0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sürekli görümcem hakkında yorum yapmamdan rahatsız olan bir kesim var ben size fikir danismayi seviyorum ki post açıyorum soru da soruyorum ama sorularıma cevap veren sayısı az görümceme sitem eden çok siz fikrinizi yazın geçin bende ona göre yol cizeyim dimi ama neden yani görümcem hakkında soru sormama elim uzanmaz oldu sebebi sizlersiniz bende istiyorum özgürce post açmak ama korkuyorum bazılarından sürekli görümcen gene mi sen taktın şuna bugün mesela bir gelişme oldu size danismak istedim dalga geçtiniz acil fikrinize ihtiyacm vardı çok kırıldım ya çok sanırım bana da yol göründü. 

3 Cevaplar

+1 oy
(5,255 puan) tarafından
evet seni gorumcenle bagdastirmislar da hicfe dikkatle okumadim gorumce postlarini. ne ki derdin amaaan sal gtsin almisin kocayi koynuna anasini danasini kardesini napcan bosveees
tarafından
Görümce takıntısı oldum ben bugün size hayatimdam çıkardım evet ama o benle hâla uğraşıyor sorayım dedim dalga geçtiler
(5,255 puan) tarafından
bilmiorum du bakim pistuna. eee o sozu paylasmis da sana ithafen paylastigini nerden biliosunki. ben bazen soz hosuma gider paylasirim kime gider gtsin diye dusunmmki. bilemedim. yada acaba bana mi diyor laf dokunduruyor diyerek okudugum bur cumle soz olmadik es dost akraba o hu. uzerime alinmam hic
tarafından
O söz ne demek istemiş onu sordum canım
-Reklam-
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Asya orada sana fikir verdik ama sen almıyorsun ben güzelim. 

Son yazdıklarımızı iyi oku. 
tarafından
Alınmadım ama ne bileyim çok sinir oldum
(4,860 puan) tarafından
Engelle her yerden sil numarasını bak ciddiyim. Duyma ondan gelen sözleri.  Çok rahat edeceksin. Orada neden buraya post açtığını bile açıkladım. Okudun değil mi?
tarafından
Evet bir hafta sildim çok rahatladım bugün bakmistik arkadaştan sinir oldum
(4,860 puan) tarafından
İşte uzaklaşamamışsın ve o da seni tanıyor ki engellediğin halde paylaşım yapıyor. Arkadaşından da rica et silsin onu
(5,255 puan) tarafından
yani hem sil hemde bakma. kapin bacan ayri isterse yerinndibine dussun  zebil ziyan sefil olsun  isterse zevki sefa icinde gununu gun etsin goklere ucsun . sana faydasi da zararida yok o yukmus gibi yasa. senin icin bisey diyorsa sagda solda o onun fikri de gec. senin dedikodunu onunla yapab tanidik zaten senden uzak olsun
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bizim fikrimize göre yol çizeceksen ohooo zaten. İyisimi sen görümceni yok say hiç olammaış gibi . Ne kendi tatlı canını yor ne burdakilerin yorumuna maruz kal . Çünkü takıntı derecesinde sürekli görümcenden bahsediyosun buda dikkat çekiyor ister istemez. Burası herkese açık bir platform sen istediğini paylaşma hakkına sahip oldugunu düşünüyorsun burdaki herkes de istediği yorumu yapma hakkına sahip
tarafından
Ben kırıcı yorumlar dışında hepsine açığım ki kimsenin postuna da kötü yazmadim nadirdir belki bilmediğim varsa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
19 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.

398,117 soru

11,906,005 cevap

36,033 kullanıcı