0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar thlol Hot içe bilir miyim çok kötüyüm 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sağlıkla ilgili bişey sorulunca neden cvp verilmiyor. Yada puanı yüksek biri sorduğunda hemen cvp verilir 
tarafından
Ihlamur en güveniliri şuanda emziren anne için ama normalde bilinenin aksine gribe en iyi gelen kendi adıma konuşayım adacayi oda şimdi emziren anneye her bitkisel çayda olmuyor geçmiş olsun. Bol bol su tüketin ne kadar çok su tuketirseniz gribi o kadar çabuk atlatırsıniz
tarafından
Teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İyi değil canim içmeyin ıhlamur falan icsen
tarafından
Teşekkürler cnm
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Parol yada minosetten başka birşey içme canım 
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
tarafından
Bende sinir oluyorum eş aldatmasi olsa kaynana gorumce postu oldumu hepsi yorum yapıyor böyle postlara bakıp geçiyorlar bende oğlumla ilgili birşey sordim 4 kişi tek yazdi 
tarafından
Aynn valla bilmediğimiz için buraya soruyoruz oda cvp verilmiyor
tarafından
Dedikodu yapcaz artık :)
tarafından
Aynenn millet dedi kodu istiyor
0 oy
(107 puan) tarafından
İçme canm bnde 3 gündür gribim ıhlamur filan iç azda limon sık
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Valla canim ben yorum yapamicam emzirirken hic grip olmadim gerci benim sipalar hic emmediler insallah anlayan birisi cikar ama ihlamur ic bol bol yada nane limon kaynat onlarin zarari olmaz bebege 
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(487 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle ıhlamur varsa içebilirsiniz birde ben hamileyken ve emzirirken böyle durumlarda bir diş sarımsak yutardim antibiyotik niyetine
tarafından
Teşekkür ederim cnm
(487 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Canim bebegin kac aylik emziriyosun.bende bir hafta once grip oldum bebegimn3 aylik ona maskeyle yaklastim nefesimi vermedim hic.bal karisimli ihlamur ictim gun icinde iki su bardagi.ve ikiser su bardagida limonlu balli sicak su ictim ve bol bol elimde siseyle 2 litrelik bol su ictim atlattim.sende bi dene
tarafından
Bende şuan maskeyleyim. Beş aylık bebeğim
0 oy
(4,713 puan) tarafından
Emzirdiğin için içemesin bol meyve ye
tarafından
Teşekkürler cnm
(4,713 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 38 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NSYhO (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.
27 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_16 (20 puan) tarafından soruldu

380,963 soru

11,405,347 cevap

34,943 kullanıcı

...