0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (907 puan) tarafından
Nerden baslim bilmiyorum ki sürekli izliyor resimlerine bakiyor uyumadan önce bakıp uyuyor nerden sardı bilmiyorum uykusunda bile adını sayikliyor her Allah'ın günü sayısız kere anlatır bana hani çocuktur geçer unutur diyorum yok anam bitmiyor kaç tane forma alırmış icardi diye birkaç gündür yok saçımı onun gibi kestirin son iki gündür de anne video çekelim onu nekadar sevdiğimi anlaticam icardi görür belki bana sarılır diyor Allah'ım kafayı yiyecem oyaliyorum da olmuyor nasıl vazgecirecem ben bunu icardi sevdasindan varsa bir tavsiyeniz alırım 

bu arada 6 yaşında oğlum 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben de ortaokuldayken justın bieber hayranıydım onunla evlenecektim şarkıcı olacaktım posterler dergiler stickerlar :D hatta laf söyleyenlere dalga geçenlere de saldırıyordum yani çok ta şey etmemek lazım 

tarafından
Yok yok emin ol ben daha beterdim :D adamın tüm dizilerini filmlerini izlemiş şarkılarını sürekli dinlemiş , Twitter'dan sürekli taciz etmiş biri olarak yazıyorum bu 5 sene falan sürdü :D 2007 yılından 2012 yılına kadar falan :D
(907 puan) tarafından
Uhaa kız nasıl bıkmadan yaptın bunu ya
tarafından
Ben annemle 2 hafta posterimi yırtttı siye konuşmadım üstüne üstlük kavga ettim bağırış çağırış . Hatta doğum günü pastam da justinliydi foto bassınlar diye kendi posterimi vermiştim sonra kaybetmişler mekan bile bastım pastaneyi ndnndnd :D yani olacak böyle şeyler
(2,050 puan) tarafından
Ay aymısı resmen idil justin asıgıydım bir sürü fotograflarını cıkarttırmısımtım dosyam vardı ici doluydu herkesde alay ederdi haahah. Birde selana gomezden kıskanırdım :)
tarafından
Ayy bende bende :D
-Reklam-
+1 oy
(319 puan) tarafından
Ah ah aynı yegenim oda 10 yaşında bağımlısı hastası olmuş çok seviyor dediğiniz gibi saçını onun gibi kesmeler formalar el hareketleri onun gibi yapmalar şarkısını ezberlemesi bu bir süreç heralde ablamda sizin gibi artık illalah etmiş bu icardi sevdasından 
(907 puan) tarafından
Ya valla eşim de diyor çek bir video ben bu güne kadar oğlumu WhatsAppta bile paylaşmamis insanım nasıl sosyal medyaya atarım akıl işi değil gerçekten
+1 oy
(2,626 puan) tarafından
İcardi sevdalısı bende de var bitane 31 yaşında :):):) Geçenlerde telefon kılıfı aldım sana diye geldi arkasında İcardi var. Tamam Galatasaraylıyım her maçını izlerim, takip ederim ama futbolcularının fotoğraflarını üzerimde ya da gün içinde görebileceğim bir yerde tutmam. Gs store girdik, ailecek icardi tşörtü alıcakmış. Daha 6 yaşında zamanla vazgeçer. Yeni transferler olur bu sefer farklı birine böyle hayranlık besler.
(907 puan) tarafından
Seninki daha kötüymüş kizz
(2,626 puan) tarafından
Sorma kız. İcardi eşinden ayrılmış dün dedim İcardi eşiyle ayrılmış sorma ya üzüldüm filan diyor. Emin ol İcardi bu kadar üzülmemiştir. Diyor adamın morali bozuk olunca benimde bozuluyor :) zaten adam en yakın arkadaşının eşini elinden almış ne bekliyordun o ilişkiden diye :)
+1 oy
(2,530 puan) tarafından
Hangimiz küçükken bı ünlüye aşık olmadık ki :))Özcan denize aşıktım küçükken bütün harçlıklarımla onun resimlerini alırdım gazetelerden keser ona özel defter yapmıştim hep yapistirirdim.cd lerine verdiğim paranın haddi hesabı yok.:))aman geçer canim hergun yeni bir huy ediniyorlar
(907 puan) tarafından
İnşallah canım üzülmeye başladım çünkü
+1 oy
(907 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrrrr44
+1 oy
(14,218 puan) tarafından
kiyamam ya kizma annesi gecici bir sevda en fazla 1 sene surer ☺
+1 oy
(1,536 puan) tarafından
Çek videoyu hevesini alsın 
+1 oy
tarafından
Aynı kaderi paylaşıyoruz karısna kadar biliyor tanıyor benim oğlumda 5 buçuk yasında 
+1 oy
(8,717 puan) tarafından
Onun kdr olmasafa 5 yaşında bende bir tane var:) sürekli onhn hareketlerini yapıyo onun baskılı olduğu takımı zorla aldırdı uyurken bile üstünden çıkarmaz bin defa söylenir icardi söyle böyle 
+1 oy
(14,309 puan) tarafından
Bizim de Spiderman bagimliligimiz vardı.

Spidermanli ayakkabı alınca etiketini bana mektup yazmış falan diyodu hani..

Şuan da da çok seviyo ama eskii kadar degl 

Onun da azalır diye düşünüyorum 
+1 oy
(10,797 puan) tarafından
Bende bu aralar arda Güler e taktım ;)))))
+1 oy
(505 puan) tarafından

Kardeşim yıllardır Ronaldo diyor başka bişey demiyor iki kelime edemiyoruz onunla hemen maçlarına bağlar. Alış bence :D

+1 oy
(60 puan) tarafından
Benim oğlum 3 yaşında olacak nerdeyse o bile topla oynarken İcardi gooolll deyip seviniyor :) 
+1 oy
(1,551 puan) tarafından
Benimkide aynı Galatasaray fanatiği olmuş.  8 yasinda 2 tane forma aldırdı babasına 3 ay içinde.  Zamana bırakmaktan başka çare yok sanırım 
+1 oy
(257 puan) tarafından
Ayy ne şərefsiz bir insan o yaa gavatt
+1 oy
(2,384 puan) tarafından
Yaklaşık 15 yıldır Koreli bir aktöre sevgim var. Başlarda bu ona hediye yollama, adına bağış yapma, Türkiye sayfasını yönetme gibi şeylerle ağır geçti 2009dan 2015 kadar bu devam etti. Şuan hala kendisini takip ediyorum çok seviyorum ama tabi o kadar ağır değil. Zamanla geçiyor
0 oy
(9,204 puan) tarafından
4 yaşında oglumda meşhur hareketini falan yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 238 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Birhis (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.