+2 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (297 puan) tarafından
İnstagram kapandığından beri herkes boşluğa düşmüş herkesin dilinde bende bazı yararlı sayfaları takip ediyordum baya güzel tarifler falan öğrenmiştim evet üzüldüm tiktok varken instagramın kapatılmasına haksız kazanç sağlayan saçma sapan paylaşımlar yapan kendini bişey sanan fenomenler hariç sma lı bebekler baya sesini duyuruyordu köy ürünleri satan sayfalar vardı birinden alışveriş bile yapmıştım hatta ama instagram olmadan önce de gayet mutlu değil miydik ya birbirimize blutut mu ne yazamadım :D kızılötesiyle şarkılar attığımız zamanlar güzel değil miydi bu kadar birbiriyle gösteriş yarışına giren yoktu sanki o günlere döndüm iki gündür sizede öyle oldu mu eskilere döndük gibi sanki her anlamda öyle olsa ne corona belası ne savaşlar ne mülteci sorunu vardı mutlu mesut yaşıyorduk 2009 dan sonra bişey oldu ya. Şimdi instagram kapanınca o günler aklıma geldi bi farklı hissettim :)) 

20 Cevaplar

+5 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim için fazla değişen bir şey olmadı. Ama YouTube kapansa herhalde elim kolum bağlanmış gibi hissederdim :) 
(9,161 puan) tarafından
bir dönem YouTubeda kapalıydı iki sene falan kapalı kaldı
(2,007 puan) tarafından
Benim içinde aynısı geçerli:))
-Reklam-
+2 oy
(1,459 puan) tarafından

Ben genelde TV izledigim için pek sorun olmadı ama arada girip akrabalar ne atmış diye bakıyordum :D

+2 oy
(12,372 puan) tarafından

Eskiden İnternet mi biliyorduk babamız işten gelecek de sırayla yılan oyunu oynayacaktır telefonundan. Saçma sapan melodiler cikaracaktik ohooo :)

0 oy
(19,617 puan) tarafından
Sende baya eskiye gittin bacım :D
(297 puan) tarafından
Niye kız benim en mutlu olduğum zamanlardı ya da artık büyüdük dertler de büyüdü o yüzden o kadar mutlu değiliz :))
(19,617 puan) tarafından
:))) mutluyduk tabi canım
0 oy
(1,095 puan) tarafından
Hayatımda çok bir şey değişmedi benim hshaha
(297 puan) tarafından
Ya bende öyle zaten çocuklardan fazla vakit bulamıyordum ama bi tarif aradığım zaman mesela direk instaya bakıyodum çocukları oyalamak için etkinlikler buluyorum artık youtube a bakıaz :D
0 oy
(232 puan) tarafından
Instagramda sayfam var satis yapiyorum benim icin pek iyi olmadi ama hayirlisi olsun diyelim 
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Anamm ne ınstagram mış yaa ☺kullanmadığım için hiç sıkıntı olmadı boşluğa da düşmem bır uygulama yüzünden ben hala eskilerdeyım ☺ahh eski günler 2009 zamanları :(
0 oy
(9,161 puan) tarafından
sene 2007 facebook siye bir şey varmış dşye duymuştum, üye oldum ne olduğunu anlamadan :p iki seneye kalmadı. twitter, instagram derken hayatın parçası oldu. insanın eli gidiyor ama yokluğuna d alışıyorsun :) 
(9,161 puan) tarafından
ha alışmasak daha iyi. sansüre hayır
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Bu yaşıma geldim Hiç bir zaman kullanmadım vallahi o yüzden nasil bir şey bilmiyorum ☺
0 oy
(600 puan) tarafından
Ben en son ergenlik döneminde kullanmıştım 10 senedir bu hiçbir sosyal medya platformu kullanmıyorum beni hiç etkilemedi o nedenle 
0 oy
(387 puan) tarafından
Yani ben zaten kullanmıyorum onsuz hayat daha güzel geliyor bana valla telefon bağımlılığını çok sevmem zaten ve insanlar sosyal medya yuzunden bence çok bozuluyor gösteriş özenti o kadar cogaldiki olan olmayan bütçesini zorlayan onlar yüzünden sosyal medya yuzunden millet evlenemiyor bile niye çünkü o tatile gitmiss o nisanda şunu yapmış kına yapmış onun yüzünden oda istiyo buda istiyor suda istiyor bütçeyi çok zorluyor bu sefer bence gerek yok böyle daha guzl mutluluk var insanlar birbirlerine gelip gitmeyi birlikte oturup sohbet etmeyi unuttular 
0 oy
(429 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın herşeyi 
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim için farklı birşey yok çünkü 2 senedir Instagram yok kafam da rahat çok merak edersem internetten bakıyorum.
0 oy
(3,961 puan) tarafından

Hiç sosyal medyamız olmadığı için hiç boşluk yaşamadık :Dbisey değişmedi yani bizde

0 oy
(74 puan) tarafından
Benim için değişen bir şey olmadı ama ihtiyaç için kullanan insanlar için üzüldüm yapacak birşey yok 
0 oy
(779 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim için bı eksiklik olmadı bzen eşimden bakardım Dr falan benim Dr vardı merak ediyordum bı kaç tanıdık öyle eşimede sabah sordum hiç merak etmiyorum aklımda yok bile  dedi eşim zaten pek takılmazdi şimdide bebiş var hiç ilgi alanı değil bende yotube kulaniyorum orda film falan izliyorum kaç aydır TV üst kataydi hamileydim sıkntliydi çıkıp izlemiyordum sonra bebiş oldu hiç cikmadim eşim geçen aşağı indirdi bide koltuk aldım aşağı TV izliyorum yotubede aklıma gelmiyor bu aralar TV izlerken aklıma birşey takılsa bakarım  o kdar yoksa yotubda izliyordum yotube bence iyi bide bu uygulamayı kesff etim gercekden yararlı seyelr bilgi edinyoruz bilmedgmizi bebişim durunca burya bakarım öyle :) haklsıňız bende 2009 dönemelri çok cock özlüyorum orta okulumun bitigi dönem arkadaşımla bazen konşurum o analri canaldiriz şimdi o şeyde eser yok neler neler değişti eşime.bazen analatrim eşimde köy hayatı seven biri yaşamamış hiç analtyon ne güzel günlerimiş diyor bide köyde biz oturduk akşam annem bize hep masal anlatırdı arkdasim kardeşim falan gündüzde bizm mahale kadınları topalsir pikniğe ormana giderdik yada manatar yeslik vs toplmaya ikindi caymiz vardı ateşte inek gelme vakitleri yani çok şey gunmuz çok gzuel geçerdi dertsiz tasasız tuşlu telfonlr yeni keşf edilyordu Samsung Nokia tlfonun dönemelrimiz ama biz kulanmazdik buyuklerin sadce iletişim için kulanip camin bı kenarında duran o telfonlr:(:(:(anılar canaldi gene ben benden gitim:)

0 oy
(8,825 puan) tarafından
Ben 4 senedir kullanmiyorum zaten 
0 oy
(16,019 puan) tarafından
İnşallah imstagram açılmaz ve tiktok ta kapanır ülkece rahat ederiz 
0 oy
(2,725 puan) tarafından

Radyodan arkası yarın dinliyorduk :D internet bilgisayar yoktu. O günlerin tadı başkaydı 

0 oy
(1,161 puan) tarafından

Valla benim bazı arkadaşlar anlık atardı sona almıştım keşke kapansa derdim kapandı :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 321 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Manas (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 395 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 391 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,032 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

395,415 soru

11,828,381 cevap

35,899 kullanıcı

...