0 oy
247 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (118 puan) tarafından
Kizlar bugun ile 4 günüm 87.900 .800 arasi ile başladim şuan ise 85.350 den gidiyor hadi birbimize bilgi verelim moral olsun berber başaralim ❤️

7 Cevaplar

+1 oy
(75 puan) tarafından
Merak ettiğim 2 haftada 5 kilo verdim gündüz uyguladığım sade soda yeşil çay limon bu ay erken adet oldum 6 gün falan üstelik herzamankinden 3 gun uzun sürdü 1 tanidigim da yaptı oda erken oldu onun ki tam tersi kısa sürmüş herzamankinden bununla ilgili olduğunu.dusunuyorum 
(1,171 puan) tarafından
Bu çaylar hem kısa kesiyor hem de geciktiriyor bende geciktim bu ay regli de
(75 puan) tarafından
Herkes de aynı olmuyor işte bende erken oldum 5 günde bitirdim garanti her ay bu ay 8 gün flb sürdü tanıdığım da 7 gün olurken 5 gün oldu aynı erken oldu
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hangi saatler aralığında yapıyorsunuz? Baya iyi vermişsiniz? Herşeyi yiyor musunuz? Ben daha önce bir hafta denemiştim. Vermemiştim hiç
(118 puan) tarafından
Tabik cnm. Sabah kahvaltimi saat 11 gibi yapiyorum yumurta birkac zeytin peynir kahve yada yesil cay ara ogunlerde ise maydanoz detoksu iciyorum yatmadan oncede yogurt bol biberli yesil cay okdr mesel ben savah kahvaltidan bu saate kadar sadece su ce maydanoz detoksu ictim okdr

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/15745015/aralikli-oruc-yapip-verenler-gelin-sohbet-tarti-resimleri?show=15745190#a15745190
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Çok iyi vermisisn  . Bir gününu anlatr mısın rica etsem
(118 puan) tarafından
Tabik cnm. Sabah kahvaltimi saat 11 gibi yapiyorum yumurta birkac zeytin peynir kahve yada yesil cay ara ogunlerde ise maydanoz detoksu iciyorum yatmadan oncede yogurt bol biberli yesil cay okdr mesel ben savah kahvaltidan bu saate kadar sadece su ce maydanoz detoksu ictim okdr
0 oy
tarafından
ben iki haftada 6 kilo vermiştim çokta iyi hissettiriyordu  
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Bende aralıklı oruçla 5 kg verdim şuan direnç kilomdayım bugün yeni diyetisyene gittim memlekette gittiğime gidemiceğim için bakalım hayırlısı 
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Maydonoz detoksu ne işe yarıyor tarif verirmisin 

Ben çok kortizon kullandım kilo aldım 

İlaçları bıraktık ama ödem atmam gerekiyor 

Maydonoz detoksu ödem attirirmi acaba 
0 oy
tarafından

Maşallah ne güzel vermişsin ben tartı resmi atmayacam artık :Dkilomu gören şaşırıyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
11 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkucukbebis (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 561 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rumeysahanim (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.

398,156 soru

11,906,967 cevap

36,036 kullanıcı

...