0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Kızlar ben Q klavye kullanıyorum yeni başladım 80 üstü yazıyorum F klavye de sıfırım F in daha pratik olacağını Türkçe alfabeye uygun olduğunu söylüyorlar sizce sıfırdan F mi yoksa Q yu mu gelistireyim 

2 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından
F lisedeyken de f öğretilirdi büro yönetiminde 
(210 puan) tarafından
Ben Q kullanıyorum Q da yine belli bir seviyem var ama F hic kullanmadim ne yapayım sizce
(75 puan) tarafından
F kullan canım onda geliştir kendini büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum f klavye öğrettiler bizede katıp alımı da d klavye ile alınır sanırım q herkes yazıyor çünkü bir ayrım olması lazım alımlardada dimi
(210 puan) tarafından
Yok onda sorun yok isteğe bağlıymis ama f de daha hazırlanabilirim
(75 puan) tarafından
Q ile alım varsa o zaman katılabilirsin seçmelere canım genelde f oluyo canım ondan dedim bizede gösterilen oydu okulda
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Aşkım katiplik alımımı olucak bende bilgisayarcıyım klavyem orta seviye bende çalışırdım en azından bilgi verir misin?Bide hangi bölümdesin
(210 puan) tarafından
Adalet bakanı 2024 yılı için 22 bin gibi bir rakamdan bahsetti henüz net birşey yok ama olma ihtimali yüksek lisans mezunuyum ben bakalım daha açıklanmadi ama 70 üstü gelir diye düşünüyorum katiplik denemeyi düşünüyorum
(1,230 puan) tarafından
Öylemi gayet iyi rakam umarım gelir bende lisans mezunuyum bayada çalıştım çocuk olduğu haldw inşallah iyi bir puan alırız
(210 puan) tarafından
İnşallah canım ya bende çocukla çalıştım ama evde çözdugum denemelerden kötü yaptım açıkçası sorular garipti sen kaç bekliyorsun
(1,230 puan) tarafından
Bana aşırı karmaşık geldi özellikle güncel konulardan hiçbirşey anlamadım sayısalım aşırı zayıf yinede yapmaya çalıştım aşırıde strese girmiştim panik var sorular bitsin diye dua ettim bi ara az kalsın ben bırakıyorum diyicektim nefes alamadım bayılıcam bayılamıyorum  son dklar sorular azalınca rahatladım biraz 70 umarım alırım kendi bölümüm en kötü yer 80-85le alıyor bide mülakatta çıktı zor gibi ama yinede hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 981 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ela94 (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,741 soru

11,774,804 cevap

35,791 kullanıcı

...