0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kizlar olay şöyle benim komşumun  8 aylık kızı emziremedi sütü yeterli gelmemişti bende yeni doğum yaptım bebeğim yaklaşık 2 aylık bugün komşularla otururken konu 2. Çocuktan açıldı bahsettigim komşum da ben asla istemiyorum vs yardım edenin yoktu benim lohusaligim yalnız geçti dedi bende moral olsun ona diye benimde annem 15 gün kaldı gitti dedim iyi sen doğur o zaman dedi kinayeli şekilde. Ben mi yanlış anladım . Bana şey diyordu sen emziriyorsun ben hiç emziremedim bebeğin maşallah büyümüş vs dedi . Hep kızının kuculenleri getiriyordu bana hani ne bileyim aklıma getirmek istemiyorum ama acaba duygusal olarak üzülüp kıskanma durumu mu oluştu ki yada daha doğrusu ukte mi kaldı emziremedi diye beni akşamüstü çağır bebekleri gezdirelim bebek arabasihla dedim bir kere çağırdı sonra çağırmamis tamm çağırmak zorunda değil ama bugün beni bozdu orda kırıldım çok kinayeli ses tonuyla bende hemen kalktım bebeğimi bahane ederek . Yanlış mıyım .onunda sütü olmasini çok isterdim hatta dedi fazla olursa sütun verir misin veririm tabiki dedim . Yani bilemedim ya 

3 Cevaplar

0 oy
(15,203 puan) tarafından
Sen anlamışsın zaten bence mesafe koyuyorsa sen de koy
(389 puan) tarafından
Tam çözemedim ama biraz değişik davranıyor yaa annelik duygusu bir şey de diyemiyorum başka bir şey olsa bende onu terslerdim orda hatta dedim yanlış anlama ben moral olsun bende sen gibiyim dedim aldırış etmedi bana . Eşyalarını geri mi versem ki
(15,203 puan) tarafından
Geri verme kalsın ama mesafe koyuyorsa o sana sende koy bundan sonra vermez herlade  bidaha verirsede artık sana kalmış alıp almamak
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben yanlızım demiş sende annem 15 gün kaldı deyincemi iyi sen doğur ozmn dedi ki neden böyle bir tepki verdi şaşırdım bende yalnızdım bir eşim bir ben yani yanlız olunca bebek büyüyor anneden bebeğine bakıyor kinaye yapmaya ne gerek var laf atmış sana belli
(389 puan) tarafından
Çok kırıldım yani kötü niyetle solememistim ben aslında ama ters tepti
0 oy
(3,975 puan) tarafından
Sende ona nasil moral olmasini bekliyordun annem bana bakti diyerek

Ben olsam bende art niyet ararim
(3,975 puan) tarafından
Yanlis düşünüyor net
(389 puan) tarafından
Senyykll ben kötü bir niyetle demedim kıza kimsenin annesi yanında değil üzülme manasinda soledim.  Art niyet aramaya ne gerek var
(389 puan) tarafından
Ayzasl herkesin düşüncesi farklı saygı duyuyorum
(36 puan) tarafından
tamam da 15 gn kalmis demissin 1 gun bile degerli
(3,975 puan) tarafından
Herkesin annesi yaninda degil uzulme olmamis ama baak senin yok benim var olmuş benim karsi komsumda kimsesiz dogum yapti her kapiyi actigimda gozleri aglamaktan sismis olurdu bebegi alirdim gazini cikarir sarar sarmalar uyuturdum annesi yalniz hissetmesin biraz dinlensin diye yani kimsesizlik zor vesselam

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 542 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Elif13 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
0 oy
8 cevap 245 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu