0 oy
36 göst.
Aile kategorisinde (554 puan) tarafından
Oğlum 32 aylık. Geçtiğimiz haftalarda bir gün denedim WC eğitimini ama sinir krizi geçirdi resmen oğlum bezi için ağladı geri bağladım bezi.  İki gündür tekrar başladık ağlıyor gitmek istemiyor ama bir kez tuvallette çişini yapınca sevdi sanki.  Dün beş kez altına kaçırdı, kakasını dün hiç yapmadı tuvalette çişini yapınca altına kaçırmadı daha.  Ama gece yatağını iki kez ıslatmış.  Gece uyandığında yapmıştı ne yaptıysam tuvalete götüremedim gece. Su içip uyudu sabah yine çiş yapmıştı.  Bugün ilk kez kakasını yaptı ama altına yaptı.  Tuvalete götürüp anlattım ama oğlum dinlemiyor beni.  Ağzını yüzünü eğiyor, saçma sapan sesler çıkarıyor.  Ve bezi bırakmadan önce sabahları kuru bezle uyanmıyordu oğlum. Lazımlık, alıştırma külodu vs almadım.  Klozete alıştırmaya çalıştım başta ama alaturka tuvalete gidiyor iki gündür ve oturarak çişini yapmıyor ayakta yapıyor. Akıl verin nasıl ilerleyeyim ne yapayım.  Ödül de veriyorum ama bu defa ödülü tuvalete gitmeden almak için krizlere giriyor çok ağlıyor 

1 cevap

0 oy
(3,812 puan) tarafından
İlk günler kaçırmaları çok normal, zamanla tutmaya başlar zaten. Bizim 2 hafta olacak birkaç gün sonra, küçük tuvaleti hallettik ama büyük için hala istemiyor ve yapmıyor. Geceleri ağlayarak zorla gidiyor uykusu bölündüğü için. 2-3 günde sonuç almayı bekleme zaten. 
(554 puan) tarafından
Yok biliyorum zaten hemen sonuç alacağımı.  Her halükarda bu süreci yaşayacağız ta ki tam manasıyla kavrayana kadar fakat aslında sorduğum soru bu işi iletişim olarak kolaylaştıracak bir deneyim var mı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
7 cevap 113 göst.
24 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mai (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Mai (450 puan) tarafından soruldu

393,732 soru

11,774,254 cevap

35,789 kullanıcı

...