0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Kızlar yaşım 34 kızım 3 yaşında Bi kardeşi olsun istiyorum tek başına çok sıkılıyor gurbetteyim ailem de eşimin ailesi de başka şehirlerde en azından Bi kardeşi olsa beraber büyürler diye düşünüyorum yaşımda geçmeden önce olsun istiyorum ama 6 aydır olmadı kızıma evlendikten 1 ay sonra hamile kalmıştım neden olmuyor diye tedirgin olmaya başladım sizce Dr gitmeli miyim 

7 Cevaplar

0 oy
(19 puan) tarafından
6 ay aslında kısa bir süre. Belki bir müddet sonra olacaktır ama yaşınızı sıkıntı ettiğiniz için doktora gidip muayene olmanızı tavsiye ederim. Hem planlı gebelik olur belki daha sağlıklı ilerler. Her şey gönlünüzce olsun. 
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Bi doktora gidip muayene olun isterseniz ama altı ay uzun bir süre değil nasip kıymet tamamen 
(142 puan) tarafından
Öyle tabi nasip
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Düşünmeye başlayınca gitseydiniz keşke, belki bu kadar beklemezdiniz, tabi herseyin hayırlısı, uzun zaman degil ama yaş faktörü var. Beklemeyin gidin isterseniz
(142 puan) tarafından
Gitmeyi düşündüm aslında ama Dr ne tepki verecek bilemedim açıkçası
0 oy
(199 puan) tarafından
Benimde ikinci çocuğum 7 ay sonra oldu . Deneyin bence yaşınız genç 
(142 puan) tarafından
Bu ay olacak mı diye bekliyorum günleri de takip ettim olası yumurtlama tarihini de değerlendirdim bakalım hayırlısı
önce (199 puan) tarafından
Stresi çıkarın hayatınızdan
önce (142 puan) tarafından
Doğru diyorsun ama nasıl :)
0 oy
(8,499 puan) tarafından
Eşimin teyzesi 47 yaşında hala doguruyo yaşını dert etme daha gencsin.bir doktora görün yinede
(142 puan) tarafından
Ay yok ben bu yaşımda zor bakıyorum sabır kalmamış eskisi kadar atik de değilim 47 benim için ihtiyarlık demek:)
0 oy
(7,755 puan) tarafından
doktora gitmekten zarar gelmez. 
(142 puan) tarafından
Haklısın aslında ama Dr ne tepki verecek bilemedim açıkçası özel olsa ilgileniyorlar da devlette kime rast gelirim ne derim diye düşündüm gitmedim
(7,755 puan) tarafından
devlette de iyi doktorlar var araştırıp git
0 oy
(8,300 puan) tarafından
Benim yaşım siz kadar deil ama ilki 6. Ayda oldu bizim 2. De 7 ayda oldu
(142 puan) tarafından
İlki hemen olduğu için bana uzun bir süre gibi geldi  bir de geri çekilme yöntemiyle korunduk aslında olması lazımdı gözüyle bakıyorum o yüzden çok beklemiş gibi hissediyorum
(8,300 puan) tarafından
1 sene içinde olur bence insallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 236 göst.
0 oy
6 cevap 406 göst.
0 oy
4 cevap 427 göst.
13 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 787 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nare88 (153 puan) tarafından soruldu

389,247 soru

11,637,744 cevap

35,429 kullanıcı

...