0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (244 puan) tarafından
Geçen post açmıştım eltim lere gitmiştik davetli ord akaldık 3 elti oturduk eskilerden falan konuştuk özellikle benimle ilgili olan sorunları o kadar çok suç iftira arılmışki mecbur kalıp bende kendimi savundum ve işin doğrusu neyse anlattım eşimle ilgili mevzularım hep ortada sağolsun eşim herkese duyurduğu için söylemek zorunda kaldım eşim bana oynadıpı oyunları bile söyledim bile isteye ama gerçekten mecbur kaşdığım için yoksa ondan bile beni suçlamışlar kendimi ifade ettiğimi düşünüypeım orda konuşuldu kapandı ben kimseye ağzımı açmadım eşime dahi yoksa çok kavgalar çıkacak ama eski mevzular dedim konuyu daha açmadım  . Şimdi büyük elti kaynana ma eski konuları açmış konuşmuş diğer eltim lere olan sorunları söylemiş saçma sapan konuşmuş kaynanam canı sıkılmış ama inanın tüm olaylar benim üzerinden konuşulfı onların o kadar bi konusı yoktı ama çenesini tutamamış benimle ilgili konuşsa da umrumda değil ben olan biten ne yanlış anlaşışmışsa doğrusunu söyledim zaten benden habersiz konuşulmuş mevzular ben salakmışım bilmiyorum eşimde demin söylendi hemen kalmışsınız kavga falan mı ettniz yok dedim ne konuştınuz evde annem sıkılmış diğer gelin konuşmış bir şeyler atmış ortaya bende öylemi dedim bunlr konuşuldu ama dedim hep bizim mevzular suç hep üstüme kalmış bende dedim kendimi savundım kavga falan da olmadı dedim şimdi yarın kaymanamı arayıp konuşayım mı yoksa bekleyeyim mi

4 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
Üstüne düşme ay konuşulmuş kapanmıs ne fıtne fıcırlık yaparlar anlamama onunla da bır daha bır araya gelıp hiç bırsey konusmazdım ben olsam 
(244 puan) tarafından
Konusmazdım bende valla ama herkes beni suçlu biliyor sağolsun kaynanada oğlunu tuttuğı için sorun bendeymiş gibi bu zamana kadar gelmiş bende söyledim
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Hiç gerek yok aramana. Bırak kim ne konusursa konuşsun. Bu saatten sonra kimseye birşey açıklama. 
(244 puan) tarafından
Öyle de ne bilim
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Geçmiş mevzuları açıp senden laf alıp kaynanana anlatıyorlar eltilerin hepsi zaten bu hareketi yapar canm sen kimseye kendini kanıtlamak zorunda değilsin kim neye inanırsa inansın ne diye anlatiyorsun
(244 puan) tarafından
Bildiğiniz gibi değil ki cnm yoksa bu zamanda ladar zaten susmuşum ama işte dolınca haksız sen olunca bir yerde patşıyor insan laf sa bende de çok var ama konuşmam daha beter olur yoksa
(16,260 puan) tarafından
Anlıyorum senj ama geçmişte olaylar esnasında vermediğimiz tepkileri sonradan söylememek lazm canm yine senin başın ağrmış bak eltin direk söylemiş kuyunu kazmis resmen güvenme kimseye
(244 puan) tarafından
Orası öyle haklısın işte insan geçmişinde kendini ifade edemeyince mecbur gibi hissediyor
0 oy
(244 puan) tarafından
Post yukarı... 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 234 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
22 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 652 göst.