0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar 23 yaşında 2 çocuk annesiyim 5 senelik evliyim eşim son çocuk ve kaynana kayınpeder yaşıyorum sorun şu ki 5 senedir kaynanam yedigime giydiğime kadar herşeye karışıyor geçen gün bana sana zere ihtiyacım yok defol dedi eşime söyledim annem ne derse o diyor ayrı ev açamam gerekirse bosanirim diyor aileme anlatsam beni alırlar ama iki çocuğum kalıyor ne yapacam eşim her konuda çok iyiydir ama annecidir

19 Cevaplar

+2 oy
(1,994 puan) tarafından
Annesi dedi diye bosann erkek dunyayi ayaklrimin onune serse yinede iyi biri degildir kusura bakma.
-Reklam-
+1 oy
(1,871 puan) tarafından
Canım yanlıs anlama ama ne diyelim eşin seni resmen yok sayıyor annem ne derse o yok sa boşarım dio sen boşanmayacaksan katlanacaksın mecbur anneci erkekler degişmez
+1 oy
(3,556 puan) tarafından
Bak şimdi canım ister yanlış anla ister anlama böyle postlar açıldığı zaman ben çok sinirleniyorum ve hepsine de aynı cevabı veriyorum niye 18 yaşında yani okula gitmen gereken yaşta evlenmeyi tercih ediyorsun birincisi bu ikincisi de evlenirken sana ayrı ev açacağım diye vaat edip gerdek gecesine mi götürdüler seni kaynananın evine üstüne bir de gencecik yaşında iki tane çocuk senin fikirlerini düşüncelerini üzülüp üzülmediğine dahi umursamayan bir kocaya iyidir diyorsun bu nasıl iyilik onu da anlamadım çok görüyorum burada böyle postları sonrasında pişman olacağınız şekilde hareket ederseniz kocayı marifet bir şey zannederseniz küçücük yaşta sonra bunlar oluyor işte
0 oy
(652 puan) tarafından
Ne kadar iyi olursa olsun annesinin sözünü dinliyorsa sana karşı  iyi niyeti kalmıyor.. 
0 oy
(711 puan) tarafından
Arkadaşlar cevabı vermiş zaten sen ne istediğine karar ver annesinin lafına seni bosayacak adama ömür vermeye razı mısın 
0 oy
(605 puan) tarafından
Anne baş tacı ama sende onun eşisin seni hiçe sayması ne yaa gerekirse boşanırim demiş ben böyle bir adamla bir saniye bile kalmazdim çünkü ortada değer ve saygı yok
0 oy
(233 puan) tarafından
Alsın annesiyle yaşasın terbiyesiz kocan. Öyle annenin öyle çocuğu olur işte. Ev ev üstünw kurulmaz, durumu olupt birlikte yaşayanlara gıcık oluyorum. 
0 oy
(946 puan) tarafından
23 yaşındasın daha çok küçüksün hayatın en güzel yıllarında evlenmiş çocuk doğurmuşsun. Ama yinede kıymetin bilinmemis. 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Ya bpoşanacaksın yada annesı hayatta olduğu sürece ıyı geçineceksin
0 oy
(1,127 puan) tarafından
boşa o fatıkı 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Yan katlanacakdin yada bosanacaksin
0 oy
(6,652 puan) tarafından
Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin diye bı laf var ya canım ya herşeyi göze alıp annenlere gideceksin ya da orda kalmaya devam edip herseylerini cekeceksin
0 oy
(2,928 puan) tarafından
Sen ne diye varsın o zaman. Cocukların neden kalsın onları da al. 
0 oy
(10 puan) tarafından
Saçmalık resmen yaa anneler tabiki sözü dinlenecek kişilerdir ama böyle de olmaz ki sonuçta evlisiniz artık siz ayrı bı ailesiniz eşin çok yanlış yapıyor bu konuda eğer ailende arkandaysa mantıklı bı fikir bul kendine canım ömür boyu bu kahrı mi çekeceksin 
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Annem ne derse o, gerekirse bosanirim diyen adamın her huyu iyi olsa ne yazar...
0 oy
(969 puan) tarafından
Sevmiyorsam soğuduysam beni o evde kimse tutamazdi
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Sizi değersizleştirmeye çalışan hiç kimseye değersizmişsiniz hissi vermeyin. Siz değerlisiniz ve 2 çocuğun emanetçisisiniz. Kimseye yüz vermeyin. 
0 oy
(425 puan) tarafından
Ay Allah kolaylık versin sana 5 sene kaynananla mı yaşadın sen
(10 puan) tarafından
Evet maalesef iyi biri olsa başım gözüm üstüne ama herşeye bı lafı var
0 oy
(649 puan) tarafından
Eşinde seni kaybetme korkusu yok olsaydı ayırırdı evi annenle babana git aklın varsa kalma orda . Seni ciddiye almıyor belkide bi adım atsam tıpış tıpış gelecek 
(10 puan) tarafından
Aklım iki çocuğumda kalır asla vermez ki bana

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,002 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,585 göst.
17 Ocak 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 558 göst.
0 oy