0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar pencereme Kumru yavruladi. Baya da bı büyüdü. 2 tane idi yavru. 1 tanesi yok. 1 tanesi duruyo. Annesi de yarım saattir yok. Kutuya koyup baksam mi bilemedim. Yuvayı oynattim da azicik canlı yani ölmemiş. Nefes de alıp veriyor 

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Post üste çıksın 

-Reklam-
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Aynı sorun bizdede var 2 gündür annesi gelmiyor 1i yok gitmiş yavrunun anlamadım 1 ide aç herhalde nasıl beslesem bilmiyorum 
tarafından
Birisi şırınga ile besle diyor da bilmiyorum yapabilir miyim?
(1,894 puan) tarafından
Cnm cici bebe ve yumurta sarısı biraz da süt veya su ile ez şırınga yardımıyla besle daha annesi gelmez onun ölür
(1,168 puan) tarafından
Yani takip ettim bugünde gelmedi ya Büyük ırk papağanım var bide sultan papağanı yeni var küçük o acaba ondan yerim dedim önüne koydum hiç yemedi
(1,894 puan) tarafından
Cnm çok küçük annesi ağzına kusuyor öyle doyuyor sende dediğim gibi karışım yap şırınga ile ağzına sık
0 oy
(2,435 puan) tarafından
Canim elleme sen yarım saat çok az bir vakit 1 gunboyunca gelmezse alırsın yarin

Isırmaz çok sevimli bir ****** ama daha ufak görünüyor mama yapıp Şırınga ile beslemen gerekir kendi yem.yiyemez gibi 
(1,168 puan) tarafından
Mama ne verebiliriz ya bizimde balkon annesi 2 gündür gelmiyor
tarafından
Bilemiyorum vallahi kuzu. Çok tatlı bişe. Ama elleyemem gibi ya :( kemikleri elime batar. Zarar vermek istemem
(1,894 puan) tarafından
Cnm cici bebe bisküvi ve yumurta sarısıni süt ile ez veya suda olur kıvamı akışkan olsun mama gibi ağzına şırınga ile ver yoksa ölür ya
(2,435 puan) tarafından
Bulgur kedi.mamasi.kus yemi ekmek gibi şeyleri yumusatip bulamac haline getirip suyla birlikte verebilirsiniz
0 oy
(3,396 puan) tarafından
18 güne tamamiyle büyüyüp ucup gidiyorlar.Hic elleme ,elinin kokusu geçerse anneleri bakmayi bırakıyor.

Anneleri gün içinde sürekli gelir gider besler.Sadece izlemeni tavsiye ederim.
0 oy
(8,680 puan) tarafından
ısırmaz da bit falan olabilir, ellemeyin belki döner annesi, ağzına bir şeyler vermeye çalışın, vakti gelince uçar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 265 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayse_Nur (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde anakiz (2,384 puan) tarafından soruldu

393,749 soru

11,775,184 cevap

35,793 kullanıcı

...