0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Kızlar benim kiz 4.aydan sonra meme reddi yapmıştı şu üzerinden çok geçti 19 aylik oldu ama sorum şu benim gibi ilk bebeğinde yaşayıpta 2.bebeği emen var mi?

gerçekten ileri de bi bebeğim daha olursa emzirmek çok istiyorum meme bağımlısı olsun istiyorum hala o konu beni cok üzer..

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilk bebegim ve emmedi hic sagarak 1 ay kadar belki verdim belki vermedim 1 ay bile degil tam. Vicdan azabi cekiyorum resmen baskasi yanimda emzirince icim icimi yiyo cok uzuluyorum insallah ikinci bebegim emer. 
(1,084 puan) tarafından
Benim bebeğim de tutmuyor 10 günlük çok üzülüyorum sağıp veriyorum 2 marka göğüs ucu aldık onu da almıyor çekmiyor sütü ağzına alıyor sadece sonda suratını ekşitip bırakıyor
tarafından
Insallah ikinci bebegim emer ya ama bu seferde ikinci emince ilk bebegime daha cok uzulcem hakkkni yemisim gibi bi turlu bu duyguyu atamiyorum icimden. Aklima geldikce vicdanim sizliyo cok uzuluyorum
(1,084 puan) tarafından
Benim ilk bebeğim sanki benim değil gibi beni sevmiyor gibi hissediyorum emse keşke
tarafından
Aynen oyle valla :(
(7,126 puan) tarafından
Kızlar rızık Allah'tan nasipse gelir şamdan yemenden nasip değilse ne gelir elden demişler o yüzden suçu kendinizde aramayın
-Reklam-
0 oy
(395 puan) tarafından
Benimki emmedi ama diş yüzündenmiş 4 ayında dişi çıktı ama ben emmeyince kucağıma aldım gezdire gezdire verdim zorla zorla hiç vazgeçmedim 
0 oy
(270 puan) tarafından
İlk bebeğim 3 aydan sonra red etti çok üzüldüm bari ikinciyi emzireyim dedim oda 6 ay zorla emdi sağdım verdim falan en fazla 6 ay götürebildim red etti şimdi 40 gün oldu üçüncü oldu nolcak bilmiyorum.
0 oy
tarafından
Arkadaşımın oğlu emmedi. Ama kızı emdi çok şükür. Pes.etme her çocukta meme reddi oluyor zorlayınca alışıyorlar. Bizde çok yaşadık kucağımda ayakta turlayarak emzirdim o şekilde bağımlı oldu şükür 
0 oy
tarafından
Her bebek farklıdır canım kızın emmedi diye ikinci bebeğin de emmez demek değil bu 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Arkadaşın ilk bebeği emmedi asla ikinci sadece sütle 8 aylık oldu doktor ek gıdaya bile geç başlattı. Benimki zaten doğduğu gün reddetti. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Meleniko (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,997 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤️Bir petek annesi❤️ (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 439 göst.
7 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Elfidaa (40 puan) tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı

...