+2 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (297 puan) tarafından
Hayırlı günler kızlar öncelikle ❤️az önce market alışverişine çıktım çıkmadan önce internetten bi bakayım dedim boykot ürünlere. Elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama bişeye çok üzüldüm gerçekten bütün kaliteli ürünlerin İsrail malı olması çok üzücü değil mi yerli markalarda sayılı kaliteli denilebilecek ürünler var baya üzüldüm biz niye böyle kaliteli mallar üretip herkese örnek olmuyoruz yerli olsun diye alıyoruz ama kalitesiz çıkıyor ya tadı kötü oluyor ya leke çıkarmıyor vs. İnsanları resmen almaya mecbur bırakıyorlar. Bu postun altına bence yerli ve kaliteli memnun kaldığınız ürünleri yazın biz bilmeyenler de faydalansın ❤️ ben başlatayım önce TORKU markasına ait ne aldıysam bu güne kadar çok beğendim hadi kızlar sizde bunun gibi örnekler yazın birbirimize örnek olsun.. 

17 Cevaplar

+2 oy
(781 puan) tarafından
Türk malı ne aldıysam hiç memnun kalmadım. Hepsi çok kötü

Ama mecbur boykot almamaya çalışıyorum her ne kadar memnun kalmasam da
-Reklam-
0 oy
(28,472 puan) tarafından

Deterjan hep peros bingo kullandım 

Bı bulaşık tableti kullanıyordum fairy şuan tarım kredininkini alıyorum gayet güzel 
Çamaşır suyuda elit cif bingo ve elit yağ çözücü de öyle gayet güzeller 
Şampuan duru güzel diğer türlü zaten çoğu boykot hep temizlik malzemeleri üzerine gıda türü birazda olsa az 
 Elimden geldikçe evime sokmuyorum
(78 puan) tarafından
Anladım cif deyince
(12,506 puan) tarafından
Bende elit kullanıyorum geçen sparx mi ne bi bulaşık tableti aldım o da güzel yıkıyor.
Yüzey temizleyici, cif krem, camasir suyu bunları hep elit marka kullanıyorum ben aylardır yumuşatıcı peros, şampuan duru aldım en son memnun kaldım. Türkünün peyniri güzel dün gene tarım kredininkidni aldım o da güzel
(513 puan) tarafından
Asperoxs bulaşık deterjanı mi nerede satılıyor
(12,506 puan) tarafından
Bi çok markete gelmis artık 150 tl idi yanlış hatirlamiyorsam
(8,046 puan) tarafından
Evet 30 tanesi 150 tanesi 5liraya geliyto
0 oy
(14,920 puan) tarafından
Kalitesiz bile olsa Türk malı alıyorum. Ne kadar kaliteli olursa olsun masumlara kurşun atmiş olmamak için almıyorum. Bingo alıyorum temizlik malzemelerini. Şampuan alternatifi bulmakta zorlanıyordum onada Bioderma kullanmaya başladım. Dondurma Algida yerine golf alıyorum. 
(2,415 puan) tarafından
Golf israil mali degil mi,  buna çok sevindim eğer oyleyse
(14,920 puan) tarafından
Değil diye biliyorum. Daha doğrusu eşim herşeyi araştirdi hangi markalari alacağimizi belirledik. Golf Türk malı diye alıyoruz.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bingo, ABC ve Boron markasından memnunum. 
(1,100 puan) tarafından
Beko ile arçalşk de güzel
0 oy
(78 puan) tarafından
Renax abc bunlarda güzel 
0 oy
(4,233 puan) tarafından
Rossmanin urunlerini kullaniyorum ben artik cok memnunum valla
(2,691 puan) tarafından
Bende senelerdir Rossman kullanıyorum. O da boykot ürünleriymiş.
(4,233 puan) tarafından
Hadi ya onu bilmiyordum
0 oy
(270 puan) tarafından
Ben temizlikte Bingo öbür türlü binden alırım bim malı 
0 oy
(6,547 puan) tarafından
Deterjan olarak bingo alırdı annem çok memnundu ben ABC alıyorum memnunum hatta HES diye bı pril aldıydım çok güzel köpürüyodu canım 
0 oy
(49,867 puan) tarafından
aradan kacan aldigim oluyordur ama elimden geldigince almiyorum. simdi demesinler devlet aliyo ulkeye giriyo diye bizim devletin elinde kalsin almamayi ogrensin 
0 oy
tarafından

Bingo hem yumuşatıcı hem deterjanı sıvısı da dahil bayıldım 

Peros deterjanini da yumuşatıcısıni da çok seviyorum..

Bulaşık tableti ve sıvı deterjanini tarım krediden aliyorum gayet memnunum. Ama asperox bulaşık tabletini de denemek istiyorum..

Torku zaten vazgeçilmezim herşeyi harika.. 

Atıştırmalık tarım kredinin ürünlerini beğendim..

Kola gazoz tarzı şeyleri hep Sarıyer marka alıyorum..

Porcöz veya yağ çözücü guldal veya hicgenc alıyorum..

Abc'nin ürünlerini de seviyorum özellikle yumusaticilari güzel..
0 oy
(52 puan) tarafından
Çamaşır makinesi deterjanı bingo 

Çamaşır sodası olarak Merve diye bir marka

Bulaşık makinesi deterjanı renax (aşırı memnunum)

Çamaşır suyu ve bulaşık deterjanı porçöz 

Çamaşır suyu Viking de güzel

Yağçoz olarak abc (aşırı memnunum)

Leke çıkarıcı olarak Bio naturel 

Emzik ve biberonlar için bio natürel bulaşık deterjanı

Diş macunu olarak bio natürel Eyüp Sabri Tuncer ve Gano Excel

Bebek deterjanı olarak Duru 

Bebek şampuanı olarak Eyüp Sabri Tuncer

Bebek bezi olarak Molfix sleepy 

Islak mendil sleepy 

Kendi şampuanım bioblas

Afedersiniz pet olarak molped 

Makyaj  ve bakım malzemelerim  home life ve naturalive  kullanıyorum hepsinden de memnunm Ben yıllardr elimden geldiğince boykot yaptigim için çok zorlanmadım. 
0 oy
(513 puan) tarafından
Bingo mintax soktaki kullanıyorum 
0 oy
(797 puan) tarafından

Asperoxs sparx bulaşık tableti kullanıyorum Memnunum

Bingo toz deterjandanda yıllardır memnunum
0 oy
(256 puan) tarafından
Kaliteli gerçekten dişleri beyaz tutan bir diş macunu arıyorum. Kullanıp da memnun kalanlardan öneri alabilirim. Agarta kullanıyorum ama gece ve sabah fırçalamama rağmen sanki hiç fırçalamamışım gibi görünüyor
0 oy
(12,506 puan) tarafından
Ben tarım kredinin ürünlerini kullanıyorum canım bide türkü. Gecen gün duru şampuan aldım ondan da memnun kaldım 

Temizlik malzemesi ve yiyecekleri tarım kredi damgalı alıyorum genel olarak
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Asperox renax bingo peros viking temizlik için bu ürünlerden kullanıyorum tarım kredide fındık parçacıklı kahvatılık çikolata var onu çok beğendim içeçek olarak uludağ mandalina ve çamlıca gazoz alıyorum kahve çeşitlerini hep kahve dünyasından alırım 
0 oy
(7,413 puan) tarafından
Böyle postlar görmek beni mutlu ediyor çok üzülüyorum kardeşlerimiz orda o durumdayken bizim derdimiz iyi yikamiyor güzel kokmuyor ki Viking bingo renaks asperox duru Torku hes kötü markalar değil ama adı çıkmış diğerlerinin 

İlgili sorular

+2 oy
25 cevap 346 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde mehal (662 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 450 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde DP (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
+1 oy
2 cevap 72 göst.
7 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susam4612 (11 puan) tarafından soruldu

397,723 soru

11,894,943 cevap

36,018 kullanıcı

...