0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Daha öncede buraya yazmıştım akrabalrlar sorun yaşıyorum diye dört aydır gözüme uyku girmiyor sabaha kadar uyanigim ağlıyor hep düşünüyorum gece uykusu uyudugumu hatirlamiyorm kendi kendime konisyirm devamlı dîslerimi devamlı sikmaktan o Ağrı'da başladı intihar etmeyi bile düşünüyorum her şey ev değiştirmemle başladı evimizi satik başka eve tasinalim kurtluruz diğer evde rahat vermiyorlar diye kaynanamlar ev bulduğu yer kardeşini apartmani hiç istemedim hep karşı çıktım bunalr bana rahat vermiyorlar diye çocuklarıma karşı oyla kızın davranışları farklı diye bana dediği şey gitme onalra gelmezler ama kendisi bize geldiği zaman devamlı onları çağırdı sabah akşam bziim evdelerdi ta ki artık sabrım tasana kadar çocuklarım davranışları hep iteleyip kakalamakti utardm bana demedikleri küfür ailemede ustine ben bı şey demedim hakimda herkese yalan şeyler söyleyip bir sürü ifitira atılar o kadar zoruma gitti ki devamlı gözümün onundeler nefret ediyorum hepsinelden Allah a havale ettim rabbim inslaah yanlarına bırakmaz bu olayların üstüne kaynanam oğlu sozlendi daha kavga edeli bir hafta oldu bizi ezip sözlerine gitti senin gelinine hakaret edip kapısına kadar gelip dövmeye kalkışan bı insana nasıl gidersn zoruma gidiyor normalde kaynanamlari silmiştim ama eşimi hatrina üç ay sonra konsutm 

5 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun  
(7 puan) tarafından
Sağol ama zor
-Reklam-
0 oy
(488 puan) tarafından
Akrabalardan ne kadar uzak olursan o kadar mutlu olursun 
(7 puan) tarafından
Üç ay konuşmadım bu olaylar yzunden evime geldi muahatp olmadım eşime dedi benden uzak dursn geldi beni öpüp sarılıyor dedim yemezler seni asla afetmicem ama devamlı gelmeye başladı mecburen konuşuyorsun
(7 puan) tarafından
Geçen dayısı ninesi geldi şu kavga ettikleri kişini oğlu eve gidyirdu dayısı diyir ki eve girmez misin gel çay içelim ben şok oldum kaynanamı aradım dedim çok istiyorlarsa kendi evime cagirsn burası benim evim onalrda dusmanlarm niye bana sormadan herkes evime başkasın cagiryir yeter artık dedim defolup gelmesinelr istemiyorum kimseyi
(488 puan) tarafından
Kız söylesene müsait değilim istemiyorum işim var biraz kayınvalideme gidin diye, ben bile çıldırdım ister istemez
(7 puan) tarafından
Kimse arayıp müsait misin bile demiyor bı bakoyirm kapidalar bı özelim kalmadı arkadsim geldi evime bı baktm eşimin aile kaynanam hemen annesini aradı o da geldi günüm berbat oldu artık kimseyo cagirmak istemiyorum esimede soyledm dedim bı eve arkada falan getirmiyirm
(488 puan) tarafından
İşin zor bacım yaa Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(2,715 puan) tarafından
Kız sen kendini niye üzüp takıyorsun o lar laf mı soyluyir iki katını şöyle rahatsız mı olmuşlar düşünme bile kedinede eziyet etme çok düşünüp durma herşey olacağına varır tersle kim çıkarsa en iyisi bu oluyor 
(7 puan) tarafından
Nparsam yapayım boş gerçekten bir sürü laf soyluyorm aynı yüzsüz gibi yine geliyorl benim kafama taktiğim şey iftiraya ugramam ağır şeylerl itham edilmem yoksa kavga falan umrumda bile değil artik
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Daha fazla dik durun ve ne kendinizi ne de çocuğunuzu ezdirmeyin. Hakedene de cevabınızı verin. Her şeyi bu kadar kafanıza takmayın rahat olun. İşinize bakın bir şey derlerse de cevabını verip geri işinize bakın 
(7 puan) tarafından
Ben neler denedimse aynı valahi sayfamda daha önce paylaştığım şeye bakın okuyun şuan o durumdan daha kötü duruma düştüm
0 oy
(611 puan) tarafından
Kiz tamam sıkıntılı bir durum da bunlar yüzunden neden intihar etmeyi düsundün senin canına değermi onlar bunu bir düsünsene oyle seyler dusunme birdaha bırak ne halleri varsa gorsunler dengesiz milletin dengesini ayarlayamazsın ki sen ayarları bozuk baksana mesafe koy arana o kadarda takma yani grcrleri uykusuz kalacak kadar aglayacak kadar dierini sıkacak kadar değerlilermi sence 
(7 puan) tarafından
Değerli degileer hepsinden nefret ediyorum ama takilmayacak gibi değil gerçekten devamlı gözümun onundeler mesafe koyamiyirm zaten kaynanam yuznden kendi evinde oturduğumuz için bizi takmayip cagiriyir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 503 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 564 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 476 göst.