0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (8,108 puan) tarafından
Oğlana 2 tisort aldım 100 TL tutdu kıza ilaç aldım hastaneye uğradım oda 100 TL bide 2 tane tulum aldım 500 tutdu hepsi dün eşim bı işe giti orda kazandı biraz para verdi çocuklara bişey al diye yorulduk annemle oturduk biraz bir yere biri geldi şap diye öptü kızımı kadın dur öpme demeye kalmadan çok kızdım 

11 Cevaplar

0 oy
(14,703 puan) tarafından
Daha kırkı bile çikmadi senin kızın sanırım. Dokunmalarina bile izin vermem. Hadi çocuklar dokunuyor ama yetişkin birinin sen demeden düşünmesi gerek. 
(8,108 puan) tarafından
Ben sevecek sandım geldi bir bakayim dedi birden öptü 1 ay 10 günlük oldu canim
(14,703 puan) tarafından
Ben 5 yaşindaki kızımı bile uyarıyorum küçük bebeklere dokunma onlar hemen hasta olurlar diye. Kazık kadar insanlara bunu anlatmak imkansız.
(8,108 puan) tarafından
Erken doğdu hiç birşeyi tam diğildi elime para.gecti 2 parça bişey alayım bı annem var ilgilenen onuda götürdüm 2 çocuğa birden bakamaz çünkü isallah hasta olmaz
-Reklam-
0 oy
(652 puan) tarafından
Asla izin vermem izinsizde zaten bi bebegi ne kucagima alir nede dokunurum  uzaktan severim sevsemde kimsenin kimsenin cocuguna dokunmaya hakki asla yok ya hastalik kapsa bisey olsa etrafta kirk cesit hastalik var belki kadin **** belki corona belki grip veya bulasi bi hastalik tasiyor hadi onu gectim ne biliyim o an bebegimi sevme bahanesiyle alip kacmaya calismayacak neler goruyoruz ya baba evladini olduruyor dede torununa tecavuz ediyor tanimadigimz biri mi bisey yapmayacak evet belki iyi niyetle sadece sevmek icin optu ama cok yanlis dokunmasinlar artik cocuklara ya dokunmasinlarr ben karsiyimm
(8,108 puan) tarafından
Bende canım karsidan sevecek sandım ya bir bakabilirmiyim deyince hemen uzaklastim
(652 puan) tarafından
Yaklastirma bebeginin daha 40 yeni cikmis daha bagisikligi bile kazanmadi hasta etceklwr cocugu ya nefret ediyorum oyle insanlardan
(8,108 puan) tarafından
Kimsede yok bırakıp gidecek esyası az diye çarşıdan alayım dedim piman oldum internet Alaçam
0 oy
(496 puan) tarafından
Terslerdim azarlardim yani cocugun kırkı bile cıkmamis daha once bi izin alınır yani bu insanlardaki sapşup öpme ozgurlugu nereden geliyor analmıyorum ben ortalıkta bir ton ismini cismini bilmediğimiz hastalıklar salgınlar virüsle geziniyor 
(8,108 puan) tarafından
Sev dedim ama öp demedim ki bakacak sandım ben
(496 puan) tarafından
O sevmeyi opmekde dahil olarak algilamistir birdaha ayni durumla karsilasirsanız öpmeden sevin diye bastıra bastıra söyleyin bence
(8,108 puan) tarafından
Bende karşıdan sevecek sandım
0 oy
(450 puan) tarafından
Sen ne dedin ona 
(8,108 puan) tarafından
Öyle kala kaldım uzaklaştım hemen
(450 puan) tarafından
Geçmiş olsun hatırladıkça tepen atacak bir anın daha oldu. Deli olur insan  bu millet yeni doğan birini niye öpsün pis insan ya. Valla tanıdıklarım dokunmasına tahammülüm yoktu
0 oy
(189 puan) tarafından
Benim oğlumunda yanağını sıkarak sevmişti bi kere kadın çok sinir olmuştum hiç sormak yok 
(8,108 puan) tarafından
Ben hayata sevemem
0 oy
(1,695 puan) tarafından
Bir yenidoğan bebegi de böyle ölmüşler uçuk mu ne varmış opende, bebek engelli olmuş şu anda büyümüş annesine bağlı.cok üzülmüştüm çok zor hiç yoktan sapasağlam çocuk gitmiş.dikkatli olmakta yarar var 
(8,108 puan) tarafından
Şuan korktum
0 oy
(108 puan) tarafından
İnsanlar çok düşüncesiz gerçekten 
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Bu rahatlığı nerden buluyorlar anlamıyorum.ben başka çocuklara sebeklik bile yapamıyorum yanlış anlaşılır diye saç teline dokunamiyorum .akraba olsun arkadaş olsun hiç huyum değildir.gitsinler kendilerine bı çocuk yapsınlar çok çocuk sevdalilarsa
(8,108 puan) tarafından
Lokantacıydı kadın durduk biraz dinlenmek için öyle geldi yanıma bide sarmadım bebeğimi çok sıcak hava
(2,528 puan) tarafından
İsterse bebek don külot olsun kimsenin öpmeye sevmeye hakkı yok . ortalık sapik dolu
(8,108 puan) tarafından
Öyle canım hasta olmasın da
0 oy
(1,840 puan) tarafından
1 yas oglum var canm.bugun mama icn makete gittim bir tane teyze vardj kasada bebegm kucagmdaydi teyze dokunmak icn sevmek icin yeltendi hemen cektim bebegimi.teyzeyede kusura bakmayin ama dokunmayin dedim.bozuldu qma yaocak bisj yok yabancilarin dokunmasndan hoslanmiyorm ki birak yabanciyi akrabalrin bile dokunmasndqn hoslanmiyorm.ben olsam agzini yirtardm nerden bulms o ozguvenj.
(8,108 puan) tarafından
Sevecem dedi bende karşıdan sever dedim o anda annemdeydi kızım oğlum var çünkü onunla ilgileniyodum hemde yorulduk dinleniyoduk birden geldi annemden birden aldı bebegimi öpmeye basladı kadın lokantacı bide
0 oy
(4,241 puan) tarafından
Bebekken zaten öyle sürekli çıkarmıyodum ama şimdi 2.5 yaşında aşırı sıcakkanlı Bi çocuk konusmayı iyice ilerletti abla abi amca dede diye hitap edip gittiğimiz her yerde herkesle sohbete duruyor öpücükler gülücükler utanma nazlanmaları falan insanları sürekli kendine çekiyor geçen Bi amca çok kanım kaynadı torunum da uzakta benim diye kucakladı sevdi öptü teyzeler aynı şekilde zaten genç kızları direk gülücüklerle öpücüklerle ağına düşürüyor o yüzden ben artık takılmıyorum kötü niyet sezmediğim sürece tabiki dua ediyorum hasta falan olmaz insallah diye ama seninki çok küçükmüş direk tepki ver bağışıklığı düşüktür daha onun yavrum el kadar zaten 
(8,108 puan) tarafından
Mecbur canım çıkarmaya kimse bakmaz ki bebegime annem 2 çocuğa hayata bakamaz dedim gel gidem bebek arabasina oğlum biniyo kızimıda kanguru yaptım arada annemde aldı kucağına hem sağlık ocağında ugradik bebeğin pişiği vardı biseyler aldık oğlana kızada
(4,241 puan) tarafından
Yok canım çıkarma demiyorum çıkacaksın elbet sen yaklaşan olunca direk tepkini koy gözün hep bebekte olsun zaten senin diken üstünde oldugunu anlayan cesaret edemez öyle öpmeye falan o sırada
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Ensesine şap diye bir vururdum kimsin ne hakla benim çocuğuma yaklaştın bide öptün diye hassasım bu konuda elini bile uzatanlara yaşı başı hiç fark etmez sadece 2 3 yaşlarında olarak götürsem birşey yapmıyorum çünkü sözden o kadar anlamazlar sevmek isterler onun dışında ellerini daha uzatırken dokunmayın yada çek elini cocugumdan diye itiyorum sokakta kimsenin çocuğuna dokunmam eline ayağına kyafetine bile hoş birşey değil bebek olmaso kişisel alanının olmadığı anlamına gelmiyor 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 329 göst.
21 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Nuray333 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 672 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 827 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 244 göst.