+2 oy
241 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (682 puan) tarafından
Eve ustalar gelicek bütün gün calisacaklar.Evinizde tum gun calisan ustalara yemek yaptiginiz varmi

13 Cevaplar

+2 oy
(6,110 puan) tarafından
Bekarken inşaat için ustalar gelirdi onlara 10 çayı sonra 12-1 arası yemek sonra 3 4 gibi tekrar çay yapardık 
(1,254 puan) tarafından
Bizde öyle yaparız☺️
-Reklam-
+1 oy
(982 puan) tarafından
Evi boyattım gelen boyaciya o gün yemek yaptım ikinci gün dışardan istedik
+1 oy
(7,748 puan) tarafından
yani kolay yenecek şeyler olabilir. uzun sürecekse bir şeylerin olması iyi olur
+1 oy
(1,614 puan) tarafından
Balkon camımı takarlarken baya uğraştılar yaptım yemek yedi sonra gittiler. Yap pratik şeyler sende soğuk yoğurt çorbası olabilir biber doldur veya taze fasulye salata börek tarzı bişey yap yeter. Karpuz flnda koyarsin
+1 oy
(480 puan) tarafından
Uzun kalacaklarsa pişirin bence. Eğer yabancı birisinin tabak çanağınızdan yemesinden rahatsız oluyorsanız dışarıdan sipariş verin. 
+1 oy
(468 puan) tarafından
Yemek yapın bence benim kaynım bir evin bütün camlarını yenilemek için gitmiş iş bütün gün sürmüş akşama kadar aç kalmışlar yemek vermemişler mahvolduk diyor su bile vermediler demişti 
+1 oy
(33 puan) tarafından

Ben yaptım ev taşımalarında yada ev tadilatında

Biz ne yediysek o. Bir kez pide yaptırmıştım bir kezde döner söyledik. Bir kaç kezde tavaya pratik tavuk atmıştım salatayls beraber 
(33 puan) tarafından
Bide kola içerler genelde. Soğuk su sürekli ikram ederim onlar insan. Biz nasıl bir yere çalıştığımizda yemeğimiz karşılanıyorsa onlarında hakkı var diye düşünüyorum bu benim fikrim. Yapmayanlar da var. Verdikleri paranın içinde yemek paraları da var diyip vermeyenler de olabiliyor
+1 oy
(18,591 puan) tarafından
Evet bi hafta boyunca yaptım insanlık namına
+1 oy
(9,504 puan) tarafından
Ev taşırken tadilat yaptirirken evde hazırlama imkanım olmadığı için disardan sipariş vermiştik tasindiktan sonra evde tavada tavuk corba pilav hazir manti gibi pratik seyler yapmistim sonuçta kaç saat boyunca calisiyorlar insanlık namına 2 tabak yemek hazırlamak gerekir
+1 oy
(394 puan) tarafından
Tabiki yapılır 2 sene önce ev aldık neredeyse 1 hafta boyunca yemek verdik ama eşim sipariş veriyodu çay  ve içecekte verilir 
+1 oy
(13,186 puan) tarafından
Ece hanım kayınvalidemler öbür evin çatısını yaptırdılar yemek hazırladılar
+1 oy
(11,895 puan) tarafından
Hazirlamisligim var pazar bizim de başlayacaklar 3 4 gün sürer galiba yapcam 4 usta 2 de bizimkiler
+1 oy
(357 puan) tarafından
Saat 2ye kadar kalsa bile yapardım yemeği. Kek yapardım özellikle cayın yanına öğle yemeği mutlaka hazırlardım 3 kez toplamda 3 aydan fazla sürdü inşaat

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 183 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 293 göst.
0 oy
9 cevap 154 göst.
0 oy
18 cevap 375 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu

389,228 soru