0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar evimin mutfak tezgahının üstünde fındık faresi gördüm. Üstelik dördüncü kattayim son kat ama mutfakta çatı var. Mutfak pencerem çatıya bakıyor . Ordan  gelmiş olabilir mi.

Ama dört yıldır aynı yerdeyim gelecek olsa dört yıldır gelmez miydi 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,696 puan) tarafından
Çatıdan gelme olasılığı yüksek, ben olsam evi bırakır kacardim çok korkarım şu anda aynı evde durabiliyorsan o kadar korkmuyorsun demek ki, yarın yok etmenin yoluna bakacaksınız bir de çatıya biri çıksın baksin
(118 puan) tarafından
Yakaladık ama
(1,696 puan) tarafından
Yakaladiysaniz sorun yok :)
(118 puan) tarafından
Yine gelebilir diye çok korkuyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,673 puan) tarafından
Benim bazanin altında duruyordu 2 gün yatmisiz farkında olmadan selamlastik kendisiyle sonra kaçtı ertesi gün yapışkan koymuştum yakalandı maalesef :D
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Fareler için yapışkan var karton koy 1 tane kartonun üstüne yapışkanı sık bir kça tane de peynir koy onun kokusuna gelip o yapışkana yapışır canım 
0 oy
(150 puan) tarafından
Nasıl gelmişse gelmiş artık kapan kur zehir bırak ama dikkat et evde çocuk varsa çocukların erişemeyeceği yere koy anca öyle kurtulursun canım pencereden geldiğini düşünüyorsan da kapat orayı 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Ay huylandim gece gece çok korkarım kvalidenin evine de musallat olmuşlar resmen ardı arkası kesilmiyor muhakkak devamı vardır önleminizi alın yapıskan en iyisi 
0 oy
(509 puan) tarafından
Kuzenlerimde de o fareden vardı ve bı yapışkan vardı fare yemek yemeye gelince sanırım ona yapışıyormus o şekilde kurtulmuslardi
0 oy
(1,624 puan) tarafından
Ayy benm evdede görmüştüm sabahın körü kalktigim gibi anneme gittim annem geldi ilaç falan bıraktı şükür çıkıp gitmisti
0 oy
(3,810 puan) tarafından
Yapışkan koyuyoz biz hemen geliyo
0 oy
(521 puan) tarafından

Valla ben küçükken evimiz mustakildi fare olurdu sürekli. Ben bikeresinde o kadar bikmistim ki tüm tezgahı Domestosla kaplayıp lavabonyu tıkayıp su doldurmustum. Fare sen gel domestostan kay, lavaboya düş, boğul öl :D:D:D sonra su biraz bulanikti ben de sabah uyku sersemi akıl edemedim suyu çeksin diye tipayi cikarcaktim elimi içine attim ki fare elime geldi kafayı yicektim :D:D:D

(521 puan) tarafından
Bikeresinde de kocaman lağım faresi girmiş bide bana da saldırmıştı o fare. Bir gece uyurken babam kaldırdı kalk dedi sana sürprizim var. Beni kaldırıp mutfağa götürdü bir baktım ki fareyi mutfakta silahla vurup öldürmüş :)))))) supriiiz dedi temizle burayı dedi :)) fırının arkasında görmüş alttan silah sıkıp öldürmüş her yer kan :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 419 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Arzu96 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 784 göst.