0 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar annem farklı ilde benim oturduğum yere 1 2 aylığına çalışmaya gelecek ve bana dedi size geleyim mi eşin razı mı diye sorarım dedim eşimde ben rahat etmem 1 2 ay çok kardeşinde kalsın dedi arada kaldım şimdi gel amme desem eşim surat yapacak bende aynı onun dediklerini dedim rahat etmez evde dedim oda tamam sağol dedi ama bi yarafta eşim haklı bi tarafta annem içten darılmıştır diye üzüldüm siz olsanız ne yapardınız doğru mu yaptık sizce 

62 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Benim annem bana sorsa eşime sormadan buyur gel anne derim onun annesi gelse demez di dur eşime sorayım başım gözüm üstüne derler çok ayıp 
-Reklam-
0 oy
(172 puan) tarafından
Benim annem gelecek eşim öyle diyecek demez zaten ha onun annesi ha benim annem ikiside aynı bizim gözümüzde ben görümcem kaza yaptı yoğun bakımda kaldı kaynanam tek kalmasın diye karnimda 3 aylık çocukla  yoğun bakım kapılarında tek kalmasın diye bekledim normal odaya çıktı gene aşağıda bekledim ne olacak elime mı yaoisti eve çıktı evime geldim işimi gördüm gene gittim kaldım orda benim annem gelecek eşim hep der gelsin ömür boyu bakarım diye 
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Benım eşim rahatta edemese gelmesin demezdi canım. 
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Yarın birgün Allah göstermesin de boşanma gibi bı durumun olursa annene dert yanma canim.gerci o senin gibi yapmaz yine evine alır dışarda koymazdi.anneni ara söyle eşimle aram bozulursa bozulsun umrumda değil sen gel anne kal de .ora senin de evin
0 oy
(11,527 puan) tarafından

Hoş geldin anne der :) 6 ay kaldık pandemide ana oğul gibiler. Eşine höt demen lazım bu noktada o ev senin de evin

0 oy
(220 puan) tarafından
Ya çok pardon ama bişey sorcam yarın birgün Allah göstermesin eşin seni kapıya koydu hangi yüzle gideceksin o annenin yanına izin istemek ne ya onun annesi geldiğinde eminim sana sormuyodur bile ben de eşimde böyle bir durumda ararız haber veririz kabul etmeyen o süre içinde evden gidebilir hiç sıkıntı yok çünki ortada yardıma ihtiyacı olan bir anne var ya 
0 oy
(9,789 puan) tarafından
Kendi adıma konuşayım kaynanamdan nefret ediyorum oturmaya gelmesine bile tahammülüm yok fakat çalışma hastalık gibi durumlarda o nefret ettiğim kaynanama bile asla gelme demezdim bu ikisi istisnai bi durum 2 ay rahatim bozulursa bozulsun sonuçta iş için geliyorsa sabah çıkıp akşam gelecek bej böyle Bi durumu bile kabul ediyorsam eşim anneme gelme diyemez dediği an kendini mahkeme kapısında bulur 
0 oy
(16,676 puan) tarafından
Annene üzüldüm valla
0 oy
(15 puan) tarafından
Ayy yazık kadına ya 1 2 ay dediğin ne su gibi geçiyor bizde annem gelse de bizfe kalsa aylarca diyoruz arkadaş gibi oluyor evimizde şenlik oluyor vs nasıl böyle bir şey diyebildin ki eşin de idare etseydi kendi annesi olsa kapıları açar ama sende mecbur hizmet edersin neden anneni ezdiriyorsun el oğlu tâbi gelmesin der
0 oy
(103 puan) tarafından
Erkekler biraz şeydir :) bakma kendi annesi bile olsa 2 ay katlanmaz. Katlanmak zorunda bile kalsa içten içe sıkılır
0 oy
(160 puan) tarafından
Ben bir ara annemin evine gittim ve kavga çıkardı annem bende küstüm evime geldim, arkamdan evime geldi konuşmadım ben , eşim oturdu annemle konuştu sohbet etti hatta bana bile kızdı haklı da olsan boşver dedi , ve hamileydim düşük riskim vardı stres yasaktı sırf diğer kız kardeşim için benimle kavga etti evden kovdu resmen eşim bildiği halde asla karışmadi  , kız kardeşim iki ay oldu bende kaliyor ailem burada değil şu an ve bir gün bile laf yapmadı ve ona sormadım bende , çoğu kişi Burda sizi suçlamış ama o evde yaşayan sizsiniz , kocanizin size karşı nasıl bir tavır alır nasıl davranır neler yapar biz bilemeyiz , annenize karşıda iyi davranmaz laf yaparsa saygısızlik yaparsa sizin için daha kötü aksi halde hiç bir kadın anne bana gelip kalma demez , erkeklerin nasıl olduğunu artık hepimiz biliyoruz sonradan kadına ömür boyu eziyet eder laf eder , annenizle konuşun durumu anlatın eminim anneniz sizi anlar Allah yardımcin olsun , 
0 oy
(2,560 puan) tarafından
Rahat edemiyorsa defolsun gitsin rahat edeceği yere. Asla böyle birşeyde izin falan istemem. Annem geliyor derim konu kapanır. Kapanmıyorsa ben o sayfayı kapatırım. Anneliğin ne olduğunu anne olunca anlayanlardanım ben. Her kötü günümde annem koştu. Asla ama asla taviz vermem eşimde olsa başkası da. Umrumda olmaz. On tane koca bulurum bir tane anne bulamam. 
0 oy
(505 puan) tarafından
Eşine sormana gerek bile yokdu madem rahat edemez gitsin anasında kalsaydi annen gelince de kendi anası olsa sana hiç sormaz bile annen sana bakarken babana ya da bir başkasına sordu mu ya da sen annene gitmek istesen annen dese rahat edemeyiz hoşuna gider mi çok yanlış bence annen değil sadece kim olsa üzülür 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Esinde haklı Kaynanan gelse sende rahat edemezsin açık açık söylemiş 

Ha kötü olmuş ama bi taraftan esinde haklı uzun bi süre 

Ayrıca gel desen belki eşin surat yapacak araniz bozulacak
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Nasıl evlatsın sen ya o kadının üzüntüsünü ben şuan içimde hissettim böyle bişeyi eşime bile danışmam izin almam annem geliyor derim olay biter!! Herkes evlat olmamalı 
0 oy
(149 puan) tarafından
HOŞGELDİN ANNECİİM der bu kadar!
0 oy
(72 puan) tarafından
Annene çok üzüldüm eşin ailenin heleki annenin gelmesine nasıl karışır? Kendi annesine yap bakalım sana neler yapar yani suç eşinde değil sende anne bir yana dünya bir yaja .
0 oy
(8,022 puan) tarafından
Kendi annesi olaydı rahat rahat takilırdı demi kavga cıkarırdim net 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Annen adina cok uzuldum ...tek diyebilecegim bu cok sey yazmak istedim ama ...
0 oy
(24 puan) tarafından
Kaynanan gelse eşin sana sorar miydi acaba gelsin mi diye sanmiyorum .

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 316 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 457 göst.