0 oy
174 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (6,570 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben aleksandright lazere gideceğim lazere gidenlere sordum hepsi tekrar çıktı diyorlar 20 seans aylık alacağım 10 seans da ara seans olarak alacağım inşallah yarın gidip konuşacağımda sizden illaki gidenler olmuştur bilgi verirseniz sevinirim tekrar çıktı mı çıktıysa hepsi mi çıktı 

10 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Buz lazere gittim 100/80 bitti, çıkıyor ama eskisi kadar çok çıkmıyor 
(6,570 puan) tarafından
Üstünde ne kadar süre geçti canım
(413 puan) tarafından
Benim 7 sene geçti buzlazere gideli. Çok az kısmı çıkıyor onu da makineyle alıyorum tek tek olunca
(2,020 puan) tarafından
Ben bir ay önce bıraktım artık gitmiyorum kendime lazer epilasyon cihazı aldım evde yapacam artık fiyatlar aldı başını gidiyor
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından

Aslında biliyomusun bu kişiden kişiye değişıyo yani banada gitmeden herkes bunları dedi ama ben memnunum şimdilik

Yani sende gitmeden hatta seansların bitmeden bilemezsin nasıl olacağını 
(6,570 puan) tarafından
Evet yaa bende öyle diyorum % 80 bitse yine iyi
0 oy
(10,915 puan) tarafından
Ben 3 defa gittim 2si farkli yerdi. Bacak tamamen bitti kollarim bitti bu 2.dogumdan sonra kollarim biraz cikti belli yerinde. koltuk alti ve genitalde azaldi ama bitmedi yine baya var. Kisiden kisiye kil tipine gore falan degisiyo bence. Eltim mesela 3 4 seans gitmis sonrada hamile kalmis hicbisey yok suan vucudunda
(6,570 puan) tarafından
Yaa benim görümcem de 3 4 seans gitti hamile kaldı ama onunki tekrar çıkmış
(10,915 puan) tarafından
Iste belli olmuyo ya 3 4 seansta zaten hicbisey belli olmuyoki birakinca hemen geri cikiyo. Bide hormonlar etkiliyo
0 oy
(4,172 puan) tarafından
7 8 yıl olmustur herhalde doğum da yaptırdım çıkmadı bende zaten %90 biter demişti öyle de oldu 
(6,570 puan) tarafından
Hangi lazer canım
(4,172 puan) tarafından
Alexandrite zaten iki seçenek vardı Diot kadın önermedi biraz kullanılan başlık atış seviyesi falan da önemli gelişigüzel atış yapan yerler var
(6,570 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Bacak, kol ve koltukaltı için gittim buz lazerdi. Hiçbiri de çıkmıyor 6 yıldır. Hamilelik ve doğum süreci de geçirdim ama çıkmadı. Yıllardır çok konforluyum bu yönden. 
(6,570 puan) tarafından
Aslında buz lazer çıkartıyor diyorlar ya yani etrafımdan hep öyle duymustum
0 oy
(560 puan) tarafından
Ben gittim 6 seans olarak komple bitti kil köklerim de çok kalın ve killarim aşırı fazlaydı ama doğumdan sonrası tekrardan çıktı tekrar dan gittim şu an yine yok komple bitti
(6,570 puan) tarafından
Hangi lazer canım
(560 puan) tarafından
Buz lazer
0 oy
(633 puan) tarafından
Ben , annem ve kardeşim girdik. Zor biter denilen kol için girdim sadece. 10. Seansta il değişikliği sebebiyle gidemedim. Paketimde yarıda kaldı. Çok memnun kaldık biz. 11 ay önce girdim en son ve şuanda hamilelik hormonlarına rağmen çok az var kollarımda. 
(6,570 puan) tarafından
Hangi lazer canım
(633 puan) tarafından
Alexandrite lazer canım.
0 oy
(351 puan) tarafından
Diot, alexsandright, buz lazere gittim diot ve Alex işe yaramaz. Buz lazer baya azalttı. Bide Alex yakıp karartma yapıyor 
(6,570 puan) tarafından
Buz lazeri baya öven olmuş onuda bir araştırayım
(351 puan) tarafından
Aynen Alex ben beğenmedim buzun da buz başlık olanları var. Onu özellikle sorun. Buz baslik değil, buz lazer olcak
(6,570 puan) tarafından
(633 puan) tarafından
Diot hakkında bilgim yok fakat Alex ugrastirici, killari tek tek gorup yakmak gerekiyor ve her yer yapmiyor. Diğerlerine göre seansları daha uzun sürüyor. traşlamasıda farklı. Bir de sıcakta yakıyor,  seanstan sonra güneşe çıkmamakta fayda var. Seanstan sonra kıl yanıkları oluyor onları silmemek gerekiyor ve lazer sonrası bakım kremini kullanmak güzel sonuç verir. Bej sadece kol için paket aldım memnun kaldım.
(351 puan) tarafından
Alex in hem orijinal makine olması lazım, yapanların da profesyonelce yapması lazım. Yanık çok oluyor. Ve kararma yapıyor özel bölgelerde
0 oy
(231 puan) tarafından
Ben şuan 5 seans gittim kollarda azaldı bacakda koltuk altuda azaldı çok rahat biseis ya buz lazer benimki 
(6,570 puan) tarafından
0 oy
(5,995 puan) tarafından
Sen git kimseyi dinleme. Ben bir paketi bitirip ikinci paketi açtım 2 senasına gittim hamile kaldım dondrudum doğumdan sonra devam edeceğim inşallah

Bacaklarım ayı bacağı gibi oluyordu şuan hamileyim ve bacaklarım tertemiz. 

Bak tamamen bitti demiyorum belki bitmeyecek yıllarda sürse devam ederim diyorum 3 ay da bir çok az ve çok ince tüy çıkıyor bazı yerlerde

9 aylığım sadece iki defa bikiniye kısaltma yaptım oda ufak tüyler 

Normalde hamilelikte ayda bir ayı bacakları yoluyordum vallahi
(6,570 puan) tarafından
Ayy canım güldürdün vallahi ☺️ evet bende kararlıyım en azından azalır ve incelir teşekkür ederim
(5,995 puan) tarafından
Git kesinlikle. Vücut her zaman mis gibi
(6,570 puan) tarafından
Gideceğim inşallah akşam 9 a randevu aldım paket actiracagim hadi hayırlısı bakalım ☺️
(5,995 puan) tarafından
Hayırlısı canım :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 175 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 179 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
25 Temmuz 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifylmz0660 (1,215 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 187 göst.
25 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (202 puan) tarafından soruldu

393,731 soru

11,774,462 cevap

35,790 kullanıcı

...