demiş oooo şrfsz pislik yalanci şahit .

A
(16,376 puan) tarafından
Allâh sorsun hesabını. Yazık günah iftira atmak hele böyle bir konuda çok günah. Ve yengen acisindan da aşırı üzücü. Şimdi bu iftira herkes tarafından duyuldh bile belki de. Yarın bigun çocukları büyüyünce onların da kulağına gidecek. Çok üzülür yavrucuklar.
0 oy
(120,529 puan) tarafından
abinde cok guveniyomus esine 
(219 puan) tarafından
Çokkkkkkkkkk guvenirler birbirlerineee

Adama karinla yatip kalkiyor bilmem nerelere gidiyorlar gördüm ettim demişź şrfsz  olan şahittttt abim bu yüzden şüphelendi durumdan ... dogrusnu yazinca da insnlar yanlişa ceviriyir
0 oy
(28,144 puan) tarafından

Başkasının hayatını onlardan müsade almadan herkese açık bir platformda paylaşmak ne kadar doğru????

(219 puan) tarafından
Nerden biliyorsun ????? Yanimda olmadigini yengeminnn
(28,144 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum :) .
0 oy
(15 puan) tarafından
Ahh o yalancı şahitlerle yuva yıkan insanlara sebep olanların asla yatacak yerleri yokki Allah korkusuda kalmadı
(219 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
0 oy
(5,983 puan) tarafından
Kim kimle yatmış kalkmış bacım Allah aşkına 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 696 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu