0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kızlar ameliyat oldum miyomdan 3 gece yattım kaynanam geldi kalmaya devrildi uyudu tuvalete bile kendim gittim dikişli halimle seslendim kalkmadı dün köye gitti eşimin kuzeni askere gidiyor onu ugurlamaya bugün aramış oglunu gelecem diye sırf oğlu laf etmesin diye geliyor bı işin ucundan tutmak yok her işi annem görüyor kaç gündür çocuğa da bana da evime de annem bakıyor 

Konuyu merak edenler eski postlara bakabilir

Neyse eşimi aramış beni sormaya sanki adam ameliyat oldu dedim bende eşime telefonum var beni de sorabilir beni benden iyi kimse anlatamaz sırf oğluna yaransın diye ee gelcem oğlum yarın merak etmesin demiş gelinim diyormuş yalandan. Geldi mi ne ben ne ev ne çocuk umurunda annemin canı çıkıyor o devrilip yatıyor 

Bende dedim eşime ara söyle gelmesin bu sıcakta bende salonda yatıyorum kucağıma mi yatcak dedim ben nasıl diyeyim diyo

Ben de yarın ararsa diyim mi sizce gelme diye . Geçen dedim de hüngür hüngür laf söyledim diye öyle de hakediyor da yaralı parmağa şapmaz ancak yatar bide gösteriş yapar oğluna 

Bende dedim eşime sen söyleme ben söylerim ama hiç aglamasin dedim .çünkü hakediyor dedim daha gelmeden huzur bozdu sinsi 

5 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hastane de kaldi devrilip uyudu dikişli halimle ben tuvalete kalktım kanamam arttı . Eve geldik süpürge bulaşık çamaşır annem yaptı çocuk açım diyor o devrilip yatıyor sizce haksız mıyım ??
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ay kendi anneni baskoseye oturtmus kaynanana diskapinin dis mandali gibi davraniyorsun annen var diye karismiyor annen olmasa bakar gonder anneneni kaynanan baksin annen yanindayken neden kaynanan seni lavaboya gotursun 
(1,505 puan) tarafından
Demekle mi yapacak eksik olsun annemi kıskandığı için 2 gece kaldı yanımda ama bı halta yaramadı uyudu üstüne horladi off sinirlerim zıpladı :D
(1,045 puan) tarafından
Valla eger evlilik hayatinda huzur istiyorsan kaynanan konusunda esine bir sey deme ilk yil he he der esin sonra baslar çemkirmeleri hiç huzurunuz kalmaz orta yolu bul gelsin boş otursun kendi bilir oturur oturur gider
(1,505 puan) tarafından
Ben 6 yıllık evliyim onlar bize müdahale etmediği sürece huzurumuz var ..ki eşim de annesinden şikayetçi oda istemiyor gelsin ama ses etmiyor hiç kalbi kirilmasin diye valla kırarım ben eşim hastaneye gelen giden oluyor diye kek bisküvi almış ne masraf ediyon diyor adama. Çok gezmeye götürme hesabını bil diyor sanane ya sanane
(1,045 puan) tarafından
Cimri mi acaba
(1,505 puan) tarafından
Bana torununa cimri kendine kızına geldi mi öyle değil . Her ay kızıyla beraber turlara giderler
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Lütfen eski postlara bakıp da konuşun kimsenin lincini artistliginj çekmek istemiyorum bakcam diye geliyor anama yardım etmiyor yatıyor hastaneye gece refaket etmeye geldi yattı uyudu dikişli halimle kendim gittim tuvalete ve kanamam arttı zorladım diye 
0 oy
(15,258 puan) tarafından
Yaptığı zahmetli bir yemek varsa gelsen de bize ondan yapsan ne iyi olur de belki gelmez :)
(1,505 puan) tarafından
Ya ne de gelir ya daha anamın yaptığıni elestirir kadın kaccam gitcem yarın diyor
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Ara soyle gelmesin hatta şimdi ara direkt olarak. 
(1,505 puan) tarafından
Ben söyledim mi ayilıp bayılıp ağlıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (300 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,512 cevap

35,997 kullanıcı

...