0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Görümcem Eşime demişki kürtaj olanlar artık çocuk doğurmuyorlar, karını götür tedavi ettir. Çok kötü oldum o kadar dua ediyorm ki bu ay hamile kalıp o lafı kürtaj olan tüm bayanlar adına onun ağzına tıkamayı, Zaten beni sevmezler, eşim beni çok sevdiği için hep eşimi benden soğutma çabasındalar, Rabbim bizi böyle insanlardan korusun.

33 Cevaplar

+11 oy
(1,207 puan) tarafından
Sende eşine de ki " beyni olmayanlar uzun süre yaşamıyormus git kardeşini tedavi ettir " de
(554 puan) tarafından
Vurdu gol oldu
tarafından
Her sene bı tane doğurdugu için mağrife sayıyor
(554 puan) tarafından
Hiç sorma verimli bakan. Ek Bi gelecek sunabilmek önemli olan önemli olan üremek mis gibi konuşuyorlar
tarafından
Bı tane olsun dört dörtlük bakılsın yeter, çocuklar kıyafetsiz , çıplak ayak geziyorlar gerçekten, bide var yani zenginler
(554 puan) tarafından
Gerçekten öyle hersey den önce artık pedofili sakinliği var cocuklair gözümüzün önünde ayırmamız lazim.vallahi durumum olsa maddi olarak manevi olarak hep yanındayım çocuğumun 4 çocuğum olsun isterdim ama durumum yok 1 tane oğlum var RABBIM isteyene hak edene bu uğurda ne mücadele verenlwre nasp etsin. Ben halen oğluma 4 4 lik herseyi alamıyorum giydiremiyorum içimde kalıyor, bi park a gidince çeşit çeşit oyuncak bisiklet istiyor bu ay geçsin öyle diyorum. Doğduğundan beri Bi akülü araba alma sevdamız var ama kalıyor 10 15 bin düşünüyorum arabaya vereceğimi 1 altın alıp geleceğine bırakmak daha mantıklı. Bilmiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Kalplerinin kotulugunde boğulsun kıskançlar cnm boşver sen takip stres yapma hayırlısı neyse olur  allahım tez zamanda gönlüne göre versin
tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun
0 oy
(121,115 puan) tarafından
gorumceni goturup tedavi ettirin durumu kotu bayagi herbokolog 
tarafından
Eşim en küçükleri o yüzden galiba
fazla iyi niyetlisin
tarafından
Ya öyle düşünmek istiyorum, beni başta çok seviyorlardı, sonra eşim her girdiğimiz ortamda yemek yedinmi açmısın, iyimisin yada güzel iltifatlar ederdi , ondan çok rahatsız olurlardı, falan ondan sonra benden nefret ettiler
kendini bu kadar ezdirme bende saflik donemi gecirdim ezdirdim kendimi ama suan agzini acip 1 kelime edenun agzini yirtarim sustukca ezerler
tarafından
Haklısınız
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Alakaya margarin 

Bende kürtaj oldum düşük yaptım smdi 3 yaşında kızım var ve 37 haftalık hamileyim 

Sana diyenilecegim CNM kürtajın üstünden gecmesi için biraz bekle benim kurtajjdan 3 ay snra gebe kaldım düşük yaptım düşükten 3 ay snra gebe kaldım yine kanamalı geçti hemen progestan kullandım çok şükür kızım duruyor sadce biraz bekle
tarafından
Bn şubat ayında vakumlu kürtaj oldum, bu ay umudum var nasip, böyle şeyler üzüyor ama
(2,801 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin inşallah canim
0 oy
(647 puan) tarafından
Deli mi ne ben iki kere oldum kalpleri durdu . 3 ay sonra hamile kaldım 3 ay vitamin kullandırdı doktorum 
tarafından
Bnmde kalbi durmuştu vakumlu kürtaj oldum,
(647 puan) tarafından
Hiç canını sıkma oluyor inan . Ben ilkinde de 3 ay ara verdim hamile kaldım onunda kalbi durdu 3 ay vitamin kullanırken test yaptırdık eşimle trambofili paneli testi yaptırdım bende kan pıhtılaşması hastalığı varmış hamile kalır kalmaz iğne kullanöaya başladım o şekilde doğurdum 11 ay sonra da ikinci oğluma hamile kaldım oda doğdu çok şükür .
tarafından
Ayy maşallah süphanallahhh
0 oy
(28,473 puan) tarafından

Yaş geçtikçe iyice cahillesen bir kesim var maalesef 

tarafından
Maalesef beni ordan vuracaklar artık
(28,473 puan) tarafından
Konu başlığıni açıklayıcı yazzaan iyi olur yoksa bu tür kapatıyoruz
0 oy
(568 puan) tarafından
Öyle bir şey yok canım ablam 4 aylık bebeğini kaybetti karnında öldü ablam şimdi yine hamile yengem ocak ayında düşük yaptı mayıs ayında hamile kaldı etrafımda okadar çok varki kafana takma stres yapma Rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım, böyle güzel şeyleri duymak beni çok mutlu ediyor
(568 puan) tarafından
Gerçekten stres yapma çünkü stres en kötüsü bende yaşadım bu durumu hep niye olmuyor derdim sonra dedim hayırlısı neyse o olsun. Stresten uzak durdum o ay hamile kaldım şimdi kızım dokuz aylık
tarafından
Maşallah, aslında bu lafı duyduktan sonra kafaya taktım
(568 puan) tarafından
Aman anca havlar boş ver canım
0 oy
(52 puan) tarafından
Yok öyle birşey canım düşük + ölü doğum + kürtaj. Şimdi 4 bucuk aylık bir cennet meyvemmm var elhamdülillah 
tarafından
Maşallah Rabbim sizlere bağışlasın inşallah
(52 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(13,310 puan) tarafından
Allah gönlüne kalbine göre versin canım ❤️
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(334 puan) tarafından
Kuzenim de ilk hamileliğinin ikinci ayında, bebeğin kalbi durduğı için kürtaj olmak zorunda kalmıştı. Sonrasında yaklaşık 2 sene olmadı. Ama bunun sebebi bu durumu kafasına çok takmasıydı. Bebeği olmasını çok istiyordu. "Takma, akışına bırak" dedim. Bir süre sonra hamile olduğunu öğrendik. "Gerçekten de takmayınca oluyormuş." dedi.

Ben de çocuk çok istiyordum. İlk 3 ay olmamıştı. Kayınvalidem "Kafaya takarsan olmaz, takmayacaksın." demişti. Saçma bulmuştum bunu. Ama geçekten de 1 ay kafama hiç takmadım. "Allaha bırakıyorum, o ne zaman verirse olur" dedim. Ben de o ay hamile olduğumu öğrendim.

Demek istediğim şu canım. İnsanın elinde olan bir şey değil bu biliyorum ama bu durumu takmamaya çalış. Çünkü senin stres altında olmaman lazım. Stres de hamileliği etkiler. O görümcenin de saçını başını yolarım. Pislik kıskanç karı. 
tarafından
Normal de gerçekten kafaya takmam ama bu lafları duyunca ya olmazsa diyorum
(334 puan) tarafından
Hayır canım. Seni mutsuz etmek için öyle baskı yapıyor gerizekalı. Kuzenim de korkuyordu. "Ya hiç olmazsa" diyordu. Hatta "doktora gitsem mi" diyordu ama buna gerek yoktu, gerek olmadı da. Çünkü çocuk olmasını engelleyen şey stres oluyor. Hamile kalmanla ilgili bir sağlık problemin olsaydı geçmişte de hamile kalamazdın. O yüzden asla hiç kimsenin, hiçbir şeyin seni strese sokmasına izin verme. ❤️ Hamilelik haberini de buradan vermeni beklerim. :)
tarafından
Ayy inşallah, gerçekten bunları duyunca o kadar mutlu oluyorum ki , Allah hepinizden razı olsun
(334 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım benim. ❤️ Allah tez zamanda, hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sana inşallah. ❤️ Stresten uzak dur ama :)
tarafından
Tamam , amin inşallah
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Ayy ne kadar cahil biri bu görümce fitnesi 

Birde eşin ne diye sana bunu anlatıyor ki

Yani amacı ne

Tedavi ol demek için mi 

Yoksa dalga mı geçti kardeşi ile
tarafından
Eşim ablam böyle bişey derse gül geç dedi aslında
(3,092 puan) tarafından
Anladım canım benim
He he de geç memlekette cahil çok
0 oy
(137 puan) tarafından
Bende kürtaj oldum 3 ay sonra hamile kaldım hiç Bir ilgisi yok boşver 
tarafından
Bnde şubat ayında vakumlu kürtaj oldum bu ay denedik bklm nasip
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Allah hidayet versin.İnşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerle gelirsin buraya
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(235 puan) tarafından
Cahil s.lak asalak işte 
tarafından
Vicdanı yok işte
0 oy
(2,684 puan) tarafından
Eşine deki o b.ey.in.siz kardeşine gidip bir beyin alsın ne saçmalamış yani Allah hesabını sorar 
tarafından
O bu sözüyle içimi yaktı ya , Rabbim yanına bırakmaz inşallah
(2,684 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(586 puan) tarafından
Ömrümde daha saçma bişey duyamam heralde babaannem bile kaç kez bebek aldırmış bak kendi isteği ile aldırmış ona rağmen sürekli hamile kalmış ben düşük yaptım kürtaj oldum iki ay sonra hamile kaldım böyle saçma kişilerin saçma cümlelerine inanma 
tarafından
İnanmak değil de üzülüyor insan
0 oy
(310 puan) tarafından
Eltim 4 kere halimile kalmis 1 düşmüş parça kalmis kürtaj olmus sonra oglu oldu yine düştü bu sefer kürtaj olmamış 1 tane kızı oldu bir akrabanın 4 kere düştü sonra kizi oldu yeni 1 tane oglu oldu hiç strese girme üzülme kendini 
tarafından
Maşallah Rabbim banada nasip etsin inşallah
0 oy
(1,645 puan) tarafından
İlk bebeğim karnımda öldü 3 aylıktı kürtaj oldum ikinci bebeğime 2 ay sonra hamile kaldım üçüncü bebeğime 2 sene sonra öyle söyleyen kişi neyin kafasını yaşıyor teee Allahım
tarafından
Onların amacı beni ordan vurmak, hassas noktam olduğunu biliyorlar
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Ben tüp bebek tedavisi görürken bir tane kadın vardı 9 düşük yapmış kadın tüp bebek tedavisine gelmişti. Sonra kadın tedavi sırasında kendiliğinden hamile kaldı ve doğurdu oğlu oldu. Hâlâ görüşürüz. Geri.zekalı görümcen neye dayanarak demiş bunu. Profesör hanım. 
tarafından
Doktor galiba, onun amacı farklı
0 oy
(1,633 puan) tarafından
İki kürtaj sonrası kızımı kucağıma aldım rabbim tez zamanda kucağını doldursun takma stes olma canım 
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 616 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
9 cevap 123 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy