0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar iyi günler, size sadece içimdekileri dökmek istedim biraz uzun olacak ama hakkınızı helal edin,

Ben Gürcistanlıyım eşim Türkiye'de kalıyor, eşim bir buçuk sene Gürcistanda kaldık, sonra geldik Türkiye'ye eşimin isteyiyle, sonra eşim çalışmaya başladı başka bir yerde bende kayınvalidemin evinde beraber yaşıyorduk orda kalıyordum eşim iki üç günde bir geliyordu eve, bir gün kayın babam bana dedi ki işte siz hotel gibi kullanamazsınız burayı, bedavadan yaşıyamazsınız burda bana bir sürü hakaretler etdi, tabi bunları dediği zaman eşim yanımda değildi, eltimle benim aramda çok ayrımcılık yapıyorlardı, benim çocuğuma farklı san ki torunları değilmiş gibi, ama eltimin çocuğuna farklı, eltimde onlara ne yapsada onu iyi biliyorlardı, şimdi 5 gün sonra görümcemin düğünü var beni arıyor diyor ki biz kimin ne olduğunu anladık pişmanız, düğüne gitmemi istiyor, bende bazen gitmek istiyorum aslında kayın babam beni çok severdi bende ona çok saygı değer veriyordum, her akşam meyve tabağı,çayı kendi eşi yapmadığı hizmetleri yapıyordum ama bu devirde kime iyilik yaparsan boş şimdi demek istediğim eşim boş gitmicez diyor, sen gitsen git ama ben gelmicen diyor, ben gitmelimiyim düğüne bir yandan gitmek istiyorum ama sonra dedikleri laflar aklıma geliyor görmek istemiyorum onları, kayın babam bana onca laf etdi bende dedim ki hakkımı helal etmiyorum benim üstüme yürüdü vurmak istedi, bana dediği şey senin kafanı ezerim, babamı aramış demiş ki senin kızın bana küfür etmiş halbuki bende demişim hakkımı helal etmiyorum, o gün çıktım evden eşimin amcası geldi aldı beni, bir dahada onları görmedim konuşmadım, ama bazen canım çok yanıyor neden iyiliklerim unutuluyor neden bir insan Menfaat para için bunları yapar? 

12 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Bi fikir verin 
-Reklam-
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Eşim gitmiyorsa yanında oturrum 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Kim ne derse desin gitmem.istw git insanlik buyukluk sende kalsn diyenler olur ama bana insanlk etmeyene insanlik etmem.boklarimda bogulsnlar yinede gitmem
0 oy
(408 puan) tarafından
Net bir şekilde gitmem 
0 oy
(496 puan) tarafından
Normalde olsa hatalarini anlamislar sans tani derim aka esin gitmiyorsa senin orda ne isin var sonucta gittin diyelim eee evine donunce esin diyecekki beni biraktin gittin veya iki gun sonra bidaha kotu olsaniz ben sana dedim demi diyecek esinle arana sogukluk gircek bosveeer
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kayınbabam hakaret etti üzerimize yürüdü vurmak istedi  yazmışsın hemde beni beni çok severdi yazmışsın seviyorsa madem neden böyle yaptı orasını hiç anlamadım eşimin olmadığı yerde benim işim olmaz eşin gitmiyorsa sende gitme
(20 puan) tarafından
Canım biz kıskanan eltim vardı ve maalesef kayınbabamı dolduruşa getirdi  ve aramızı bozdu, yoksa gayetde aramız çok iyiydi bir gün sabah erkenden eltim onlars gitti kayınbabam öğlen eve geldi patladı durduk yere şimdide eltimle araları bozulmuş diye beni düğüne çağırıyorlar pişman olmuşlar
0 oy
(789 puan) tarafından
Eşin gitmiyosa senin ne işin var orada ? Bı de senin üzerine yürüyen bir adamı nasıl görmeye katlanacaksin bence de gitme onlar eltine kizmislardir seni ondan cagiriyolardir
(20 puan) tarafından
Haklısın canım valla
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Bence otur oturduğun yerde aranız şuan açık ondan esin gitmiyorsa hiç gitme sen eşine rağmen gidersen yarın bir gün yine aynı şeyi yaparlar eşimde birşey demez der sen kendin gittin ayaklarına gitme telde kutla bitti gitti
(20 puan) tarafından
Öyle yapacam canım
0 oy
(31 puan) tarafından
Otur evinde ne işin var kızım valla yüz bulur yine barismaya kalkarlar aynı seyler yine yaşanır eşin istemiyosa hiç gitme lafı bile etme 
(20 puan) tarafından
Aynen haklısın canım
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Canım benim onlar sizi içten mi cagırıyolar saniyosun 

Elin içinde kızın abisi nerde gelin nerde diye milleti konuşturmak istemiyolar sadece düğünde bulunun da milletin ağzına laf vermeyin gbi bisey
0 oy
(697 puan) tarafından
Eşimin olmadığı yerde benimde işim yok. 
0 oy
(132 puan) tarafından
Sakin gitme yakın zamanda 2 ay önce bende böyle bir soru sordum ve gittim ***** gibi keşke gitmeseydim. Emin ol tam tersi olsa onlar sana gelmezdi sende gitme beni dinle pişman olursun sonradan 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 145 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
6 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

390,928 soru

11,695,034 cevap

35,570 kullanıcı

...