+1 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Şimdi söyleyeceklerim belki çoğunuz tarafından yanlış anlaşılacak biliyorum ama bende insanım yapacağınız yorumların kendiniz yaşıyormuş gibi cevap verirseniz çok ama çok sevinirim şimdi ben herkese yakın bir şehirde oturuyorum herkes geldiğinde bana geliyor kardeşlerin görümcelerim annem babam kayınvalidem ve daha fazlası gelsinler başım gözüm üzerinde yerleri var ama bu tür insanlar seçici her yemeği yemezler küçük bir evinde dağınıklık varsa onu gözleri görür yani iki çocuklu küçük bebekleri var demezler yardımları yok şimdi her gelene ben yemeğe davet etmek zorundayım yani zorunda kalıyorum çünkü direkt haber veriyorlar biz geliyoruz haliyle ben de çağırıyorum çorbası ana yemeği arasıca tatlısın tuzlu su mezesi her şeyini kendim yapıyorum içeceğini biri 3 yaşında biri 5 aylık iki çocuğum var yani tükeniyorum artık iki çocuğunla bunları yaparken artık yoruluyorum geceleri ikisi de uyumuyor zaten durmuyor çocuklar haksız mıyım kızlar o yüzden kimseye gitmiyorum artık gelmesinler diye yani birazcık kendimi mesafe koyuyorum kendimi geri çektim mesela bir yemek yaptım diyelim beğenmediler bunu benim yüzüme açık bir şekilde vuruyorlar mesela çayın suyu bitti bunu bile büyük bir sorun haline getiriyorlar

30 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
Canım şöyle müsait değilim isim var yada çocuklar durmiyor vallah bilemedim ben napardim bence tek çorba çay koyardim o kadar yemek için glriyorlar belli senin için değil 
(64 puan) tarafından
Haklısın canım ben nasıl diyeceğim kimseyi kırmadım bugüne kadar
-Reklam-
0 oy
(2,058 puan) tarafından
Çokda haklısın sana diyorlarsa yüzüne sende kusura bakmayın ama iki küçük çocukla bu kadarını zor yapıyorum öyle iki çocukla herşey tam olamaz bekliyorsanızda yardım edin olsun derim ve çağırmam yolu bile olsa çağırmam yemeğe çaya gelin derim yada çok uykusuzum cocuklarik huysuz derim geçerim 
(64 puan) tarafından
Düşünüyorum canım bende diyim diye inşallah diyebilirim
0 oy
(287 puan) tarafından
İstemediğin biri olunca AA ben evde değilim ama de meselaa yüzüne vurana sende vur 2 çocukla bu kadar oluyor kusura bakmayın de çok beğenmiyor saniz kendiniz yapın beni çağırın de dışarda yiyin de yemin ediyorum terbiyesizlik yaa 
(64 puan) tarafından
Haklısın canım inşallah diyebilirjm
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Taşınma sebebi resmen.misafir umduğunu değil bulduğunu yer yüzsüzluk yapmasınlar .sen çok güzel agirladigin için yüz bulmuşlar alttan alma.geliyorux dediklerinde misafirim var yada evde değilim de canım.yol geçen hanı olmuş.ya da hiç bişey yapma çay demle hazır kuru pasta tamam
(64 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,506 puan) tarafından
Haksızsın, gelenler yabanci değil iki minnoş bebisin var kendi i zorlamadan elinden geleni yap güler yüz göster gerisini gelen aile bireylerine bırak, ne diye her dediklerini dikkate alıp, eleştirmelerine musade ediyorsun sen dortdortluk olmaya calistigin icin oluyor bunlar..Siz yabanci değilsiniz evin halkısınız de işi yönlendir karsindakine,kriz çıkınca elimden bu kadarı geldi minnoş var 2 tane evde.Once onların ihtiyaçları talepleri sonra geridekiler de gitsin.
(64 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Ben yapmama walla. Açık açık da söylerim ben yemek yapamam gelip siz yapacaksınız buyrun gelin derim. Yapamam çünkü çocuk insanı zaten yoruyor. Allahtan ailem anlayışlı bana gelmiyorlar onlar bizi çağırıyorlar yemeğe. Siz gelin sen yapamazsın şimdi diye.
(64 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(450 puan) tarafından
Sorun senin alıştırmasaydın git kendin koy diyecektin het geldiğinde yemek yapmayacaktın bebekler durmuyor mutfak orda canınızın istediğini yap diyecektinn ne bileyim bir sürü yolu yordamıyla varken tepene çıkarmışsın.  Ablam da öyle sonra gelir bize ağlar sızlar yapmasaydın kardeşim alıştırmadaydın öyle millet nankör sırtında taşıyan da yara na maz sın
(64 puan) tarafından
Haklısın valla bende artık fevri olacam
0 oy
(1,935 puan) tarafından
Haklısın canım valla iki çocukla çok zor oluyor 
(64 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Eşimin ailesine yakın oturuyorum maalesef amcası kuzenleri kim gelirse yemekti çayıydı pastasıydı herşeyini yapardım yine arkadamdan laf ederlerdi biz gittiğimizde çay bile demlemeye erinen insanlar bende kayınbabam hariç kim gelirse gelsin özel yemekti falan hazırlamıyorum haketmiyorlar

Köye bile gittiğimde kayınvelide( gece gidiyoruz hatta) aç olduğumuzu bile bile çay suyu bile koymuyor hatta geçen oradaydım kendisi kaşık çekmecesini açtı bende o sıra yemek katıyordum kaşık istediler kaynanadan orda diye dönmüş Esma daha güzel yapıyor bu işleri o versin diyor dedim daha gelmem kusura bakmayın eşek değilim 

Laf edenin yüzüne ben bu kadarına yetiyorum beğenmeyen gelmesin yada laf etmesin yardım etsin derdim yani 
(64 puan) tarafından
Aynen canım beğenmeyen gelmesin
0 oy
(613 puan) tarafından
masallah sana cnm ben bi cocukla aksam yemegini zor yapiyorum. aslinda bebegin oldugu icin senden fazla bir sey beklememeleri gerekir ama sen alistirmissin onlari buna. basit seyler yap kendini yorma canim. ileride cocuklarin buyudugu zaman rahat rahat agirlarsin misafirini her seyiyle
(64 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️

İlgili sorular

+3 oy
18 cevap 678 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 463 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 325 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,834 puan) tarafından soruldu

395,505 soru

11,831,291 cevap

35,902 kullanıcı

...