0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,144 puan) tarafından

Kizlar böyle koydum suanlik her şeyi ama değişim yapmak istesem neyi nereye koysam daha güzel durar yada böyle iyimi sizce 

image

image

image

image

image

6 Cevaplar

+1 oy
(4,578 puan) tarafından

Bence böyle çok güzel duruyor :)

(1,144 puan) tarafından
Yia teşekkür ederim cnm
-Reklam-
+1 oy
(1,277 puan) tarafından
Çok eşya var sanki canım benim  birazını baza altına mi.kadirsan istediği zaman çıkarırsın 

Sen bilirsin yanlış anlama hani 
(1,144 puan) tarafından
Cnm ztn çoğu oyuncağı baza altında bu çok oynadıkları ;( koyabildigimin çoğunu koydum bunlarda bana fazla geliyor ama başka yerim yok koyabilicegim daha komurluge akülü arabasını traktörünü ramorgunu bisikletini bebek arabasını koydum bunlara da yer bulamadım :( bende seninle aynı fikirdeyim aslında
(1,277 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(425 puan) tarafından
Cam boydan galiba tek aklıma gelen cekmeceli dolabı ik yatağın arasına koysan hos durur gibi  bilemedim böylede güzel ama
(1,144 puan) tarafından
Ya bende onu düşündüm aslında biliyor musuun ama başka diyen çıkar mı diye düşündüm
+1 oy
(3,969 puan) tarafından
Oyuncak kutusu cok yukarda kalmia cocuk ona ulasmak isterken cekmeceye tirmanir Allah korusun onu assagiya indir onun disinda guzel birde salincagi kenara koy cok ortada kalmis
(1,144 puan) tarafından
Ya evet orda masası var ya onun sandalyesine cikiyo hahshah alabilmek için bende düşünüyorum ne yapıyım diye
+1 oy
(2,258 puan) tarafından
Salıncak çok yer kaplamış bence gerek yok salona falanda koyablirsin canim .oyuncaklar çok yüksekte yani bı sepette güzel olur.dolabin önündeki ana kucağı galiba o da fazlalık geri kalan gayet iyi
(1,144 puan) tarafından
Cnm önceden salondaydi aslında ama salona takım olarak puf aldık oyuncak koyuyoruz salonda oynamaları için salıncağı o yüzden oraya koyamadim yer yok orada hiç
+1 oy
(28,144 puan) tarafından

Gayet iyi yani bnce degisme

(1,144 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Rakiraki (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y❤️Z ❤️A❤️M (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
30 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aycaninannesi (3,193 puan) tarafından soruldu

389,259 soru

11,638,219 cevap

35,430 kullanıcı

...