0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar eşimle imrenilecek bir ilskimiz vardı 11 senelik evliyiz 3 çocuğumuz var herkes bize imrenerek bakardı belki beni yargilayanlarizniz olucak evimde bize karşı yapılmış 3 tane büyü buldum hepsini bozdurduk şuan hala ayrı yasiyoruz evliligimize zamn tanıyalım ben bitirmek istemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun diyor ne yapmalıyım böyle bişey yaşayan var mı bu süreçte çocuklarımıza odaklanalim üzmeyelim birbirimizi karı koca ilskimiz olmasın gibi 

15 Cevaplar

+2 oy
(2,643 puan) tarafından
Kim o büyüleri yaptıysa dönsün dolaşsın kendisini bulsun. Yuva yıkmak nedir Allah aşkına ya
(31 puan) tarafından
Çok kötü durumdayım kendimi geçtim artık 3 evladım eşimi seviyorum hayırlısıyla geri gelmesini istiyorum çok yoruldum artik bu süreç nasıl gecicek nasıl davranmaliyim onu bile bilmiyorum
(2,643 puan) tarafından
Eşin de gördü mü yapılan muskaları? Ve dneden bitiresiniz ki. Zaman verin evliliğinize her kavganızda o muskalar gelsin aklınıza, şeytana lanet getirip birbirinizi sakinleştirir alttan alın. Kim daha çok sinirliyse öteki alttan alsın
(31 puan) tarafından
İçimize kadar işlemiş hoca temizledi oda gördü benim halimi ben bitirmek istemiyorum zamn tanıyalım birbirimize dedi ins çocuklarımın başına hayırlı bir şekilde geri döner cunki ben çocukluktan beri birbirimizin destekcisiyiz çok zor geldik bu zamna
(2,643 puan) tarafından
Rabbim içinize ferahlık versin inşallah çok zor bir durum.
(31 puan) tarafından
Rabbim pişman olacağınız bişey yaptirmasin çok yoruldum sabrım kalmadı tek derdim evlatlarım çok küçük yaşta evlendim 3 tane çocuk çok şey geldi geçti aklımdan kafayı yiyecem sanki intihar etme düşüncesi bile geldi gitti ama evlatlarim
(2,643 puan) tarafından
Ay yok artık daha neler. Rabbine sığın faydasını görürsün
(31 puan) tarafından
Bu süreçte Gül eğlen diyor çocuklarla ilgilen bende ilgilenecek sadece sana birakmiycam ama karı koca ilskimiz olmasın çok şükür eve bakıyor paramı atıyor şaşırdım artik nasıl davranmam gerektiğini bile bilmiyorum
tarafından
Nıye böyle yapıyor pekı esin büyü bozulmuş aklı başında herşeyin farkında amaç ne yanı
(31 puan) tarafından
Hoca dedi büyü yapilali uzun süre olmuş etkisi zamnla azalcak diye hala etkisinde ama eskiye nazaran 1 sene boyunca oturup konuşamayan biz oturup konustuk
tarafından
Başka bırısı varmış ama şuan yorumda okudum çok sıkıntılı nasıl kabul edıp devam edeceksın bu şekilde çok zor Allah'ım kımseye vermesin ya
(31 puan) tarafından
İstemeyerek yapıyo büyünün etkisiyle hocanın karşısındaki halini ben gördüm başkasından duysam inanmam bitirmisler yedirmisler icirmisler oğlanı evden sogutmuslar dedi hoca
tarafından
Allah yapanların bın türlü belasını versin kım yapan belli mı hayır ne isterler milletin yuvasından bırakın herkes mutlu olsun ıstedıgı kısıyle ıstedıgı hayatta kalsın zorla güzellik mı olur
-Reklam-
+1 oy
(634 puan) tarafından
Allaha sığının bencr en dogru yol o suanda deniz buyuyu bozar derler gitme imkanınız varsa gidin evde surekli bakara suresi kuranı kerim vs dinletin esiniz de sizde duş suyunuza sirke koyun ve evinize gercekten ailelerden baska kimseyi almayin baxi kayinvalideler yapiyor oyle bir supeniz varsa eve gelincede yalniz birakmayin yatak odaniza ozelliklede kimseyi almayın ne olursa olsun ben 10 ay once evlendim imam nikahinda özellikle anlatti imam açık açık yabancilardan hicbirsey yiyip icmeyin yemek aracılıgıylada oluyormus esini de uyar bu konuda eve girerken cikarken surekli ayetel kursi okuyun rabbim eski mutlulugunuzu tekrardan sonsuz bi sekilde yaşatsın inşallah 
(537 puan) tarafından
Ewt bende aynı sikintilari çektim hep okudum ya Vedud çektim şuan daha iyiyiz biraz hamdolsun.ben direk rüyamda görüyordum ama niye böyle rüyalar gördüğüme snlam veremiyirdum
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Canım konu dışı ama nerelisin ismin fadimana mi benim ismim de fadimana da Fadik derler genelde konyalilar koyuyor bu ismi 
(94 puan) tarafından
Neresinden canım belki yakınızdir
(4,275 puan) tarafından
Selçuklu Erenköy canim sen nerdesn
(94 puan) tarafından
Ereğli baya uzaksın ya
(4,275 puan) tarafından
Evet canm uzağız eregliye gelmistim uzun kule gibi bişey vardı oncden dibinde adese market vardı orda sıkma yemistik
(94 puan) tarafından
Vallahi bende bilmiyorum:) aslen buralı değilim ama burada oturuyorum dedim belki yakınızdir ne bileyim üzüldüm size
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Allah’a yönel eğer yiyecek ekmegınız varsa döner rabbim ne derse o inşallah hayırlısıyla döner yuvasını
(31 puan) tarafından
Amin ins Rabbime sığındım kimsem yok her kafadan bı ses cikiyo boşan böyle olmaz ne yapacağımı şaşırdım artik
0 oy
(238 puan) tarafından
Allah islah etsin yapanları canım birbirinizi seviyorsanız boşanmayın kendinize zaman tanıyın sakin sağlam kafayla düşünün tartışma olacağı esnada aklınıza muska gelsin RABBİM yapanıda perişan etsin siz yuvanıza sıkıca sarılın
(31 puan) tarafından
Eve gelmek istemiyordu konuşamıyorum bile doğru düzgün dün bı adam akıllı adam bana kendini anlatabildi sanki konuşacak oluyorum biri benim ağzımı kapatıyor diyordu hocada söyledi saten yapilali uzun süre olduğu için etkisi olur üzerinizde diye Rabbime sığındım dua ediyorum artık en hayırlı şekilde yuvama çocuklarımın başına geri dönmesini istiyorum
(238 puan) tarafından
Rabbim fırsat vermesin böyle pisliklere ne bu dünyada ne ahırette yatacak yerleri yok onlar burda size acı verdıklerini sanıyor ama bilmiyorlarki kendileri ahırette sonsuza kadar acı cekecek inşallah hersey yoluna girer canım eskisi gibi olursunuz
(31 puan) tarafından
Amin gerçekten özledim bana kiyamazdi beni çocuğu gibi severdi
(238 puan) tarafından
Rabbim bağınızı sevginizi tekrar çoğaltsın canım kötülere fırsat vermesin
(537 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi turnagimiza zarar gelse içi giderdi bianda düşman oldu gitmem için elinden geleni yapıyordu.sabr et dua et cnm
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Benim esimde de okutma var o da biliyor.bende anladım artık olduğunu.birine baktirmistik o da zaten öyle söyledi babasina yapılmış aslında ama oğullarına geçmiş .zor bı süreç biraz yıpratıyor ama gececek . Allah birdir kimsenin gücü yetmez kudretine merak etme.insan oğlu kim ki korkmayin duzelir
(31 puan) tarafından
Rabbim artık iyi kötü ne varsa bir an önce görüp yuvasına geri dönmesini istiyorum
(2,553 puan) tarafından
Nereye gittiki
0 oy
(712 puan) tarafından
Benim profile gir az once paylastigima bak canim:))) rabbim onlari islah etsin heryerde varlar allahim tepelerine cevirsin
0 oy
(537 puan) tarafından

Ben üç 4 yıldır neler çektim  kim yapıyorsa kendine dönsün rabbim..benim eşim evden kaçıyordu söylediğim her kelime küfür gibi geliyirdu beni canından çok seven adam yüzümü dahi görmek istemiyordu gidip birini buldu dul kendinden yaşça büyük evden koptu bizi terkedip gitti sabr ettim dualara Allah'a sığındım boşanma davası bile açmıştık şimdi iyiyiz biraz bı hocaya gorunduk ayırma büyüsü yapılmış dedi bakalım kim ettiyse rabbim sorsun akitigim gözyaşım da boğulsun :'(uzun olur dye anlatamiyorum neler neler ben zaten rüyalarımda bile görüyordum yatak odama domuz yağı sürmüşlerdi..   :'(sirkeli suyla sildim okudum ama psikolojik hasta ettiler beni Rabbime havale ettim 

(537 puan) tarafından
Büyü var dyonya cnm bildiğin iyi bir hoca varsa git görün dyorum.gittiysen ne dediyse uygula rabbim elbet bir kapi açar.
(807 puan) tarafından
Belki de buldukları 2 çocuklu dul kadın cinler aleminden olabilir.
(537 puan) tarafından
Ne bilim çin midir şeytanmidir tövbe güldum yorumuna Allah canını almasın :)))))
(807 puan) tarafından
Kız ne bileyim belki büyüyle kadın cin ayarlayip sizi ayirmaya çalışmışlardır :D
(537 puan) tarafından
Ay cnm vllahi ne bilim herneysede rabbim helak etsin nasıl bu günahı işlemeyi göze aliyolar din iman gidiyor ebedi cehenem resmen ya.o pisliğin iki evladı vardı ben birgün olsun evlatlarına bir bedua dahi etmedim iyamadim o çocuklarına kendi canından çıksın dedik hep..ciğerim daglaniyordu o acılara rağmen etmedim bunlar milletin yuvasını yıkmak için onlara acı çektirmek için herşeyi yapıyorlar insanları acı çekmesi hoşlarina gidiyor
0 oy
(537 puan) tarafından

Eşin nerde şuan  cnm ahh ah çok iyi anlıyorum seni :'(

(31 puan) tarafından
Dükkanımız var orda yatıp orda kalkiyo çocukları görmek için. Geliyo 2 3 saat duruyo seviyo yada iş yerine yanına alıp gidiyor ben artık nasıl davranmaliyim rabbim doğru yolu göstersin ins
0 oy
(537 puan) tarafından
İsmini biliyormusun kadının 
(31 puan) tarafından
Evet biliyorum
(537 puan) tarafından
Nedir ismi cnm
(31 puan) tarafından
Öncelik le niçin sordunuz
(537 puan) tarafından
Ya durumumuz okadar brnzerki cnm çok merak ettim
0 oy
(537 puan) tarafından
Vllahi acaba aynı kisimi dye tereddüt kalmadim dgl yani cnm.
(31 puan) tarafından
İmkansız eşinle birliktemisin peki duzeldimi aranız benim yaşım küçük siz kaç yaşındasınız bilmiyorumda
(31 puan) tarafından
Ne gibi neye cevp vermedim
(537 puan) tarafından
İsmini sormuştum
(31 puan) tarafından
Ayşegül
(537 puan) tarafından
Bırak Allah büyüktür elbet kendi başına döner birgün Allah'a sığınmaktan başka çare yok.ben eşimle biraz iyiyim ama hc güvenim kalmadı en güzel duygularim sevgim gulen yüzümü kaybettim.
0 oy
(537 puan) tarafından
İsmi yasemindi bize bela olanın 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Büyü bulduysan evine hoca çağır okusun üflesin başka türlü zor ve bu durumu hocaya anlat bana da yapıldı sadece bana ama delirdim beynim durdu uyuyamaz konuşamaz oldum şuan Allahıma hamd olsun iyiyim hoca çağır başka türlü zor evinde nerde bulduysan o şeyi kaldır at ve kağıt varsa sirkeli suyun içinde denize ya da göle dök
(31 puan) tarafından
Canım yaptım zaten etkisiz hale getirildi ben ve eşimin içine kadar musallat olmuşlar bizide temizledi hoca bile dedi napmislar böyle bağırıyordum ağlıyordum beni temizlerken sanki o hoca bana çok kötü bı suretle göründü anlatamıyorum çok kotuydu
0 oy
(6,633 puan) tarafından

Evinde bakara suresi dinle canım 

image

image

(212 puan) tarafından
Sizde ise yaradı mı cnm
(6,633 puan) tarafından
Evet canım bizimde bı ara problemler olduydu okudum sürekli Nebe süresini okumadım sadece onu sonradan gördüm
0 oy
(3,026 puan) tarafından
Allah ayağına dolandırsin yapanın o büyüleri , yorumlarda okudum mezarlığa nasıl konulmuş yani hoca mı söyledi soğutma ayırma büyüsümu tövbe tovbe

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
0 oy
10 cevap 430 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Watermelon (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 624 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.

399,432 soru

11,947,752 cevap

36,103 kullanıcı

...