0 oy
239 göst.
önce Aile kategorisinde (364 puan) tarafından
Benim eşim derdimi bile dinlemekten kaçıyo, bu yıl çok hastalıklar geçirdim hep boğazım şişiyodu vs sonra boğazım da bişeyler çıktı doktor alerjin var senin dedi işte sonra idrar yolu enfeksiyon felan oldum tedavi oluyorum hala geçmedi yarın yine randevu aldım gidicem eşim diyoki hep hastasın bıkmış benden. Halimi hatrımı bile sormuyo ilgi sıfır nasıl oldun ıyımısın demiyo bile. Bugün aradı konuşuyorduk oda çalışıyo dedim tekrar hastaneye gidicem tamam hadi benim başım çok ağrıyor sonra görüşürüz dıyo üzülüyorum bende böyle olunca kötü hastalığa yakalansam hiç bakmaz bana eminim :((((

16 Cevaplar

0 oy
önce (4,966 puan) tarafından
Canim geçmiş olsun Allah şifa versin böyle sorular sorma eşi çok anlayışlı olur daha çok üzülürsün. Rabbim merhamet versin eşinize 
önce (364 puan) tarafından
Amiinn.
-Reklam-
0 oy
önce (18,591 puan) tarafından
Hasta olunca ilgilenir arar sorar ağlayınca hiç dayanamaz ben çok duygusalım ağlarım hemen
Eşimin böyle ilgisiz olmasına bende ağladım malesef.
0 oy
önce (584 puan) tarafından
Benim eşim de tam gribi atlatırım sanki günler önce yanında hastalık çeken baskasiymis gibi hasta mı oldun sen diye sorar. Bende sizin gibi düşünüyorum eline düşsem Bi tekme de o atar . 
Aynen öyle şansımız yokmuş malesef.
0 oy
önce (218 puan) tarafından
Hastalıkta sağlıkta dedik diye abartmadın mı biraz diye dalga geçiyor benimki benimle :) benim de evlendiğimizden beri çok da hastalıktan tamamen kurtulabildiğim olmadı. Hiçbişeyim yoksa burnum tıkalı oluyo yani en azından 
Bende evlendiğimden beri hastayım başıma her sıkıntı geldi. Bakarken böyle hastanelere hiç gitmezdim
önce (218 puan) tarafından
Ben bekarken köydeydim, hayvanlarımız vardı, onların sorumluluğu bende olduğu için diş çektirme gibi problemler dışında bende hastneye gitmezdim. Hani halsizlik olurdu grip vs olurdu ama bu kadar sık olmazdı. Ortam değişikliği bi yandan fiziksel değişiklikler bi yandan, gebelik durumu bi yandan insanı hem çok etkiliyo, hem bağışıklığını düşürebiliyo
0 oy
önce (617 puan) tarafından
Allah iyi insana düşürsün diye boşuna dememişler Allah ıslah etsin artık benimki eskiden iyiydi çocuktan sonra gerçek yüzü ortaya çıktı ayı oldu bildiğin Allah'a havale ediyorum 
Aynen bende öyle..
0 oy
önce (463 puan) tarafından
Allah eşine merhamet vicdan versin
amiin
0 oy
önce (2,273 puan) tarafından
Valla ilgilenmiyor dün gozlerim şişmiş hiç üzülmuyorum dedi halbuki ben bu tavrına çok üzüldüm ama umrunda mı değil sonra bugün aramış nasıl oldun bende seni ilgilendirmiyor dedim kapadim
İyi yapmışsın canım neden öyle diyo ya çok acımasız.
önce (2,273 puan) tarafından
Diyor kendin yaptın vantilatör çarpıştır diyor bende dedim ne alakası var
0 oy
önce (529 puan) tarafından
Allahım eşine merhamet vicdan versin 
Amin amin.
0 oy
önce (187 puan) tarafından
Dogumdan sonra bacağımda kızarıklık çıktı eşim hemen acile götürdü. Yine doğumdan 10 gün sonra çok kanamam oldu seni götüreyim dedi ben gitmedim bebek yeni emmeye baslamisti. İlgilenir benimle Allah razı olsun
Üstüne gitmeyin serbest bırakın bence.  Kayinpederim de hemen kaçar kaynanam dertlerini anlattıkça. Çünkü bıkmış artık
Ya ben zaten pek bir şey beklemiyorum ki En azından Nasıl oldum iyi misin falan diye sormalı bir insan onu bile sormuyor Yani ben hastalıklarla uğraşıyorum Hiç umrunda değil gibi, Yani demek ki çok kötü hastalıklara yakalansam hiç bakmayacak bana yani bıkması da çok tuhaf hastalık Sonuçta sağlık yani
Sürekli dillendirince erkeklere gına gelir . Bazilarinida yapısı öyle
Ayrıca neyden bıkıyor ki Allah'a şükür elim ayağım tutuyor ona muhtaç değilim Evimi temizliyorum yemeğimi yapıyorum Her şekilde dert Anlatıyorum diye mi bıkmış oluyor yani Zaten bana bakmıyor ki.
Ozaman evlenmeseymiiş kocamada hastayım diyemiceksem...
0 oy
önce (1,605 puan) tarafından
Ah canm bu yoardan bende gectim.hic umursamaz hastayim hamileyim umrunda olmazdi.hamileyken neler yapti bana ne agirliklar kaldirdm.2.kata komur odun yasittrdgnj bilirm.adamjn benm sagligm umrnda degildi.sonra ölumden döndum 2.hamileligimde doktr esimin yuzune boyle giderse masada kalir elimzden bisj gelmez dedi.sonrq duzeldi ama neler cektim anlatamam.suan cok iyi hastalndgmda falan bakar ama seni en iyi anlayanlardan biri benmdir dedigm gibi basim agriyor demeye korkarsm valla.simdi duzeldi ama yinede nafile gecmis unutlmuyor
Görücü usulü mu evlendiniz
Hayir canm severek
Allah yardımcın olsun :((
Saol canm suan duzeldi ama allahtan eski halinden eser yok.insqllah sizinkidw duzelir.akli basina gelir
0 oy
önce (177 puan) tarafından
Allah icin biseyim olsa hemen kendi der hadi hastaneye gidelim diye gecen hafta cocuklar beni cok uzdu gece kalbime sanci kitlendi hadi gidelim hemen dedi yok dedim cunku kizim 10 aylik saat gecenin 12 si yok olmaz abisi ablasi buyuk uyanirsa oynatirlar dedi saat 3 e kadar basimdan ayrilmadi o gece de sabaha kadar uyumadi
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Erkekler kadınlar biraz fazla hastalanınca hep aynı tepkiyi veriyor. Bazıları sürekli hastayım diyip işten kaytarıyor ve eşler de artık çekmek istemiyor. Çok fazla hastayım denilince maalesef bıkıyorlar. Ki bende etrafımda sürekli hastayım diyen biri olsa canımdan beziyorum. Eşiniz sizin de belki abartığınızı düşünüyordur. Ciddi bir hastalığınız olduğunda nasıl davranıyor? 
Hastayım diyerek hangi işten kaytarıyorum ki ben zaten evde tek başıma her şey yapabiliyorum eşim şuradan şuraya bardak kaldıran bir insan değil . Ne kadar hasta olsam da yemeğimi de yapıyorum temizliğimi de yapıyorum iki türlü üç türlü yemek de yapıyorum hiçbir zaman nazlanmadım ona. Ama bu ara gerçekten iyi değilim. Böyle tepkiler vermesi gerekmiyor bence en azından Ha tamam bıkmış olsa bile en azından İnsan bir yalandan Nasıl oldun İyi misin demez mi . Bunlar bahane yaaa. Değer veren insan böyle davranmaz.
0 oy
önce (1,348 puan) tarafından
Yok cnm ya bnm eşim çok destek verir yardımcı olur hastanelere de götürür şimdi hakkını yemiyim
0 oy
önce (500 puan) tarafından
hastaneye yalniz mi gidiyorsun? seni o gotursun zorla bir seyler iste ondan 
0 oy
önce (2,412 puan) tarafından
Hiç merhamet beklemem. Tası tarağı toplar anneme inerim. Geçen 4 gün kaldık kızla. 1 hafta evdeydim. Gene hastalandım. Dayanamamış babanı gönderiyorum hemen hazırlan gelin ben bakcam diye. 2 gün kaliriz heralde. 
0 oy
önce (343 puan) tarafından

Biz nişanliyken doktor %90 masada kalırsın dediği bir ameliyat geçirdim. Hastanede o ve annem vardı yanımda. Gözlerimi açtığımda benden 4-5 adım ötede ve ayakta bana öyle derin baktığını görüyordum. Otur derdim , oturmazdi. Çok sonradan annemden öğrendim ki enfeksiyon kapmayim diye yaklaşmiyormuş , uzaktan yaşıyor muyum diye nefesimi dinliyormuş. Bu adama ne oldu bilmiyorum. Şimdi de çok ilgili ama o kadar değil. Hamileligimin ilk aylarında sürekli tansiyonum düşerdi. Neredeyse bilincimi kaybederdim. Balkonda oturur çay,  sigara yapar. Çayını tazelemeye gelince " iyi misin kiz" diye sorar yine çıkardı  :D acile giderdik , serum takilirdi. Yatağa yattığımda gider cayini ,sigarasını içer öyle gelir. İlgili ama çay ve sigarası her şeyden önce geliyor. Ölüm haberimi alsa çay,  sigarasını içtikten sonra üzülmeye başlar sanırım  :(((

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 527 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 459 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 499 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 811 göst.