0 oy
808 göst.
önce Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Benim eşimin kız kardeşi Yok ondan mı bilmiyorum ama tam bı kadın düşmani gibi davranıyor ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ya bazen muhabbet oluyor kadınlar dünyanın en iğrenç yaratıklari bence yada kadınlar yer yüzünde olduğu sürece dünya düzelmez kadınların tek düşüncesi derdi ilgi alaka görmek dikkat çekmek ws bu düşünceleriniz olduğu sürece kendi hayatınızı sikaf edersiniz... Ben diyorum ki senin annen kızın da bı kadın hepsi aynı diyor fark etmez diyor sonra kadınlar bana göre şeytan diyor. Ya kızlar Bizim 2inci evliliğimiz diğer kadın çok ama çok şeyler yaşatmış eşime bahs ederken bile nefret kusuyor ve kızı da diğer kadından zaten ama görüşmüyor kızı onunla annesi dolduruyor diye neyse işte eşim neden böyle düşünüyor sizce benim ne suçum günahım var ayıp değil mi bende bı kadınım ve esiyim şahsıma bişey demese bile tartışma ws olursa hep çoğul genelleme yapar siz kadınlar ..... Diye başlar ruh hastası mı bu adam ya 

30 Cevaplar

+1 oy
önce (236 puan) tarafından
Kadınların tek derdi ilgiyse bunun neresi iğrenç? Asıl iğrenç olan erkeklerin uçkurundan başka bişey düşünmemesi. Sen de ona öyle söyle. Tüm erkeklerin beyni uçkurunda hepsi iğrenç de. Kadınlar hakkında böyle düşünüyorsa seninle de uçkuru için evlenmiş demekki
önce (141 puan) tarafından
Yani kadın yaratılışı gereği sevgi şefkat ister bunun neresi rahatsız etmiş adamı onun derdi birilerine kin duyuyo bence
-Reklam-
0 oy
önce (160 puan) tarafından

Evet bencede ruh hastasi.. sen kendine dikkat et o evde :'(

0 oy
önce (3,896 puan) tarafından
O zaman seninle neden evlenmis başını yakmış senin. Onu da bir kadın dogurdu kendi annesine seytan diyor bu durumda en kısa zamanda psikolog destegi almasi lazim ve bu surecte cocuk falan dusunme  bir kizın olsa ona da boyle der kendi kizina neler demis
önce (73 puan) tarafından
Canım bı oğlumuz var şuan 3 aylık ama 2 sene önce böyle değildi yada ben bilmiyordum bana dünyanın en romantik en kadına değer veren erkeği gibi hissettirdi
0 oy
önce (10,689 puan) tarafından
Kizkardesi olmamasiyla ne alakasi var anasi var en basta onu doguran buyuten. Boyle duaunuyosa evlenmeseymis bacim hemde 2.ye evlenmis. Sende adami hicmi taniyamadin ya evlendin bide cocuk olmus ya
Bana dünyanın en romantik ve kadına en değer veren erkeği gibi hissettirdi canım o yüzden evlendim aşık oldum ama kaç aydır böyle
0 oy
önce (60 puan) tarafından
Madem kadınlardan nefret ediyor ne diye evlendi peki evlendiği kişi erkek mi yada sadece ihtiyaç olarak mı görüyor kadınları neyse demekki zamanında pek iyi şeyler görmemiş yaşamamış normal yani 
0 oy
önce (4,967 puan) tarafından
Bu kadar dusmanmista niye evlenmiş tedavi görmeli
0 oy
önce (1,534 puan) tarafından
Bencede ruh hastasi... hala eski karisina olan nefreti atamamis, surekli aklinda demek ki. Ailen yakindaysa ben olsam 1 hafta gider kafami dinlerdim. Oda kendine helsin biraz. Yoksa o adam cekilmez. 
Ailem yok işte canım gidecek hiç Bir yerim yok olsaydı zaten güzel bir ders verirdim
önce (1,534 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim, o zaman evde mesafeli davran, dusman gibi goruyorsa. Ifade et uzgunlugunu, hayal kirikligini. Sucsuz yere seni huzursuz etmesin.
0 oy
önce (200 puan) tarafından
Madem öyle diyor neden iki defa evlendi, eşiniz boş cahiller gibi konuşuyor valla 
Ona göre çok mantıklı
önce (200 puan) tarafından
İşte cahil olduğunun kanıtı bu
0 oy
önce (10,207 puan) tarafından
Seni 9 ay karnında ne sıkıntılarla taşıyan doğunca da gak guk dediğinde zırt pırt emdiren  karnını doyurup pisliğini temizlemiş seni bu yaşa kadar getirmiş evet bence de şeytan keşke taş doğursaymış sende dünyaya gelmeseydin deseydin keşke 
0 oy
Hasta bence böyle genelleme lerle hayat mı sürer benimde eşim geçimsiz bütün erkekler aynı mı diyim şimdi çok saçma. Bu kadar nefret duyuyor niye hayatında bi kadın var tek yaşasaymış. Onun kuyruk acısı var bence
Kuyruk acısı derken canım ne yaşamış olabilir ki bu kadar genelleme yapacak kadar her kadın aynı mı hayır eeee eski eşi de çok çektirmiş ama normal aile geçimsizlikleri ws başka ne olmuş ki sence biraz açar mısınn
Kadın ve ailesi onu bastırmış olabilir aşağılamış olabilir yada kadını istediği gibi sömürememiştir hıncını alamamıştır. Vardır mutlaka onu kızdıran bişey. Bu kadar nefret hiç normal değil
Evet bahs etmişti kadın ve ailesi çok aşağılamis bastırmış ama kim bilir daha neler neler de anlatmaz ama eşim o kadar detaylı bence
Anlatmaz çünkü sende öğrenme hassas noktalarını diye
0 oy
önce (5,130 puan) tarafından
Çok şükür kızı annesi ile kalıyormuş
Ama kadın bı hayat kadını canım eşim ondan boşandıktan sonra o işe başlamış
önce (5,130 puan) tarafından
Mış la miş Le olmaz o iş. Gözünün görmediğine böyle şeyler söyleme. Çok büyük iftira çok büyük günah. Kaldı ki bugün kocan söylüyorsa asla inanama
önce (631 puan) tarafından
Aynen öyle doğa. Yakınımdan şahit oldum. Kadın namusu hakkında öyle kolay kolay konuşulmamalı. Çok büyük günah.
0 oy
önce (1,262 puan) tarafından
Niye evlenmiş bir daha o zaman. Şeyine mi söz geçirememiş. 
0 oy
önce (3,978 puan) tarafından
E seninle  neden evlenmiş kendi kendi kendi yaşamını sürdürseymiş bu hikayede yanan sen olmuşsun 
0 oy
önce (983 puan) tarafından
Birinci tutmadıysa ikinci de zor tutuyor evlilikler de hep şahit olmuşumdur hiç ikinci evliliği yapıp mutlu olanı görmedim duymadım da yani en basiti benim teyzem 2.yaptı oda olmadı boşandı şuan da 3.ye evli onunla da araların da hep sorun var ama bu sefer boşanmıyor 
0 oy
önce (4,256 puan) tarafından
Evet hasta böyle bir adamla bende kızımı görüştürmem 
0 oy
önce (617 puan) tarafından
Madem öyle niye kadınlarla işi ne evlenmiş seninle de uzak dursun günaha girmesin 
0 oy
önce (551 puan) tarafından
Tek üzüldüğüm kızı olması...
0 oy
önce (1,296 puan) tarafından

Sende deseydin bende erkek düşmanıyım bütün erkeklerin hepsi aldatıyor. :D Bu genelleme hoşuna gidecekmi acaba :)

0 oy
önce (16,377 puan) tarafından
Bence eşin bı bunalımda. Kızının da kendisiyle gorusmemesi onda derin yaralar açmış olabilir. Psikolojik destek almayı kabul etse iyi gelir. Ama zannetmem. 
0 oy
önce (12 puan) tarafından
Benim babamda anneme karşı böyleydi bildiğim bileli kadınlar şeytan diyordu sürekli bu sözleri duyardım.bana bilene şeytan derdi küçüktüm buyuyene kadar psjilojim bozuldu o evde 18 yaşında evlendim en sonda cok zor bir durum sizinkisi daha zor cunki bir ömür boyu geçecek bu insanla aynı evde normal değil yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 695 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 395 göst.
+1 oy
20 cevap 700 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde Melez (7 puan) tarafından soruldu