0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (2,273 puan) tarafından
Kızlar saçlarımı sıfıra vurmayı düşünüyorum sürekli dökülüyor gerçekten sıkıldım bu durumdan elimi saçıma atamıyorum tel tel gitmiyor komple gidiyor arkadaşlarım pişman olacağımı söyleyip duruyor sizce pişman olur muyum saçlarını sıfıra vuran var mı 

27 Cevaplar

0 oy
önce (313 puan) tarafından
Vitamin eksikligini gider doktorla sonra keten tohumu ogutulmemis halini aliyorum bir yemek kaşığını uzerini su gecsin yeter kaynatiyorum kaynayinca jel oluyor suzup saclarimin heryerine dipten uca yediriyorum 1 saati gecmeyecek 1 saati dolunca yikiyorum hem dokulmem bitti hem kepek sorunum kalkti hem de saclarim canlandi gurlesti aylardir kullaniyorum bunu dene 1 ay dene etkisibi goreceksin haftada 2 yap sonra haftada bire dusersin
önce (16,376 puan) tarafından
Aktardan mi aliniyo dostum keten tohumunun ogutulmemis hali
önce (313 puan) tarafından
Trendyolda da var aktardan da bulabilirsin kolayca .. trendyoldan degirmen dogal isimli saticidan aliyorum 250 gram 32 tlydi en son kargoyla 60 falan olur bir yemek kasigi seklinde kullanirsan yuzdeki lekelere de iyi geliyor bu arada sivilcelere falan.. seni epey götürür bittiginde saçlarında düzelme olmazsa o zaman sifira vurmayi yeniden dusun sifira vurmak zor bisey cunku psikolojik olarak
-Reklam-
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Pişman olursun bence .
önce (2,273 puan) tarafından
Anladim tatlım bir doktora gitmeye karar verdim
0 oy
Ben vurdum. Fayda görmedim. Sen bilirsin ama 
Doktora gitmeye karar verdim canım
Git dostum inşallah faydası olur
İnşallah canım
0 oy
önce (1,312 puan) tarafından
Ben de sıfıra vurdum zamanında depresyona girdiğim bir dönemdi, o zaman canımın sıkıntısını hep saçımla oynayarak gideriyordum. Her renk yaptım, her model yaptım bir bu kalmıştı. Onu da babamla birlikte yaptık ilk zamanlar feci kötü hissettiriyor ama karar benim kararım olduğu için koymuyordu. O yüzden eğer yapacaksan kendi kararın olduğundan emin ol.

Dökülme olayına gelirsek, engel olmayacak. Biberiye yağı al kendine ve eczaneden aldığın doğal bir Şampuan içine birkaç damla koy. Haftada 2 3 kez de saf haliyle saçlarını yağla. Yanına zeytinyağı olur, hint olur, badem olur, argan olur. Mümkünse gece boyu beklet. Değilse en az birkaç saat beklesin.

Kan değerlerine baktır bir de, düşük demir de saç döker.
Canım benimde kendi kararım di ama doktora gitmeye karar verdim herkes pişman oursun diyor
0 oy
önce (623 puan) tarafından
Benimde çok dökülüyor, doğumdan sonra vitamin eksikliğinden kaynaklı sanırım. Bende sıkıldım omuzlarımdan biraz daha yukarısına kadar kestirdim şuan o kadar rahatım ki. Tabikl yine dökülüyor ama eskisi kadar değil ve tararken çok çok rahat oluyor 
Canım zaten omuz üstü saclarim ama doktora gitmeye karar. Verdim
0 oy
önce (15,187 puan) tarafından
Psikolojin bozulur canm yapma benimde cok dökülüyor 
Doktora gitmeye karar verdim canım
0 oy
önce (8,409 puan) tarafından
Ben ensemde kestim diye kaç gün pişman oldum 1 sene oldu eski boyuna gelmedi 
Anladım canım doktora gitmeye karar verdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 617 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
22 Haziran 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 161 göst.
1 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (708 puan) tarafından soruldu

389,238 soru

11,637,281 cevap

35,429 kullanıcı

...