+1 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
kizlar bu yil düzce akçakoca..ya tatile gittik küçük bi ilce kasaba gibi o kadar guzeldiki sahilde cok az insan vardi hersey cok ucuzdu orada yasayanlar cok sanşlı

56 Cevaplar

0 oy
(1,303 puan) tarafından
Anammm valla bizde Allah nasip ederse. Cuma günü Hatay'dan yola çıkacağız. Düzce Akçakocaya. Eşimin arkadaşı var illa gelin diyordu kısmet bu zamana inşallah 

Hava soğuk mu oralarda. Arkadaşında kalacağız ama otel gibi yerler ne kadar acaba . Yük olmak istemiyorum kimseye. Gezilecek yerler neresi ve bol yeşillik mi her yer 
-Reklam-
0 oy
(1,782 puan) tarafından

Eşimi bekliyodum canim carsamba gelecek haftasonu gole gidecez günü birlik tatil sayılmaz ama şu ekonomiyle de tatilimiz ancak böyle oluyor:D

0 oy
(886 puan) tarafından

Bizde balkona çıktık:D tabi sıcağı görünce içeri kaçıp klima altında tatilimizi yaptık. :D

0 oy
(572 puan) tarafından
Anamin evi :)Kaynanamin köyü elhamdülillah:)
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Bizde bu sene ordu trabzon Rize yaptık trabzon biraz pahalı geldi sahsen
0 oy
(14,095 puan) tarafından
Halam.orda evet guzeldir oralar bu izinde baya gezdik tatile de.bodruma kactik
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Pek tatil sayılmaz ama 15 gün sonra çocuklarla Sakarya Adapazarına gideceğim inşallah kuzenimin düğünü var ☺️
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Henüz tatile çıkmadık. Eylülde çıkıcaz. Genelde sabit yerde durmayı sevmiyoruz. Rota belirleyip şehir şehir dolaşıyoruz. Her gittiğimiz yerde 1 gün boyunca turistik yerleri dolaşıyoruz konaklıyoruz. Ertesi günde şehir değiştirmeden önce dolaşamadığımız yerleri gezip başka şehire geçiyoruz.
0 oy
(544 puan) tarafından
Benim tatil yerim 4+1 di mutfağı pek beğenmedim sürekli yemek yap bulaşık yıka günlük duşa giriyorum her gün tuvalet banyo yıkamaktan sıkıldım artı olarak da çok büyük balkonu var günde üç kez temizliyorum çocuklar sürekli birşeyler döküyor ek olarak da kaynana kayınbaba var canım Evim:))))))))
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Ben tatil. Bölgesinde yaşadığım için annemin yazlıkta 1 saat uzaklıkta bana değişen bişi olmadı aksine sıkılıyorum içinde olduğum için bende büyükşehire gitmek istiyorum küçük bir ilçedeyim devlet hastanesinde dr bile yok
0 oy
(4,726 puan) tarafından
Nasip olursa yarın Antalya’ya yola çıkıyoruz kaş fetiye yapıp geleceğiz
0 oy
(135 puan) tarafından

Akçakoca’ya ablamlar gitmişti birkaç sene önce ve çok memnun kalmışlardı. Tam böyle emekli yeri kafa dinlemelik. Ki ben de çok severim sessiz sakin yerlere bayılırım :)

Biz Alanya’ya gittik ama hiç memnun kalmadık otelimizden, 2 gün zor sabrettik nem ve sıcağa  

0 oy
(17,824 puan) tarafından
Orayı ben de çok merak ediyorum. Birkaç fotosunu görmüştüm. 
0 oy
(712 puan) tarafından
Bodrum:)) evin bodrumu;))
0 oy
(1,805 puan) tarafından

Kocamın dizinin dibi :D

0 oy
(15,641 puan) tarafından
Eşimin köyü :(
0 oy
(537 puan) tarafından
Bende evdeydim bu sene
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Köy köy köy ölene kadar da burdayim herhalde adım atacak başka yerim yok keşke kış gelse de millet bı eve kapansa yeter artık iyice sinirlerim zıplıyor 
0 oy
tarafından

Köye köye davara davaraaaa....:)

Daha çikmadik ufak kaçamaklar yaptık. Deniz bana 10 dk zaten kamp kurduk 2 3 gün. Nasipse Ağustosun 15 i gibi planlıyoruz 

0 oy
(652 puan) tarafından
Bugün Tekirdağ dan döndük, çok sevdik hem sakin hem emekli yeri gibi değil hem yakın hem fiyatlar uygun. Kısmet olursa bir gün yerleşmeyi düşündük hatta

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 620 göst.
27 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 287 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Muallime3455 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 156 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,428 puan) tarafından soruldu

399,382 soru

11,946,357 cevap

36,101 kullanıcı

...