0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (1,519 puan) tarafından
Kızlar oğlu afedersiniz midesi rahatsız oldu çocuk istifra etti diyor ay ben asla elimi sürmem kim temizler temizlesin bizim de midenizin almadığı şeyler var amaa ne bilim ben evladımın herşeyini temizlerim hiç gocunmam kaynanama diyro sen temizle 

24 Cevaplar

0 oy
(2,021 puan) tarafından
Kendi çocuğundan mı midesi bulanıyor yani 
(7,091 puan) tarafından
Böyle bir olayda yanarak can veren çocuklar geldi aklıma. Polise şikayet et adını vermeden. Yazık o çocuklara
(1,519 puan) tarafından
Evet kilitleyip üstlerine gidiyor
(1,519 puan) tarafından
Aklıma geldi ama ne bilim karışmak istemedim eşim diyor kendi akılları yok mu
(7,091 puan) tarafından
Kendi akılları yok işte durum ortada. Siz müdahale edin bu hiç doğru bir hareket değil
(1,207 puan) tarafından
Çocukları eve kilitleyip gidiyor sizde seyirci mi kaliyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(8,683 puan) tarafından
O kadın ilerde yaslanacak 
(1,519 puan) tarafından
Aynen üstelik çocuğun ki daha temiz daha günahsız yavrum
(8,683 puan) tarafından
İmtihanını iyi geç diyeydin ya
0 oy
(302 puan) tarafından
O çocuğu o mu doğurdu yani emin misin, insan kendi çocuğundan tiksinir mi yuhhh
(1,519 puan) tarafından
Bende aynı şeyi diyorum ama çok tuhaf valla
0 oy
(8,684 puan) tarafından

yani kendinin midesi bulanır da başkasının bulanmaz mı? evet benim de midem her şeye çabuk bulanır ama bebeğim doğduğundan beri kaka kokusundan sağlık tespiti yapıyorum :) 

(1,519 puan) tarafından
Ay çok iyi bu bende öyle mesela hep kabızlık filan konuları ayıp gelirdi bebeğim çok zor yapıyor her ortamdan konuşuyorum nerdeyse aman napiyim
(8,684 puan) tarafından
bebek olunca hiç ayıbı kalmıyor. eşimle bunun sohbetini yapıyoruz arada mısır yiyince olduğu gibi çıkıyor, bu ne ya artık mısır almayacam boşa gidiyor diye dalgasını geçiyoruz :))
(1,519 puan) tarafından
Evet ya:))
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Maalesef ki benim çevrem de de var aynısından midem bulanıyor anne kusacam dedi çocuk annesi de akşam baban gelsin öyle kus ben duramam yanında dedi 
(1,519 puan) tarafından
Tövbe tövbe
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Tövbe yarabbim temizle diyecek biri de olmasa ne yapacakmış. Çocuğu düşürdüğü duruma bak. 
(1,519 puan) tarafından
Aynen canım kaynanam yaptı mecbur eşine söyledi ilk kaynanam dedi dur oğlum ben yaparım
0 oy
(122 puan) tarafından
Bazı insanlar öyle benim de bir tanıdığım aynı şekilde çocuklarınınkini temizleyemiyor bakamıyor bu zamana kadar hep eşi temizlemiş. Ama kakadan tiksinmiyor. Olabilir böyle tiksiniyordur bakmaya dayanamıyordur
(1,519 puan) tarafından
İyde yani eşi yanında değilken kusarsa çocuk öyle ortada mi bekliycek
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yani başkası nasıl temizlesin benimde midem bulanıyor ama  ben temizlerim yani 
0 oy
(529 puan) tarafından
Valla ben başkası kusarken kendim de kusarım yıllardır kusmak görünce de kusarım.kendim kusarken bile etkilenip defalarca kusarım.Hamileyken halıya küstüm bir defa eşim temizledi.Bilincli olan bir şey degil asla.Ama çocuğum kusarsa ileride ne olur bilemiyorum .
0 oy
(23 puan) tarafından
Afedersin canım ama ettin s.alak  mı benimde normalde kusmaktan midem bulanır midem çok hassas ama evladımın kusmugundan asla tiksinmem boş yapmış eltin ben olsam ellemem senin çocuğun tabiki temizleyeceksin eş.şek gibi derim ay sinir oldum
(1,519 puan) tarafından
Bende valla çok sinir oldum kaynanam da kalktı temizledi
(23 puan) tarafından
Kaynanan sabırlı kadınmış helal olsun bisey demedi mi eltine
(1,519 puan) tarafından
Diyor ki yapmıyor napiyim o benim evladım yaparım
(23 puan) tarafından
Doğru canım kadın ne yapsın
0 oy
(7,157 puan) tarafından
İnsansız hepimiz tiksinebiliriz tabi ama tiksinsek bile temizlemek zorundayız başkasına kalk sen temizle denir mi madem bakamayacaktı niye doğurdu hayret bişey
(1,519 puan) tarafından
Evet canım kimse zaten tiksinmesini garipsemiyor ama asla yapmam demesi beni çok şaşırttı
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Ne değişik insanlar var ya shhsshdh
0 oy
(2,902 puan) tarafından
Ben çok midem herşeyden tik senen birisiyim kendindem bile tik senin birisiyim öyle düşün ama söz konusu çocuklarım olunca mecbur temizle cem yani canım o tiksindiğim halde silerim temizledim kimseye de temizletirmem 
(1,519 puan) tarafından
Bende kimseye temizletmem
0 oy
(2,269 puan) tarafından
Ee peki çocuğun kakasini nasıl temizliyor eltin
(1,519 puan) tarafından
Temizliyor ama kaynanama diyro o varken
0 oy
tarafından
Peki cocuk  altına yaptığı da napiyor ay ben temizlemem mi diyor
(1,519 puan) tarafından
Yapıyor valla her dk başkası mi yapacak
0 oy
(3,119 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eltinee
(1,519 puan) tarafından
Aminn aminn
0 oy
(4,039 puan) tarafından
Benim emotofobim var kusma korkusu yani.

Ciddi anlamda fobi kusamam kusanada bakamam yaninda duramam yolda yururken yere bakamam biri kusmustur gorurum diye 

Ama 3 evladim var oyle zamanlar oluyorki 3ude ayni anda ishal kusma oluyor butun ev yataklar kusmuk oluyor ic camasirlari pisleniyor ama hic bu gune kadar onlarinkinden tiksinmedim kusarlarken hep saclarini oksadim korkma ben yanindayim diye 

Cok kibar bir hanimmis nasıl dogurmus iki cocugu hayret
(1,519 puan) tarafından
Evet konu evlat olunca
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Bende şöyle mesela kusan kişiye hayatta bakamam benimde kusasım geliyor ama çocuklatıma mecbur bakıyorum kusarken öğüre öğüre temizliyorum tiskiniyorum ama sadece çocuklarımdan değil herkesten oda öylemi acaba 
(1,519 puan) tarafından
Öyle olsada bu çocuk mecburi bişey
0 oy
(446 puan) tarafından
Dogurmasaydi o zaman çocuk bu kusacak tabi kimse temizlemek zorunda degil
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Bende asla istifra eden birinin yanında duramam o anda midem bulanır (daha benden hassası ile tanışmasım, o kadar fenayımdır) ama kızımdan 1 kere bile iğrenmedim. Madem neden doğurmuş
(1,519 puan) tarafından
Valla öyle çocuk yani bu
(1,942 puan) tarafından
Doğurmayacaktı o zaman

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 339 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 545 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy