0 oy
161 göst.
önce Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Arkadaşlar belki eski postlarıma bakan vardır kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz bir buçuk ay önce falan baya kavga etti ben duymamazdan geldim en son eşim evdeyken kapıma geldi bağırıp çağırıp hakaret etti ben oğlunun parasını yiyormuşum bu eve gelirken bir çöp bile getirmemişim oğlu bana patates kızartıyormuş ben oturuyormuşum evimi temizleyemiyorsam niye evlenmişim senden nasıl kurtulucam diyip duruyordu bende onunla arama mesafe koydum şimdi unutuldu herşey bir şey olmamış gibi davranmaya çalışıyor ama ben onun yüzünü bile görsem moralim bozuluyor oğlumu sevmeye geliyor bağıra bağıra konuşuyor gözümden düştü diye mi böyle hissediyorum acaba az önce de gelmiş diyor ki komşunun evine gittim nişanlı kızı var damada bir sürü eşya almış falan dedi sesimi çıkarmadım oyunla sohbet bile etmek istemiyorum sustu sustu sonra kalktı gitti. Kas hastası oğlum var meme reddi yapıyordu diye ağlaya ağlaya emziriyordum bebeği beni anlıyor üzülüyor sanıyordum geldi karşıma bu bebek senin ellerinde ölücek dedi bunu unutamıyorum mesela hiçbir şeyini unutamıyorum normalde hiç kin tutamam ama resmen kalbimde bir yara gibi kaldı unutamıyorum aşamıyorum eşimde annesi öl dese ölür ondan da hayır yok ne yapacağımı şaşırdım 

5 Cevaplar

+2 oy
önce (621 puan) tarafından
Gelinlerin başka gelinlerle kıyaslayan insandan ne hayır gelirki ya valla o kadar kalbini kırmış artık icinden onunla sohbet muhabbet etmemen normal yani benim kaynanamda öyle yapiyordu eşim onunla tartıştı falan biraz düzelme var gibi Allah yardımcın olsun sen bari ayrısın ben 7 yıldır beraber yaşıyorum 
-Reklam-
+1 oy
önce (1,207 puan) tarafından
Yüzüne bakma , evine de alma , defolsun gitsin. Anne aşkı varsa gitsin annesinin evinde otursun kalksın. 
önce (133 puan) tarafından
Keşke öyle yapabilsem eşimle aramı bozmamak için susuyorum evlerine gitmiyorum zaten şeytan görsün yüzlerini
önce (1,207 puan) tarafından
Sende onun gibi yap eşinin yanında canım cicim ol yokken de azarla gitsin
+1 oy
önce (707 puan) tarafından
Ay canım üzülme ne pis kadın ya bazılarına tez sela gelsin 
+1 oy
önce (32 puan) tarafından
yuh yuh yuh kendinde hata arama deccal bi kaynanaymis 
+1 oy
önce (218 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım, yapabileceğin en iyi şey onu umursamayı bırakmak gibi geliyo bana

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 832 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 204 göst.
0 oy
2 cevap 191 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.

389,229 soru