0 oy
1,997 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
99 günlük bebeğim.  Bu sıralar çok huysuz. Önceden saat başı emzirmek istesem yok demezdi. Uyku arasında gece emiyor. Gündüz emmek istemiyor. Napacağımı şaşırdım. Yardım lütfen. Nasıl aşabilirim bu durumu

11 Cevaplar

0 oy
(1,065 puan) tarafından

Aşamadık :'(

2 haftadır emmioooo

(369 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol deneyeceğim mutlaka kolyeyi
(369 puan) tarafından
Benimki öğürmüyor henüz. Daha doğrusu ağzına yakıştıramıyorum bile memeyi
tarafından
Canım sabır gerektiren Bi süreç oğlum bir buçuk at sürdü hatta hala öyle en sonunda Bi baktım diş patlatmış zavallaım sizde dikkat edin diş olabilir takip edin ve sabırlı olun
(369 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol. Tavsiyelerini dikkate alacağım.  Emmesi için elimden geleni yapacağım
tarafından
Kolaylıkla atlat bitanem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben aşamadım ve bıraktı mama veriyorum
(2,351 puan) tarafından
Derya mete kac aylikki suan
tarafından
3 ay 21 günlük
(2,351 puan) tarafından
Masallah bayagi byumus saglikla buyut ins
tarafından
Amin kuzum seninki 6 aylık oldu  değilmi
(2,351 puan) tarafından
Yok canm 5 aypik oldu
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Buyume atagindadir kuzum benimkide ayni zamanda emmek istemedi yine sen israr et sakin mama yada biberon verme atlatacak kuzum 1 haftada geciyir
(369 puan) tarafından
İnşallah canım inşallahhh. Bugün 6 saat aç kaldı. En son dayanamadım bardağa sağıp kaşıkla verdim.  İnşallah geçer. Oysaki çok iştahlı bi bebekti
0 oy
(4,525 puan) tarafından
Emmedigi icin açlıktan uyumayıp huysuzluk da yapıyor mu
(369 puan) tarafından
Yok . Garip olanda bu açlıktan ağlamıyor bile. Etrafı izleyip duruyor. Kucağıma alıncada emmeden uyuyor
(4,525 puan) tarafından
Benimki de 101 günlük emmiyor acliktan durmuyor aç diyede uyumuyor ben de küçük bir kaba biraz süt sağıp veriyorum ancak öyle biraz yiyor zorla da olsa birkaç saatin sonunda uyuyor uykusunu alıyor sonra emiyor
(369 puan) tarafından
Benimkide tam tersi. 6 saat emmedi. En son bardağa sağıp verdim
0 oy
tarafından
Sadece meme verdim ac da kalsa biberon vermedim . 42 günlükken tam emmeye başlamıştı kızım 
(369 puan) tarafından
Göğsüme yakıştıramıyorum bile:(
tarafından
Uykusunda vermeye çalışsan
(369 puan) tarafından
Aynen . Uykuda emiyor sadece
0 oy
tarafından
Valla bi elimde cingirak ayakta gezine gezine emzirirdim..bazen şarkı söylerdim mini mini bir kus sarkisinda emiyodu bi tek. Hatta isi abartip biberonu bile oyle emiyodu bi ara
(369 puan) tarafından
Çıngırakla da denedim fayda etmedi. Yatarak denedim o da olmadı. Gezdirerek emzirmeyi deneyeyim birde. İnşallah işe yarar
0 oy
tarafından
Söyle bi sey duydum bugun bebekle duşa girip oyle denemek bebek anne karninda hissediyomus
(369 puan) tarafından
İşe yarar mı acaba. Deneyeyim en iyisi. İnşallah faydası olur
0 oy
tarafından
Benimki 4. Ayda 4 saat emmedi mama vermedim sonra emdi
(369 puan) tarafından
6 saat aç durdu. Yinede emmedi. Bardağa sağıp kaşıkla verdim son çare
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ben aşamadım valla. Aşana da helal olsun. Emmeyi 4. Ayda bıraktı kızım sonra da sütüm kesildi. Umarım sen başarırsın canım
(369 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah. Peki kızın bi anda mı reddetmeye başladı. Nasıl oldu o süreç
(2,866 puan) tarafından
Evet bi anda memeyi red etti ve hiç bi şekilde kabul etmedi aç da kalsa. Ağladı zırladı yemedi. Sütümü sağıp verdim bi süre ama sütüm giderek azaldı. Çünkü bebeğin emmesi gibi olmuyordu.. Ve aşırı stres üzüntü de baya etkiledi tabi
(369 puan) tarafından
Senin adına çok üzüldüm . Bebeğim böyle yaptıkça kendimi yetersiz hissediyorum.  Allahım her bebeğe annesini doya doya emmeyi nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Zorladım değişik değişik pozisyonlarda denedim banya yaptirip uysallastiktan sonra verdim zor zoruna uyuttum uykulu uykulu verdim hep sessiz ortamda emzirdim memeyi verirken bi yandan sırtını pışpışladım her sekil denedim bıkmadım usanmadım  çok şükür atlattim insallah bir daha yasamam insallah sizde atlatirsiniz cok zor bi süreç
(369 puan) tarafından
Aminn aminnn inşallah.  Allah kimseye yaşatmasın. Kendimi yetersiz hissetmeye bile başladım  . Bi kaç gün öncesine kadar herşey çok iyiydi.  Ne oldu anlam veremiyorum bile. Zorlayınca ağlıyor kıyamıyorumda
tarafından
Sabır canım. Güçlü ol emin ol bu süreçte en işe yarayan şeyler bunlar
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Duruda agalrdi emmek istemezdi kafasini geriye dogru kakardi

Aglata aglata emzirdim
Kucagima aldim gezdirdim sakinlestirdim.sakinlesecegi melodiler actm youtobeden kucagmda pispisladktan snra usulca agzina verdm memeyi tutarsa emzirdim tutmassa biraktim yarm saat 1 saat snra bida denedm ve o donem aman ac kalmasn mama verm gbi bisi yapmadm dgru mu yaotm yalns mi bilmiorm. Ama 1 hafta surdu snra emmeye basladi yine  emio suan bi skntimz yok
(2,351 puan) tarafından
Rca ederm umarm ise yarar. Ise yararsa haber verde bnde sevineyim :)
(369 puan) tarafından
Anlattıklarının hepsini yaptım gezerken verdim almak istemedi sonra poposuna vurmayı unutmuştum o şekilde yapınca aldı göğsümü. Çook teşekkür ederim.  Allah razı olsun. Bi kaç gündür ağlatarak vermeye çalışıyordum ama bunda hafif ağladı sadece. O şekilde tuttturup oturdum emdi çok şükür Allahıma. Dünden beri yastaydım. Artık ağlayacak diye emzirmek bile gelmiyordu içimden. Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah bir daha böyle olmaz. Çok sağol :)
(2,351 puan) tarafından
Rica ederm cnm sevindim. Masallh subhanaallh ins birakmaz  bi sure yine bole agliyarak tutar bi sure sonra gecer iyice aglamasi canm hafi gozun aydin
(369 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah. Allah razı olsun :)
(2,351 puan) tarafından
Cumlemizden ins :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Meleniko (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 439 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Elfidaa (40 puan) tarafından soruldu

374,566 soru

11,202,413 cevap

34,499 kullanıcı

...