0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (234 puan) tarafından
Kızlar oğlum 3 yaşında, yani tuvalet eğitimine dün basladik bende  her tuvaletini yaptığında şu kalın kartonlar oluyor ya ona 1 tane sticker yapıştırma hakkı verdim. Ama bu kez de dünden beri 30 defa belki beni kaldırdı tisim geliyor diyo gidiyoruz yapmıyor yaptığı da oldu tabiki ama 3 damla gelse kaldırıyor beni kızlar, sırf stickerlar için ben ne yapacağım, yapmadığı zaman yapistirmasina izin vermiyorm tabiki , daha büyüğünü de yapmadı bu arada. Ha birde sizce gece bez taksammi simdilik sizce

4 Cevaplar

0 oy
(13,830 puan) tarafından
sadece cis yaptiginda verecegini soyle boylelikle sorun ortadan kalkar bende kaka icin aynisini yaptim etkili olmustu 
(234 puan) tarafından
Canm zaten öyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(11,902 puan) tarafından
Daha yeni başlamışsın zamanla kavrayacaktir canım gece de bez takma eğer yaptirabilirsen gece kaldır yaptir yaptıramazsan da kontrol et altını islatirsa degistirirsin
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Oyun falan oynama sen sürekli ona anlat artık çişini tuvaletini kendi yapmasi gerektiğini benim kızım da  çok inatciydi hatta bir ara pes edecektim.ben bezle korkuttum açıkçası bezlere böcek girmiş hep dedim bez takmak istemedi ilk bir hafta çok zor geçer sonra ki ikinci hafta tam alıştı sanarsin dışarı falan çıkmaya başlarsın sonra yine tekrarlar altına kacirmalar.bir sonraki haftalarda artık benimsemeye başlar bu süreç en az rahat bir aya sığar 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dur daha bismillah dün başlamışsın.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
19 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
25 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,363 soru

11,641,549 cevap

35,437 kullanıcı

...