0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar 4 yıl önce evlendim. 2 buçuk yaşında oğlum var 5 aylık da hamileyim.Kaynanamlarla Altlı üstlü evlerde oturuyoruz eşimle ilk evlendigim sene bu eve girdi bir sene sonra borclarim bitti mi cikariz diye. 4 sene oldu çıkmıyor. Evin iki odası iç içe toplam 80 metrekare yani. Mutfak desen bir admlik yer bile yok iki kişi sığmaz. Eşim burada çalışıyordu şehir dışı bir iş buldu oraya gitti. Uzun zamandır evk onusunu konusuyoruz hep bahane üretiyor kayınbabam sürekli gelip olgidiyor çocuğumu tuvalete alistiriyorum. Dün diyorum gel hadi çiş yapalım çocuğa diyor yapma ben sana bez alırım. Çıldırdım artık bağırdım bende ne yapiyosun sen hep benim dediklerimim tersini ogretiyosn çocuğa. 1 buçuk senedir ne desem tersini diyosun ne garezin var diye. Kalkmış bana bağırıp diyor ki sus o çocuk bağırma bilmem ne. Delirdim aldım çocuğumu eve geldim. Sabah yine utanmadan geldi uyuyor götürme hiçbir yere dedim. Çıktı gitti. Bunaldım artık kocam olacak beyefendiye diyorum başka yerde oturursan içim rahat etmz ben doğumdan sonra yine gidicem diyor. Gidersen ben ne yapicam iki çocukla, burada aynı işi zaten yapıyorsun diyorum, yok illa şehir dışında çalışacak. Babasını söylüyorum diyor ki ne yapayım arayıp babamla kavga mı edeyim? . Bende dün sinirlendim dedim ki ya bir çözüm yolu bul ya da biz bitirelim 3 yıldır tükendim artık yemin ederim. Bıktım artık . Kocam yanımda değil karşımda druyor. Önemsemiyor. Ne yapayım? 

6 Cevaplar

+1 oy
(444 puan) tarafından
Eşinin çalıştığı yere siz neden gitmiyorsunuz bu şekilde yaşamak çok zor evi taşıyıp gitmeyi söylediniz mi eşinize?
(238 puan) tarafından
Söyledim. Diyor ki ben sabit durmuyorum bir ay urfadaym iki gün mersinde nereye götüreyim seni
-Reklam-
0 oy
(14,001 puan) tarafından
Esin de suc ayni isinyapiyorsa otursun ailesinin basinda dursun boyle.bir durumu kaabul edemezdimm ben basta 
(238 puan) tarafından
İlk evlendigimizede burada çalışıyordu zaten. 4 seneir burada düzenli isteydi. Sonradan bu işi getirdiler bu da kendi işinden çıktı oraya girdi. Evlenirken bir yıl idare edelim sonra cikicaz diye söz verdi ama çıkmadı işte.
(14,001 puan) tarafından
Hic cikani duymadim.zaten ah ah:( bari cikmadi basinizda dursun once yapmasi gereken bu bence
0 oy
(612 puan) tarafından
İçi seni 2çocukla yalnız bırakmaya razı değilse yanında olabilecek bi iş bulsun beyefendi . Anasını babasını çoban mı tuttu başına :/ 
(238 puan) tarafından
Ah işte. Anlatıyorum konuşuyorum beni anlamıyor ki bunaldım yemin ederim.
0 oy
(8,674 puan) tarafından
ay tam çıldırmalık, Allah sabır versin. eşine rest çek canım. erkekler biraz tırsak korkutursan yola gelir diye düşünüyorum 
(238 puan) tarafından
Ayrılız dedim bacım daha ne yapayim valla
0 oy
(525 puan) tarafından
Canım öncelikle sakin ol.Hamileymissin sinir stres çok etkiler.Eşinle tekrar konuş beni kaybetmeyi göze mi alıyorsun falan de.Ben hamileyim her gün her gün stres nereye kadar falan de.Ben tuvalet eğitimi vermeye çalışıyorum yarın bir gün diğer bebek de doğunca nasıl olacak böyle her seyime karışıyorlar falan de.Sorunu çıkaran esin çözümü de bulsun bari.Ama sen sakin sakin konuş.Aklin bende kalıyorsa burada olduğum için kalsın falan de.Ya çözüm üret yada gel başımda dur falan de.Ben her gün ağlıyorum her gün stres oluyorum bebeği çok etkiliyor de.Olmadi babası ile konuşsun aranıza mesafe koysun.
(238 puan) tarafından
Valla güzel konuşuyorum anlıyorum sabret demekten başka bişey demiyor. Bağırıyorum olmuyor
(525 puan) tarafından
Zor ya gerçekten ama iş esinde bitiyor
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Zor bir durum bende 4 yıllık evliyim 1 buçuk yıl beraber yaşadık sonra kiraya çıktık şimdi mutluyum huzurluyum çok şükür 
(238 puan) tarafından
Banada dua et lütfen
(1,083 puan) tarafından
Dualarım seninle canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 556 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ahsenli hayat (581 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 1,383 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy