0 oy
681 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (12 puan) tarafından

Slm .. eşim dişlerin çok büyük diyor sizce nasıllar ?psjilojim bozuldu..orta disinde boşluk var diyor bazen ..?

image

28 Cevaplar

0 oy
(14,432 puan) tarafından
Boyutu gayet normal ve düzgün bence. Eşin kusur aramak için uğraşıyor olabilir. 
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️Olabilir vallah
-Reklam-
0 oy
(277 puan) tarafından
Eşinin dişleri nasıl peki? 
(12 puan) tarafından
Küçücük fare gibi .. bende onunla dalga geçiyorum normal değil diye .. bana öyle diyince bende öyle diyorum ama öyle gerçektende
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ayyyyy ayyy ne diyeceğim bilemiyorum gerçekten. Kötü durmuyor hiç göze çarpan bişey yok. Diş bakımsız olur anlarım dişlerin kötü duruyor denirde büyük diyomuş eee büyükse sen napcaksın yani napabilirmissin. 

Sen de ona burnun küçük/büyük gözün küçük/büyük de bakalım. Kötü görünüyor de. Estetik olacakmış mı senin için. Çok kızdım 
(12 puan) tarafından
Vallah bende kızıyorum ister istemez benim moralim.bozuluyor gulumsemiyorum bile onun demesi geliyor aklıma.surekli benim abimde eskiden şey derdi bana doğru yürümeyi öğren diye ondan sonra acaba yanlış mı yuruyorum diye psikolojik olarak kafama takıyorum ..
Annem şey der ben ablana beniziyorum sürekli dile getirir .. annemin burnu çok küçüktür ablaminkide benimkisi de küçük ama hafif büyük sonra burnuma bakıyorum acaba estetik olsammi diye yani şimdiye kadar hiç kimseden guzlesin lafını duymadım moralimi bozuyorlar
(1,664 puan) tarafından
Bence güzel bir kadınsın. Dile getiren olmamış sadece ne yazık ki. Hem güzellik dış görünüşle midir. Tavır hal hareket çok önemlidir. Ne güzeller var itici davranışlarla yüzünü kaşını gözünü yok ediyo gözün görmüyo. Tatlı dil güler yüzün kattığı sempatiklik güzellik bambaşka
(12 puan) tarafından
Encokta karakterimi begenirler.. yani zaten benim için karakter önemli hiç şimdiye kadar simarikligim olmadı nerde oturcagimi nasıl oturcagimi kalkacağımı buklerinin yanında çok iyi bilirim .. yani ben küçüklüğümden Beri böyleyim çok şükür Elhamdülillah ♥️
(1,664 puan) tarafından
Ne güzel işte. Tatlı sözlü oldunmu dünyanın en güzeli sensin. Ama çat çat laflar cepten çıktı mı hemen hiç düşünmeden kalp kırdın mı napayım ben oyle insanin güzelliğini aamaaan
(12 puan) tarafından
Ev ilk önce iç guzellik sonra dış.. bazı insanlar gerçekten anlamıyor bunu .. eşimin tarafı hepsi öyledir mesela kaynanam senin kadınlığını beğenmiyorum demişti alttan baka baka okadar sinir olmustumki halbuki herşeyi yapan benim bulaşık evini temizlerim alışveriş yaparım evine sırf evine poşet getirmedigim için bu lafları yerdim .. yutmak zorunda kalırdım 2sene oldu vefat edeli hala aklımda sözleri :(
0 oy
(13,541 puan) tarafından

Gayet güzel 

Psikolojini niye bozuyorsun Kıskanma de eşine :)

(12 puan) tarafından
Vallah herkes keyif alıyor beni sinirlendirmeye .. anlıyorlar ya kafama takacagimi :(
0 oy
(496 puan) tarafından
Gayet güzel ve dudağına çok uyumlu duruyor. Herşeyden öncesi bakımlı duruyor sevinmesi lazım buna. Ağız hijyeni en önemli şeydir. 
(12 puan) tarafından
Evet ben yıllardır dış doktoruna gider düzenli ..doktorlarda beğeniyor dişimi.. Almanyada 4 ayda bir giderdim bakım yaptirirdim.. teşekkür ederim ♥️
0 oy
(245 puan) tarafından
En sevdiğim diş yapısı keşke benim dişlerim de böyle olsaydı
(12 puan) tarafından
:(( Allah'ım bu evdeki delimi ne boş yerinemi benim psjilojimi bozuyor .. çok teşekkür ederim ♥️
(245 puan) tarafından
Psikolojini bozmana gerek yok Senin şu dişlerine sahip olmak bazılarının hayali mesela ben dişimin biri geride cesaretlenip bu sonbahar da dişlerimi yaptıracağım keşke seninki gibi olsa o yüzden hiç takma Psikolojini de bozma lütfen
0 oy
(2,176 puan) tarafından
Kocan boş boğaz cok güzelsin oyüzden seni kıskanıyo dişlerin cok güzel
(12 puan) tarafından
Ay vallah teşekkür ederim yani gözlerimi boyuyorlar sürekli içimi karartiriyorlar .. sonra bende onlar gibi görüyorum kendimi .. :( ♥️
(2,176 puan) tarafından
Boş ver can
0 oy
(696 puan) tarafından
Evlenmeden önce görmedi dişlerini Allah'ım ya

Bnce gayet normal gözüküyor 
(12 puan) tarafından
Vallah güzel bır soru .. öyle sorcam bende ona ♥️
(696 puan) tarafından
Aynen sor ☺️
0 oy
(5,723 puan) tarafından

Seni yemek için bu kadar büyük deseydin. 

İyi saçmalıyor. 
(12 puan) tarafından
Hahah iyi dedin onu .. gerçektende kollunu molunu isiriyorum sinir ettirdiginde dislerimde köpek dişi gibidir kolunda öyle bı iz kaliyorki oh canıma değsin diyorum napayım  gerçek anlamda o normal olmayınca benimde aklım çıkıyor
(5,723 puan) tarafından
Benimde küçük ya az büyük olsa fena olmazdı :)
(12 puan) tarafından
Hahaha vallah parcalardim onu diyorsun  :))))
(5,723 puan) tarafından
Yok kıyamam :)
0 oy
(49,181 puan) tarafından
esin benimkini görsün o zaman dişlerim büyük ve yamuk 
(12 puan) tarafından
Yok yine benimkini beğenmez .. bana taktı o..
0 oy
(396 puan) tarafından
Senin dişlerin daha kötü deyip eline ver bence...
(12 puan) tarafından
Haha :))) bencede vallah iyi olur
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Gayet güzel esin saçmalamış 
0 oy
(7,318 puan) tarafından
Çok güzelsin hiç alakası yok 
0 oy
(3,588 puan) tarafından
Boş boğaz bir eş daha 
0 oy
(5,984 puan) tarafından

Bence bu post iltifat alsın diye açılmış :D

(12 puan) tarafından
Neyime edilecek allah'ina aşkına sanki mankenimde sanki komple yüzümü çektim kimim neyin nesinim ..
(5,984 puan) tarafından
Niye neyime edilecek diyorsun ? Mankenden neyin eksik. Gayet güzel ve düzgün dişlerin var bunu görmemek için kör olmak lazım
0 oy
(518 puan) tarafından
Gayet güzel dişlerin . dizilişi şekli ***** falan degil. Ki asıl küçük dişler iyi görünmüyor. Eşin bahane arıyor 
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️ ya o beni öyle görünce bende onun gözünden bakıyorum .. busefer doğrumu degilmi diye size sormak istedim
0 oy
(76 puan) tarafından
Kimseden güzelsin lafını duymadım demişsin de valla muntazam sıralı gayet güzel dişlerin millet yıllarca diş teliyle dolaşıyo. Ayrıca dudak yapın ve cildin de çok güzel. Güzel bi kadın olduğunu düşünüyorum. Valla bi daha öyle derse  herkes daha önemlisi ben beğeniyorum yeter de.
0 oy
(44 puan) tarafından
Eşin çok mu yakışık lıymş acaba önce kendilerine bakmadan laf sylyolar bence gayet güzel  benim senin gibi olsa bile bana yeter benim dişlerim bozuk gülemiyorum bile 
0 oy
(777 puan) tarafından
Bence senin dişlerinde değil eşinin gözlerinde sorun var 
0 oy
(8,409 puan) tarafından
Sen bi de benim dişleri görsen 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 471 göst.
+1 oy
1 cevap 44 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,909 puan) tarafından soruldu