0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Tahammül edemiyorum bu tür videolar izlemesine arkadslarına gonderiyo napmamlazim konuşmuyoruz şuan eşimle cok kızgınim soğuttu kendinden video konulsaydi keşke buraya koyardım ?

11 Cevaplar

0 oy
(2,816 puan) tarafından
Aynısını da bir kere sen yap :) bana saçma geliyor bu şeyler ya. Ergen cocuklar gibi. 
(25 puan) tarafından
Açık saçık değil ama konu olarak cinsel içerikli deliriyorum bende karıştırıyorum telefonunu sinirlerim bozuluyo arrik
(5,036 puan) tarafından
klasik erkek geyigi ozaman arti 18 mevzu knusmali her erkek yapar. aslinda
(25 puan) tarafından
Evet ama evlisin dimi artık sen cocuk gibi ya deliriyorum ben aynı seyleri yapsam Allah bilir ne olur
-Reklam-
0 oy
(3,562 puan) tarafından
Tövbe yarabbim daha neler okuyacağız bu platformda akıl alır gibi değil kusura bakma ama çok terbiyesizce
(25 puan) tarafından
Açık saçık değil ama konu olarak video yu keşke atabilsem abartiyomuyum acaba niye dusunmuyoda degilim
(3,562 puan) tarafından
Ne olursa olsun bu imada bir şey değil mi sonuçta yani çok terbiyesizce geliyor bunlar bana evli barklı bir adama yakışacak hareketler değil
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Buraya niye koyasın ki? 
0 oy
(1,346 puan) tarafından

Kadınlarımı paylaşıyorlar yoksa bel altı şeyler konuşarak şakasınımı yapıyorlar genel olarak böyle bir kere eşimin arkadaşı wpden eşime erkek cinsel organı atmıştı eşim ben görmeyim diye silmişti. Karı kız muhabbeti yapmazlar ama bel altı giftler dönüyor bizdede sanırsın bunlar gay :D

(25 puan) tarafından
Evet o tür şeyler bel altı ama nefret ediyorum bu tür şeylerden bir kaç kere yaptı uyardım ama yeter artık
(1,346 puan) tarafından
Seyleriyle övülmüş erkeklerden çok birşey beklememek lazım
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Yazık vallahi allah akıl versin kocana allah sanada yardım etsin
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Çoğu erkek bu +18 konuları konuşur ama video ilkez duydum deseydin ergen misin utanmıyor musun evlisin bide arkadaşına atıyon adam kim bilir ne düşünecek diye 
0 oy
(286 puan) tarafından
Yerinde olsam kavga çıkartırım telefonu elime alıp utanman yokmu böyle şeyler izliyor sun birde millete atıyor sun diye telefonu da savurup atarım sonrada konuşmam ne kadar saçma yaa gerçekten 
0 oy
(602 puan) tarafından
Affedersiniz ama iyiki bir *** leri var yani yere göğe sığdıramıyor lar beyinlerini oraya takmışlar resmen. Evli barkli adamın ne işi olur öyle şeylerle Allah'tan daha belanimi istiyosun
0 oy
(49,666 puan) tarafından
yani zaten kendi izlemedi absürt birsey bide arkadaşlarina atip esleriyle aralarını bozacak ben istemem esime arkadasi atip dursun
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Çok güzel bir laf vardır kadın 1 aklıyla 9 nefsine sahip çıkarken erkek 9 aklıyla 1 nefsine sahip çıkamaz diye ... Seni düşünerek böyle bir şey yapmaması lazım sonuçta arkadaşları ile karşılaşma ihtimalin var eşisin yani insanların aklında ki pis düşünceleri bilemezsin
0 oy
(4,757 puan) tarafından
Yılışık sırnaşık insan tipi hiç sevmem

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 847 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birannegbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 260 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Esma25 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 278 göst.