0 oy
355 göst.
önce Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Bugün doğum günüm ve eşimin maaş günü dışarı cikcam dedi anladim supriz yapacak laf attı falan şakalaştı keyifle gitti babannemdeydik oda anlamis sonra kızım durmadi baya huzursz aradimki nerdesin eve geçelim durmuyor diye karakoldayim dolandirildik dedi neye ugradimi sasrdm linke tiklamis maaş full gitms soğuk su iç yani bilgisayar üstünden olmuş ve birşey yapılamıyor sabahtir nasıl kötü agladi resmen nezman dogrulsqm bişey çıkıyor senide hep strese sokuyorum borç yeni bitmişti şimdi kira faturalar herşey kaldı telefonunu satacak bir işimiz yolunda gitmiyor ya

10 Cevaplar

0 oy
önce (142 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun ya. Rabb'im yedirmesin onlara da...
önce (383 puan) tarafından
Aminn canim benim
-Reklam-
0 oy
önce (1,499 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Çok.kotu olmus cidden. Kurtarma şansı yok mu? Polisler ne diyor
Yok canım telefon üstünden olsa bir nebzede ama bu bilgisayardan hackerlemisler hesabini
0 oy
önce (272 puan) tarafından
Vardır bır hayır inşallah 
Hayrolsun evet kaç gündür ankiyesete yaşıyorum sanki daralip ağladım durduk yere bugünde bu çıktı Allah beterinden korusun
0 oy
önce (89 puan) tarafından
Bende bir şey arkadaşa da oldu, 58 bin maaşı tık diye gitti. Ne yaptı etti aldı bankadan.
Keşke alabilsek kira faturalar ztn adam tek çalışıyor bidahaki ay eltimin sünnet var altın alincak iki tane kira olcak iki tane şimdi Allah buyuk
0 oy
önce (540 puan) tarafından

Ayy çok uzuldum canim benim ya allah yedirmesin onlara

Nasil bir linkmis acaba 

Uykuluydum diyor zaten canim oyun falan oynuyor telde onalrinda çok geliyor geçen banada geldi tiklamadim sonra 2 saat mesaj geldi dolandirilqrdan geleceğine dair
0 oy
önce (1,908 puan) tarafından
Zehir zıkkım olsun onlarla, geçmiş olsun canım 
Aminn canim kızımın rızkı gitti kiram faturam haram olsun
0 oy
önce (1,660 puan) tarafından
Cok üzüldüm canım benim geçmiş olsun 
Çok sağol canım bnm Allah razı olsun
0 oy
önce (5,175 puan) tarafından
2021de 63bin bir tik la gitti ne yaptik ne ettik alamadik gecmis olsun canm
Ay allahindan bulsunlar ne duruma soktular çok sağol canim
0 oy
önce (1,304 puan) tarafından
Çok üzücü eşiminde çalıştığı yerden birinin üzerinden 250 bin çekilmiş 15 ay vadeli oda bir link gelmiş onu tıklamış ödemek zorunda kaldı banka borcunu bu konu hakkında bir şey yapılamıyor maalesef yapanın yanına kâr kalıyor 
Evet canım eşim tek çalışıyor zatn aldığı 21bin falan ödemesi vardı sünnet var onumzdeki ay altın yapilcak kira fatura herşey kaldı şimdi mecbur telefonunu satcak sabah eskisi var onu kullancak
0 oy
önce tarafından
Çok geçmiş olsun canm. rabbim beter etsin o parayı zehir zıkkım etsin inşallah onlara
Aminn canimm inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 309 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
0 oy
11 cevap 163 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dilekk (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy