0 oy
630 göst.
önce Aile kategorisinde (156 puan) tarafından
Kızlar eşim bana sormuştu pişman mısın benle evlendiğine yok dedim ya sen dedim evet dedi niye dedim ailemden uzak duruyor onlarla anlasamiyon dedi ailesi sürekli bana laf sokuyor asagliyor kabul etmiyorum diye kendimi savunuyorum diye eşim beni haksız görüyor demek haklı da olsam o öyle aslında çok pasif biri kim ona ne dese yedirebiliyor kendine ben öyle değilim sonra kabasin dedi acaba begenmiyor mu diyede böyle yapıyor diye düşündüm sordum peki beğenmiyor musun beni artık dedim buda var mı yok dedi ama çok kırıldım madem pişman ne yapayım nasıl davranayim sustum kırıldım

9 Cevaplar

+2 oy
önce (545 puan) tarafından
Eee ıkı yüzlüluk bu resmen madem pısman sen sormadan nıye bısı yok gıbı devam edıyordu? Gıtsın bosansın hıc taviz verme benım dogrularım bunlar ben buyum haksızlığa susamam sana düşen benı savunmak ama yapmıyorsan bana da karısma brn kendimi ezdırmek ıcın evlenmedım de dık dur inan bana mum gibi olur pısman olduğu falan yok aklı sıra ailesi ile ıyı olmaya zorluyor se böyle yaparak
önce (156 puan) tarafından
Valla ailesi demek ağzıma da sicsa susup iyi yaptınız dememi istiyor aslında haklı olduğumu da biliyor kaç kez ailesine demiste ama yinede böyle demesi pişmanım demesi çok kırdı beni gerçekten. Ondan ilgi istediğim içinde Cok kızıyordu bundan sonra istemicem o çok sevdiği işine baksın para kazanmak için kendini öldürsün ki öyle yapıyor bende arkadaşlarla çevre ile takılırım bundan sonra onemsemem madem pişman
önce (545 puan) tarafından
Bencede umursama gaz vermek ıstemıyorum ama blöf nasıl yapılır gösterırdım böyle yapan birine
Bilmiyorum ki blöf olduğunu belki gerçekten de pişman
-Reklam-
0 oy
önce (1,166 puan) tarafından
Ana kuzusu erkek 2 ilkide benim eşim valla taviz verme sana böyle yapsınlar gel sende konuş o zaman onlarla de ben onlarsız mutluyum seninlede mutluyum eğer sen ailemde ailem diyorsan aha kapı orda bay bay diyeceksin postalayacaksın.
Gerçekten çok zor ana kuzusu erkekle geçim yok ama gerçekten artık üstüne dusmicem gün içinde aramicam hep ben arıyordum bundan sonra görsün pişmanlığı
Ailesi de çok dolduruyor onu Allah benim hakkımı bırakmasın
Aynen bak hiç umursama bende aynı senin gibiydim 2 sene öncesine kadar arardım sanki ilah gibi tapardım resmen kocama ve ailesine. Annesi birşey derdi ya da sülalesi eşimde kuzu olduğu için anamda anam der kavga ederdik. Sonra Allahmı gösterdi benim beynim donmuştu çözüldü sanki daha ailesinin lafını etmedim hiçbir yerde demedim konuşursakta annecim cicim falan baktım eşim düzeliyor kaynanam akıl veriyor ama boşa eve geliyor yemek hazır sohbet muhabbet var ev temiz bende de beceriklik var ailesinede toz kondurmuyorum bakımlı değildim sırf gıcıklarına evde bile bakımlı olmaya başladım ki zannetsin bu beni bırakırsa seçeneği çok o benim peşime düşsün inan gram umursamamda olacak dersem olacak yani sinirimi zıplatırsa bende onu maddi açıdan zıplatıyorum artık sinirlendiremiyorda kısaca aşkım elin oğlu gibi davran valla anneme bakıyorum kendini köle etmiş ama boşa babam hala anneme neler söyler s...r et yani o senin peşine düşsün
Pişmanım dediyse sana sende ona git deki ben düşündümde sanki bende pişmanım bu hayatta neler yaşardım ama senle evlendim halime bak aslında senden çok vardıda ben niye döndüm baktım sana hayır bi güzelliğinde yok bi bana bak bi kendine
Madem pişman bırakayım kendi haline bakım ne olacak
0 oy
önce (560 puan) tarafından
Erkekler istiyor ki afedersiniz karımın ağzına bile etseler susup boyun eğecek yok anam yoookkk hiç kusura bakmasınlar bizim ki de can.
Hep öyle diyorum ona onlar ağzıma da etseler susayım istiyorsun diyorum
0 oy
önce (14,085 puan) tarafından
Ben o zaman git boşan ailenin istediği gibi biriyle evlen derdim tabi ailesinin her istediğini yapan hırpalamasına ses çıkarmayan birini bulabilirse kapı orda 
Ben gerçekten ailesini Allah'a havale ediyorum
0 oy
önce (346 puan) tarafından
Benim esiminde ağzına sicmislar. Ben kirilayim onlar mutlu olsun modundaydi hep. Afedersiniz eş.ek gibi kullanmışlar. Maddi manevi her konuda. Eeee , ben geldim buna 1 tahammül ettim 2 ettim. Kaynım şeref.sizi başladı eşime,  karın seni eline almış , parmağında oynatıyor demelere. Bunu duyunca ekmeğime yağ sürdüler eşimi onlardan gittikçe daha da uzaklaştirdim. Hiç onlari karistirmadan,  onlarla iyimismis gibi davranıp eşimi kendime daha da yogunlastirarak uzaklastirdim. En sonda da kaynimla kavga ettik . Evim onlar için yasaklı bölge  :) yaklaşsalar bile polisi ararim diye haber gönderiyorum sürekli yaklaşmiyorlar. Misssss ve eşimde anladı neyin ne olduğunu. Gorumcelerimle canim isterse bayramda konuşurum yoksa yok zaten. Eşimi görüntülü ararlar el sallar dahasını konuşmam. Yanlarından da ayrılmam ki eşimi dolduruşa getiremesinler. Ama kimseyi asla kötülemem eşime. Uzak durunca kendi de anladı her şeyi. 
Benimde öyle valla hele kaynım herşeye burnunu sokan biri eşim fazla yüz veriyor ona ama benim eşim onun karısı hakkında hiç birşey diyemiyor bir soru bile soramaz onlar beni ağzında sakız ederken kocama dedim sen adam olsaydın böyle olmazdı
önce (346 puan) tarafından
Benim kaynim eşimi çok arıyorum diye bir gün aradı beni bağıra bağıra,  kocanın kendine göre işleri var hepimizin karısı var böyle yapan yok, dizinin dibinde mi otursun, canim cicim aylariniz geçti kızım dedi. Sözlerini bitirdikten sonra aynı böyle dedim " öncelikle bana sesini yukseltemezsin, sesini kısarak konuş,  dibimde veya uzağımda isterim kocamdir sana ne oluyor , üçüncüsü sen ne biliyorsun canim cicim aylarimin geçtiğini terbiyesiz . Şimdi telefonu kapatıyorum dedim ve kapattım suratına. Eve gelince eşimin ağzına sıçtım. Ailenden böyle biri olduğu için utan dedim. Allahtan ki hepsinin açığını yakaladım ki kimseye pabuç bırakmadım.
Bir rahat bıraksalar insanı aslında ne güzel gider insanın evliliği kiskanclar ya iyi etmişsin valla canım helal olsun sana benim eşim ailesine karşı aşırı pisirik benim de öyle olmamı istiyor
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Beni istemeyeni ben hiç istemem . Belki başka heyecan peşindedir beyefendi.  
Bilmiyorum valla öyle de olabilir
0 oy
önce (141 puan) tarafından
He ailesine şamar oğlanı almış sen savunma ezil istiyo ay nefret ediyorum böylelerinden
Ailesi sürekli onu dolduruyor aslında eşim beni çok severek almıştı
0 oy
önce (1,312 puan) tarafından
"Sen papatyayla evlendin, annen baban haksızlık yapsa bile susacak biri olmadığımı başından beri bilerek evlendin benimle. Şimdi beni değiştirmeye çalışıyorsun. Değiştirdiğin zaman ben evlendiğin kadın olmayacağım. Özümü de senin için değiştirmeyeceğim.

Bu yaşıma kadar böyle gelmişim şimdi sen kim olarak beni değiştirmek istiyorsun? Bu bedende sen yaşıyorsan buyur, bu kafanın içinde senin düşüncelerin varsa hadi değiştir beni." De.
İnan hak ediyor bu konuşmayı ben kırılır diye incitecek şeylerden kaçınıyorum söylemiyorum ama hak etmiyor
0 oy
önce (3,193 puan) tarafından

Pişman vs değil ailesi için bin türlü bahane üretip senin ona olan sevginin kullanım şekli bu bildiğin manipülasyon.

Seninle bir aile kurduk biz bir aileyiz artık sen bu durumu kabullensen iyi olur.Senin ailen benim, benim ailem sensin diyeceksin.Hersey de haklı haksız biz oncelikliyiz pişman olana kadar aile olmayı öğrenmeye çalış boş şeylerle kafanı doldurma diyeceksin ,ikinizde rahat edeceksiniz :)

önce (3,193 puan) tarafından
Birde şunu ekle sana olan sevgimi iyi niyetimi başkaları için kullanma bu çok yalnis bir davranış bize yetmesi icin tüketme iyi duygularımı bir ömür bizi ayakta tutacak olan karşılıklı iyi duygular ve sevgimiz kapının dışındakiler için birbirimizi tuketmeleyim dersin.
Eğer evlilikten pişmansan bunun ne benimle ne ailenle iletisimle alakası ver sen zamanında verdiğin karardan memnun değilsin ama bunun bedelini de bana ödetemezsin diye ekleyebilirsin.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 995 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 840 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 718 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Layelll (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,748 göst.