0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (2,223 puan) tarafından
Kızlar diet falan yaparak 18 kilo kadar vermiştim şu sıra ne hareket yapmaya nede yediklerime dikkat edecek gücü bulamıyorum yürüyüş yapmayı çok seviyorum ama çocukla elime geçmiyor hareket alanım kisitlaninca yeme duzenime yansıdı söyle bı koşu bandı alıp yeniden başlamak istiyorum daha önce kulanan oldumu

7 Cevaplar

+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Bend evi hevesle aldım ama kenarda duruyo evde olunca bir iki günden sonra Amman yaparım diyerek yapmiyosun
(2,223 puan) tarafından
Ben kendimi mecbur hissedince yapıyorum kuzum ya 3 aydır her sabah Leslie yapıyordum bir süre sonra sıkmaya başladı canımı sıkmaya başladı
(1,752 puan) tarafından
Bende mecbur hissediyorum ama yapamıyorum :)
(2,223 puan) tarafından
Allah cemi cumlemize dirayet versin ne diyim :D
-Reklam-
0 oy
(567 puan) tarafından
Yaparsan baya işe yarıyor ama şöyle bişey var evde gözünün önünde duruyor diye yaparım yaparım diye diye yapmıyosun
(2,223 puan) tarafından
3 ay boyunca telefon karşısında Leslie yaptım kendimi buna mecbur hissedince yapıyorum ben çünkü ihtiyacım var ve önümde engel çok tek çarem koşu bandı gibi bakıyorum şuan ay bilmiyorum Allah kolaylık sağlasın
(567 puan) tarafından
Valla yaparım diyosan kesin al o zaman. Bide terketme eşofmanı giydin mi of diyorum aşırı terliyorsun
(2,223 puan) tarafından
Bakayım inşallah canım
0 oy
(183 puan) tarafından
Yengemlerde var. Çok alan kaplıyor, biraz da gürültülü. Ama düzenli yaparsanız çok işe yarıyor. 
(2,223 puan) tarafından
Bakalım elime gecerse katlanabilir olanlardan alırım
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Arkadaşım 6 binliraya almisti geçen sene anca kullanmaya başladı 100 küsür kilo kendisi . Diyet yapıyo düzenli.  Arada kullaniyo 
(2,223 puan) tarafından
Banada lazım bende dietteyim bakalim
0 oy
(2,168 puan) tarafından
Evin müstakilse iyi ama değilse alt komşun sürekli şikayete gelebilir. Tanıdığım bir abla komşusundan dolayı satmak zorunda kalmıştı
(2,223 puan) tarafından
Müstakil cnm o yönden sorun olmaz
0 oy
(712 puan) tarafından
Kullaniyorum canim kullanmaz olurmuyum ama oyle bildigin kosu bandi degil aksama kadar 4 cocuk pesinde kosuyorum inanki hepsinden etkili :))
(2,223 puan) tarafından
Sjjsjs doğrudur Allah kolaylık versin
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Katlanabilir olanlardan al bence. Diğer türlü boşa yer kapliyor. 
(2,223 puan) tarafından
Bakalım öyle almayı düşünüyorum elime gecerse

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 135 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cimen3372 (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
20 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

398,159 soru

11,907,104 cevap

36,036 kullanıcı

...