0 oy
942 göst.
Diğer kategorisinde (1,093 puan) tarafından
Bebegim kırkı cıktıgından beri sürekli kucak istiyor uyumuyor günde 1 bucuk saat uyuduğunu biliyorum tek bakıyorum dayanamıyorum dün uykusuzluk ve yorgumlukjtan gözlerim ahrıdan cıkıcaktı.. Hastane diye agladım ama tek olduhum icin bebekle gidemedim dışarısı cok soguk diye.. Acaba doymuyor mu sütüm az çnce emiyor sonra mama veriyorum bazen 30 bazen 60 cc genelde 60 veriyorum mama gazınımmutlaka cıkarıyor um ama yinede kıpır kıpır mız mız sürekli kucak istiyor bir türlü uyumuyor doymuyor mu yoksa normal mi bunlar peki buna annelerin canı nasıl dayanıyor dün ard arda 4 parolu nolcaksa olsun dedim yuttım.. Gün boyu ne tuvalete gidebiliyorum uyımazsa ne bişe yiyebiliyorum.. Siz kac cc mama veriyorsunuz.. Böyle olması normal mi bugun doktora da göstericem bebegi.. Bir yardım edin anneler düşüncelerinize ihtiyacım var.. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım gazi olabilir bebegin hangi mamayı kullanıyorsun gazını çıkarsanda yeterli olmayabilir bazen 
(1,093 puan) tarafından
Aptamil prematüre malesef baska mamada prematüre yok bir kere hipp 1 kullandık o cok dokundu hastaneye gittik o gün.. Aptamil prematüre kullan 2 ay dedi doktor
(1,250 puan) tarafından
Bende aptamil kullanıyordum bir sorun yaşamadım yine ama bebelac gold daha iyi canım. Birde onu dene büyük ihtimal gazi vardır bebelac gold gaz yapmıyor
(1,093 puan) tarafından
Tmm bugun doktora gidicem onuda sorayım
(1,093 puan) tarafından
Tesekkğr ederim
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
Valla ben de tam olarak ayni sekildeyim. Uyusun diye banyo yaptırıyorum. Uykusu var ama surunduruyo resmen. 1 aylik olacak 1 ayda toplasan 30 saat uyumamisimdir. Cok zor gercekten Allah yardimcimiz olsun...
0 oy
(72 puan) tarafından
Seninle aynı durumdayım 1 aylık bebeğim var kafayı yemek üzereyim sürekli ağlıyor sürekli sürekli nApcami şaşırdım 1 aydır toplasanız 10saat uyumusmdr inanın çok zor durumdayım günde iki öğün 30cc mama vermişti doktor ve emziriyorum acaba doymuyor mu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nursevim55! (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Busra61 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 192 göst.