0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (83 puan) tarafından
LUTFEN AMA LÜTFEN YİLBASİNI KUTLAMAYİN!!!!!!

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Merak etme müslüman olan kutlamaz ✋ki senin üstüne niye vebal olsun ki tüm herkesin günahı sevabı kendine ☺☺
(3,157 puan) tarafından
Degil canim atiyorum biri zina yapiyor uyqrmak zorundayiz ki atiyorum uyarmadin ve bilincli birisin bunun gunahi sanada yükleniyor
-Reklam-
+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben kutlamayı tercih etmiyorum ama herkesin kendi kararı bizi ilgilendirmez sonuçta günah oldugunu bilmeyen yoktur
+1 oy
(4,646 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi olsa canım bizde kutamiyoruz kutalamayiz da ama keşke herkes böyle olsa bugün 31 aralık mekenin fetihi ama herkes yılbaşı olduğunu tek biliyor  
(4,646 puan) tarafından
Canım arastir bak bugün mekinin fetigi
tarafından
Kuzum hicri takvime göre 11 Ocak Mekke'nin fethi. Miladi takvime göre bakıldığında 31 i yani asıl olan 11 i
(4,646 puan) tarafından
K.b bitanem bende baktım doğru muş bu hamileik insanın başını döndürüyor
tarafından
Estağfurullah Hayırlısı ile ap kucağına inşallah kuzum <3
(4,646 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm bnm ❤
+1 oy
tarafından

Ömrümüzde kustlamamışız sen hiç merak etme kuzum <3

+1 oy
tarafından

Bizde kutlamiyoruz , ve kutlamam da ,

Herkes gunahiyla sevabıyla kendi yolunda yürür ,

.

0 oy
(2,749 puan) tarafından

Kutlamıyoruz kız merak etme:D

(83 puan) tarafından
Cok sukur duyarabildiginiz yerler varsa duyurun lutfen benim face istagramin yok anca burasi var ne kadar cok kisi bilirse  kutlamassa iyi olur
(2,749 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabıkıiiii.           .
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Ahahah tamm ☺☺☺☺
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Ya herkesin kendi karari kuzum birazdan postunu kapatirlarda burfaki insanlarin hepsi akli basinda bence kendileri karar verebilir diyebilirm tek biz ailemle kutlamayiz hoc kutalmiycazda siradan bi gin ama insanlarin kendi hayati kutlamak gunahmi bilemem ama hristiyanlara benzediginiz icin uygun degill
0 oy
tarafından

İsteyen kutlasın boşverr her koyun kendi bacandan asılır bende kutlamıyom zaten ama kutlayanada karısamayızki 

0 oy
(119,214 puan) tarafından
Her koyun kendi bacagindan bacim bosver kutlayan kendine
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kutlayalar kadar kutlmamaynalar  da çok canım  bende kutlamam  sevmem de zinanın şeytanın kol gezdiği  şey sevilir mi
0 oy
tarafından
Yılbaşı kutlaması yapacağıma açıyorum kuranimi okuyorum şeytani sevindirmek mı haşa. Tabi kutlayana da karışamam herkesin dusuncesi farklı yönde.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 773 göst.
+2 oy
21 cevap 554 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 304 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,529 puan) tarafından soruldu

378,872 soru

11,340,297 cevap

34,807 kullanıcı

...