0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar 24 ünde beta 190 ile hamileligimi öğrendim. 2 gün sonra kan verdim ve artış vardı bugün de kan vermeyi düşünüyorum. Ayın 2 si için de Dr randevu almayı düşünüyorum sizce erken mi daha ileri bir tarihe mi randevu almaliyim? Birde 2 hafta sonra evlilik yıldönümümüz var o zman mi hamile olduğumu söylesem yardım lütfen 

14 Cevaplar

0 oy
(340 puan) tarafından
Bence doktora git tam emin ol iki gün sonra zaten evlilik yıldönümünuz o gün güzel bir sürpriz yaparsın
(5 puan) tarafından
Kontrol amaçlı gideyim ama yıldönümünde sürpriz yapayım teşekkür ederim cevabınız için
-Reklam-
0 oy
(395 puan) tarafından
Yani şuan kese falan gözükmez ama yinede doktora git vitamin değerine falan bakar muayene eder genel olarak 

Bence de evlilikte yıl dönümüne kadar sakla o zaman supriz yaparsın daha güzel olur 

Bu arada hayırlı olsun sağlıkla doğsun minik
(5 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. En güzeli o zaman söylemek sanırım :)
0 oy
(960 puan) tarafından
2 hafta nasıl dayanacan ki

Eşin fark etmez mi
(5 puan) tarafından
1 haftadır farketmedi sanırım farketmez
(960 puan) tarafından
Hadi ya benim eşim adet günlerimi takip eder bitmek üzere yaklaştı gibisinden mesajlar atar
(5 puan) tarafından
Vallahi ben adet olduğumu söylemesem öyle sormaz o :)
(648 puan) tarafından
Ama dikkat edin ilişkiye falan girmeyin madem soylemeyeceksniz

Hayırlı olsun buarada :)
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim adetim felan diyorum :D
0 oy
(1,304 puan) tarafından
Ay içinde nasıl tutup eşine söylemedin tebrik ederim doktor kontrolünden sonra kutlama yapabilirsin güzel bir hediye olur eşin içinde sağlıkcakla alın inşallah kucağınıza
(5 puan) tarafından
Amin inşallah :) birazcık daha bekleyim en iyisi :))
0 oy
(15,506 puan) tarafından
Bekle bence ben 6 haftalikkrn gittim sadece kese vardı bebek bile görülmedi yani 
(5 puan) tarafından
Bende şuan uygulamaya göre 6 haftalık görünüyorum birazcık daha bekleyim en iyisi :)
0 oy
(98 puan) tarafından
Bende ilk gebeliğimde 14 şubatı beklemiştim kesinlikle öyle yap. Gerçi ben aynı gece düşük yaptım. Umarım sen sağlıkla kucağına alırsın
(5 puan) tarafından
Düşükten sonra hamile kalabildiniz mı peki :( amin inşallah
(98 puan) tarafından
Diğer ay tekrar hamile kaldım 11. Haftada kalbi durdu kürtaj oldum. Genetik testlerimde sorun çıkmadı. Şu an tekrar 10 haftalığım hamileyim dua edin ❤
(5 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(98 puan) tarafından
Sağol canım amin. Sende inşallah
0 oy
(406 puan) tarafından
Şimdi şöyle doktora gittiğinde ilişkiyi sorman gerek eşin hu 2 hafta içinde ilişki isterse dikkatli olmak gerek 

Veya eşin nasıl biri bilmiyorum ama serrt anı hareket sana karşı yapmamasi gerek 

Bilmiyorum ben biraz detaycı ve negatif düşünen bir insanım 

Kendin bu konuları dikkat edebilirse bekle yildonumunuama ben asla bekleyemezdim böyle dikkat edilmesi gereken konular olmasa bile heyecandan duramazdim ve eşimde kızardı niye haber etmedin bu guzel haberi diye 
(5 puan) tarafından
Ben aslinda kesede bebegimi görüp ultrason görüntüsünü o zaman göstermek istiyordum daha çok yeni bir hamillelik olduğu icin de bilemedim
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Ben asla dayanamazdim anında söylerdim yanımda değilse arardım eve gelmesini bile brkleyemezdim çok sabırsız biriyim.
(5 puan) tarafından
Bende sabırsızımdır ama bekledim vallahi :)
0 oy
(103 puan) tarafından
Bence önce bir sağlık ocağına git tekrar beta ya baktır gebelik durumu devam ediyormu diye sonra 10gun sonra ya felan randevu al. Çünkü kese 4 5 haftalıkken görünüyor doktor goremezse hayal kırıklığına uğrayabilir sin 
(103 puan) tarafından
Ha ayrıca beta yüksek çıkarsa da folik asit yazdır kendine
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Canım yukselmeden söyleme şuan çok küçük bir daha kan ver artışı izle sonrasında şöyle kaç hafta gecikmem var kaç kere kan verdin 
(2,370 puan) tarafından
Böyleyse gayet normal canım sadece 190 nu görünce korktum bende onla. Kimyasla olduğunu ohrendimde ondan kusura bakma gayet güzel değerlerin hayırlısıyla kucağına al inşallah
(5 puan) tarafından
O ilk kan verdigimdeki değerdi uygulamaya göre 4+5 felan gorunuyordu bugün yine verdim artış var hayirlsii olsun inşallah. Senin peki kimyasaldan sonra bebeğin oldu mu tekrar
(2,370 puan) tarafından
Yok canım olmadi daha
(5 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah rabbim gönlüne göre en güzelini nasip etsin
(2,370 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,979 puan) tarafından
Ben hiç tutamadım kendimi direk söyledim öğrendim ilkinde kendisi biliyomus zorla gönderdi doktora ikinciyi hiç beklemiyorduk onuda öğrendim direk söyledim tutsbilirsen içinde ne güzel 
(5 puan) tarafından
Valla tutmaya caliscam ona güzel bir sürpriz hazırlamak istiyorum
0 oy
(795 puan) tarafından
Bekleyebilir misin iki hafta kız beklersen eğer helal olsun ben pozitifi gördüğüm gibi eşimi yataktan sürüyerek kaldırdım bak diye sjsjsjsj
(5 puan) tarafından
İns bekleyebilirimm  :D
0 oy
tarafından
Ay banada dua edin bizimde iki hafta var evlilik yıl dönümüne bende böyle süpriz yapmak istiyorumm sağlıkla gelsin bebişş
(5 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin inşallah :) ❤️ aminn
0 oy
(759 puan) tarafından
Ben hayatta dayanamazdım :) her seferinde öğrenince sürpriz hazırlayıp söyleyeyim diyordum ama test çıkar çıkmaz yanına koşmaktan kendimi alamıyorum  cinsiyet için de öyle yapacaktık. Doktora kağıda yazmasını akşamına hemen ikimiz kendi aramızda parti yapıp öğrenelim dedik. Doktor söyleyeyim mi der demez söyleyin dedik duramadık
(5 puan) tarafından
İnsan heyecanlaniyo ve ister istemez merak ediyor o bana güzel bir hediye aldı bende bir hediye alip hem onu hemde ultrason görüntüsünü vermek istiyorum.  O yüzden de birazcık daha bekleyebilirim  :) ben mesela kayinvalidemler çevremdeki kere felan da 3 4 aydan sonra söylemeyi düşünüyorum:D
(759 puan) tarafından
Durabiliyorsanız fikriniz çok güzel :)  ben ilk gebeliğimde herkese söyledim düşükle sonuçlanınca çok üzüldük. Tekrar gebe olursam uzun akrabalara söylemeyeceğiz dedik ve öyle zor geçti ki sağır sultan bile duydu :))) inşallah çok güzle bir gebelik geçirirsiniz. Bebeğinizi sağlıkla, hayırla ve kolaylıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Her şey gönlünüzce olsun.
(5 puan) tarafından
Güzel duanız için çok teşekkür ederim ❤️ Rabbim de sizin gönlünüze göre içinizden geçen dilek istek ne varsa en hayırlısını nasip etsin
(759 puan) tarafından
Amin, ecmain

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 437 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde GulsahGulsah (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 442 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 467 göst.
17 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Muhammedin Annesi❤ (346 puan) tarafından soruldu

391,025 soru

11,698,799 cevap

35,582 kullanıcı

...