0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aslinda hepimiz kadinlar görümceyiz"eltiyiz"anneyiz"kaynana annelerimiz"yengeyiz hakikat şu birbirimizi şikayet ettimigimizin farkinda bile degiliz"dunya hayatinin en ince noktasi zaten bu sorunlar vesveseler degilmi"misal kimse kolay kolay annesini kiz kardesini kotulemez"rabbim hepimizin gonlune kalplerine merhamet,sevgi,saygi,hoşgörü,anlayis ikram eylesin;dunya hayati oyalanmaktan baska hiç bir şey degildir.:(

4 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Burada neler okuyorum neler hiç kimse durduk yere şikayet etmez. Hoşgörü olsa daha iyi olur tabiki ama tek taraflı olduğunda işe yaramaz malesef 
tarafından
Tabi ki oyledir"dedigim gibi rabbim herkesin bizim gonlune merhamet ikram eylesin canısı
(8,082 puan) tarafından
Amin canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok doğru aslında kendi hatalarımıza sevdiklerimizin hatalarına karşı gözlerimiz kör kulaklarımız sağır ama karşı tarafın piresini deve etmek için hazırda bekliyoruz. Rabbim hepimizin yuvalarına huzur versin 
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Bazıları gerçekten çıkış yolu bulamamış insanlar zorlukta olanlar kimseye anlatamıyor buraya geliyor Rabbim yardımcıları olsun ama bazıları da kayananm bardağımdan su içti nasıl laf sokim deme peşinde demem o ki Rabbim herkesin yardımcısı olsun 
tarafından
Işte ben hiç  kaynsna sorunlari vb.sorulara bakmak bile istemiyorum bazen
0 oy
tarafından
Valla benimde iki tane erkek kardeşim var benden küçük hala okuyorlar anneme dedim evlenince karışma imkanın varsa ne istiyorlarsa al isterse gelir evine yardım eder biz kızların varız Bi işin varsa önce bizden iste eğer bizde yapamazsak ondan rica et istedikleri yeri gezsinler annemde onlar iyi olsun mutlu olsun bişi istemem dedi bendende kaynana görümce var sanki düşmanlaroymışom eşim onların istediği kızla evlenmedi diye benden nefret ediyorlar hiç kısmetinde ben varmışım demekki demiyorlar Allaha havale ediyorum her yerde laf sokuyorlar ve bende yaşça büyükler saygısızlık etmemeye çalışıyorum ama insanın damarına basıyorlar bak hamileyim kaynanam bana diyor ekmek aç hamur yoğur hiç acımaz kendi kızıda hamile buraya gelince yerden 1 bardak kaldırmaz daha neler neler işte bunlar hepsi Bi sorun değilmi 
tarafından
Tabiki de bunlar bir sorun"merhamet anlayistan uzak olan insandan her kötülük beklenir malesef canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 470 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı