0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (787 puan) tarafından
Kizim evde cok sıkılıyor krese vericem tam gun mu versem yarim gun mu tam gun versem sıkılır mı acaba 7 bucuktan aksam 7 ye kadar baya da etkinlikler var ama her gun her gun bilemedim bu caglarda cocugu krese giden anneler bolgi verirmisinz bana siz nasil yaptiniz

13 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
Çok küçük çalışmıyorsanız yarım gün yeterli bence. Benimkide kasım da 4 olacak ama ben vazgeçtim bu sene vermekten. Etraftan çok korkuyorum, 1 sene daha bari ne kadar öğütlersem dışarıya karşı 
(787 puan) tarafından
Ise girmek istiyorum calismak zorunda degilim ama hem kizim hem ben sıkılıyoruz diye aslinda evet baskasina emanet etmekte d3 tereddut ediyorum ama bi yandan da sosyallessin istiyorum bilmiyorum olmadi yarim gun veririm
(496 puan) tarafından
Yarım gün ver canım yazık daha küçük. Bende okul arayışındaydım çok hevesliydim vermeye taaa ki geçen Kayseri de ki tecavüz olayından sonra. Kızı nasıl kandırmışsa kız çocuğu öpüp sarılıyordu o sahne gözümün önünden gitmiyor. Benimki de çok saf şimdi kadınlara bilen güven olmuyor. Hemen uyum sağlayan bir kız birine güvenir gider diye ödüm kopuyor
(787 puan) tarafından
Vallahi oyle bir donemdeyiz ki artik yarin obur gun bu cocuklar buyuyunce nasil koruyacagiz bilmiuorum simdi kucukler sozumuzu dinliyorlar ilerde nasil olacak bilmiyorum simdiden endiseleniyor insan Allah hepimizin evlatlarini boyle insan kiligindaki mahlukatlardan korusun bize bagislasin evlatlarimizi
(496 puan) tarafından
Amin canım aminnn
-Reklam-
0 oy
(235 puan) tarafından
Tam gün sıkılabilir ne kadar çok olsada yorulucak sizi ozleyecek oğlum yaz okuluna yarım gün gidiyordu akşam alırken of ben çok yoruldum saat geçmedi oynamadın mi diyorum oynadık ama senide özledim kardeşimi bekliyorum bekliyorum anne saati gelmiyor diyordu:))
(787 puan) tarafından
Haklisiniz ya tam gun degilde belki yarim gun daha iyi olur sıkılabilir daha kucuk
0 oy
(1,480 puan) tarafından
4 yaş küçük bir  yaş değil. Kızım 3 yaşında tam gün başladı kreşe. Kreşi  çok seviyor. Ve ayrıca akşam 5 te geliyor eve sanki hiç kreşe girmemiş gibi enerjik.  Tüm gün evde olduğu zamanlar Yani haftasonlari çok sıkılıyor.  Bizde napacacagimizi  sarisiyiruz 
(1,480 puan) tarafından
Evet tam gün başladı. Zaten ilk hafta adaptasyon  haftası oluyor. Cocuk ilk hafta yarım gün gidiyor. Sonraki haftalar üzerine 1 saat koyarak devam ediyorlar. En sonunda tam güne gelmiş oluyor  2 haftada. 3 yaş tam kreş yaşı. Vallahi akşam 5.de geliyor. 9 da uyuyor zaten. O 4 saat sıkıldım napicam. Oyu. Oynayalım. Dışarı çıkalım geciyor
(3,153 puan) tarafından
Biz de 4 yaş için istiyoruz. Tam gün olacak yarım gün bulamadık. Onlar da 1 hafta yarım gün, sonra hemen tama dönüyormuş. İnşallah bizimki de sever.
(1,480 puan) tarafından
Emin ol yüzde 99 seviyor cnm. Evde çocuklar sıkılıyor.  Haklilarda. Orda yaşıtları var en azindan
(3,153 puan) tarafından
İnşallah ya kız çocuk bi de arkadaş olmayınca evde kendi kendine arkadaş uyduruyor evcilik oynuyor:)
(1,480 puan) tarafından
Benim  kız evcilikte oynamaz:))) tepemizde sırtımıza  tırmanır. Aman amann Allahim  iyi ki kreş var
0 oy
(250 puan) tarafından
Çok güzel canım iyi güzel bi yerse temiz güvenilir ver benim oğlum 3 yaşından beri gidiyor orda etkinlikler arkadaşlar çok égleniyor
0 oy
(11,276 puan) tarafından
7den 7 ye çok ben çalışıyorum ona rağmen yarım gün sıkılır çocuk senle de etkinlik yapması kişisel gelişimi için önemli 8 12 arası mesela olabilir ya da 12 16 arası
0 oy
(135 puan) tarafından
Ben yarım gün vermeyi düşünüyorum evde sıkılıyor bence yarım gün iyu
0 oy
(13,884 puan) tarafından
4 6yas grubuna verdim ekkmde 5 yas anasinifina baslicak nasipse tummgun cok bence yarim yeterli
0 oy
(7,752 puan) tarafından
önce bir yarım gün gönder bence, hoşuna gidecek mi alışacak mı? durums göre tam güne çevirirsin. akşam 7ye kadar da beklemesine gerek yok eğer çalışmıyorsan 5te çıkartırsın tam günde de
0 oy
(935 puan) tarafından
İlk etapta yarım gün verin alışsin şuan bir anda tam gün zorluk çeker. yavaş yavaş alıştıktan sonra iş bakarsınız bulursanız tama çevirirsiniz.bikmazsaniz yarım devam eder. Cocuklatun kesinlikle kreşe gitmesi taraftarıyım ama evde çalışmayan çocuğa bakacak olan biri varsa yarım gün yeterlidir fazlası çocuğa eziyet olur kanisindayim ha eğer çocuğa bakacak kimse yoksa elbette omzaman tam güne alışır o ayrı 
0 oy
(3,689 puan) tarafından
12 saat çalışmıyorsanız bence uzun bir süre. 8-3 arası vs ideal olur. Hem çocuğun sosyalleşir hem sen evde işlerini yaparsın, onu alınca da beraber vakit geçirirsiniz. Ama sabah 7  akşam 7 bence baya uzun. 
0 oy
(3,153 puan) tarafından
Bulursanız yarım gün verin. Biz tam gün deniycez. Yarım gün daha iyi olurdu tabi ama. Bakalım inşallah sıkılmaz. Daha önce yarım güne de gitmedi. 
0 oy
(16,376 puan) tarafından
Oğlum 4 yaş. Eylül'de diyanetin kuran kursuna başlayacak inşallah. Tüm gün zor olur çocuğa. Çalışmıyorsan gerek yok bence
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Tam gün ver akşama kadar çocuk sosyallessin işte ne güzel evde kendin sürekli aktivite yapmıyorsun dur bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Canveannesi (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 418 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu

389,247 soru

11,637,508 cevap

35,429 kullanıcı

...