0 oy
447 göst.
önce Diğer kategorisinde (750 puan) tarafından

Nasıl saftiriğim ki bi gram kin yok içimde şunu söyledi bak unutma diyorum 1 saat sonra unutuyorum eşimle de iki gündür küstüm bugün içimden öyle düşünürken arkadaş biz niye kavga etmiştik dedim kendi kendime düşündüm düşündüm yok valla bende mi bisey var sizde de mi böyle oluyor 

Akşam da özür diledi bu arada bi gezintiye çıkardı buzlar biraz olsun eridi :)

27 Cevaplar

+2 oy
önce (403 puan) tarafından
Bu ben ☺️ tartışıyoruz küsüyorum ne için küstüğü mü unutuyorum .
-Reklam-
+2 oy
önce (695 puan) tarafından

Asla unutmam :D başına kakar dururum :D 15 gün önce kadın hastalıklarından ameliyat oldum beni cikarirlarken yokmuş o hemşire benim herifi arıyormus aşağıya sigara içmeye gitmiş stresten hala söylüyorum zıkkım iç geç mi kaldın :D:D

+1 oy
önce (7,272 puan) tarafından

Herseyi ***** gibi unutan bennnn 5 sene önce neye kavga ettiğimizi unutmayan kocam 

Ona göre ben kurnaz o saf ama :D

önce (750 puan) tarafından
Ay vallahi ya önemli şeyler dışında her şeyi unutuyorum eşimse tam tersi her lafı kulağında taşır resmen şu zaman bunu dedin diye bu yüzden kindar birisidir benim eşim
önce (7,272 puan) tarafından
Kindar demeyelimde aklında tutuyor yani ve bu çok kötü birsey bence
Aynen öyle desek daha iyi
+1 oy
önce (581 puan) tarafından

Unutmam aynı şeyden 1 yıl sonra bile kavga çıkarırım :D

Önemli seyleri unutmam ama eften püften şeyler olunca gerçekten unutuyorum konu nerden nereye geliyor aslında çok normal de neyse
önce (581 puan) tarafından
Çoğu sebebi eşimdşr bizde kavgaların o yüzden unutmam ben
+1 oy
önce (18 puan) tarafından
Ben 6 yaşımdan bu yana bişey unutmuyorum yaşım 27 bu arada :) kadınlar unutmaz pek bildiğim.. Burcunuz ne merak ettim
Aynen öyle. Ama daha basit olayları çevreyi de hatırlıyorum. . Sağlam bir hafızam var sanırım bundan mutsuz oluyorum. Durduk yere geçmişteki bi olayı hatırlıyorum bidaha sinirleniyorum, üzülüyorum duygulanıyorum...
önce (2,623 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun senin burcun ne
Post sahibiyim abim hep der küçükken şunu yapardık bunu yapardık ama bende yok ben sıfır ama aklımda kazınan anılar da saymakla bitmez o ayrı

Burcum Kova pek umursamaz oluyoruz biz ondan dinlemiyorum bile çoğu şeyi bekli de ondan olabilir
Annemde kova burcu, takmaz kocayı kafaya. :D ben boğa burcuyum. Unutmam affetmem kolay kolay kimseyi
Bende kovayım. Yerine göre bende :)
+1 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Ben tartışma sırasında artık ne kadar çok konuşuyorsam, söylediklerimi unutuyorum. Eşim böyle dedin diyor hayır demedim diyorum. Düşünüyorum en son aaa evet dedim diyorum. Ama neden kavga ettiğimizi unutmam.
+1 oy
önce (475 puan) tarafından
Ayy sen benmisin acaba akşam küsüyorum sabah neye küstüğümü unutuyorum ama kırgınlığı var içimde şimdi küsüm mesala sinirimden uyuyamadım bu saate kadarda zaten ama kafamda canlandınıyorum bu sefer geri adım atmicam konuştuğunda pat pat vurucam yüzüne yersiz hadsiz bi şaka yaptı kendince ama görür o çok zoruma gitti konuşmicam 
Aynen ya böyle diyorum hatta süründürucem falan ama düşününce kavga neydi yok
+1 oy
önce (269 puan) tarafından
Yok canım ben unutmam kim olursa olsun 5 yıl önce söylediği lafı bile hatırlarım maalesef hafızam bu konuda kuvvetli 
+1 oy
önce (92 puan) tarafından
Balık burcuyum ama unutmam neye küstük bana ne dedi kaç senede geçse unutmam seneler sonra bile böyle dediydin derim :)) başka birşeyleri unuturum ama isim heleke yeni tanıdığım bı insanın simasini bı daha görsem tanimam bı iki hafta sonra :( :)
önce (269 puan) tarafından
Bende balık burcuyum aynısı eşim bile diyo sen hatırlıyorsan doğrudur :))
önce (92 puan) tarafından
❤️♥️♥️:⁠-⁠)
+1 oy
önce (1,848 puan) tarafından
off sorma ya b12 eksikliğim sağolsun küsüp gidiyorum bir iki saat sonra gel konuşalım diyo tek bisey gelmiyor aklıma mecbur barışıyorum 
+1 oy
önce (395 puan) tarafından
Ay valla eşim unuttur bende unuturum ama eğer çok kötü bir olay olduysa asla unutmam ve kin tutarım oda bunu bilir
+1 oy
önce (9,412 puan) tarafından
Ne kavgayı unuturum ne de kavga anında söylediklerini :D
+1 oy
önce (2,370 puan) tarafından
Fırsat kalmiyor ki unutmaya hemen gelip özür diler kuş duramiyor bu adam hiç bir şey yokmuş gibi davranır 
+1 oy
önce (2,601 puan) tarafından
Ben degil herif unutur ben surat asarım oda şey der ben naptim söyle hatırlamıyorum der 
+1 oy

Karıları kandırmaya ne var:Dama benimki kavga edince benden çok trip atıyo. Sonra tekrar yanıma gelmiyor olayı sonuçlandırmıyoruz diye kızıyorum :woot:

+1 oy
önce (116 puan) tarafından
Asla unutmam ama ölümlü dünya olduğu gelir aklıma birimizden birine bişiy olsa vijdan azabı çekeriz düşüncesiyle boşveririm onada empoze ettim oda aynını yapıyor 
+1 oy
önce (13,632 puan) tarafından

Senin durum enteresan 2 gün konuşmadık diyorsun 2 gün iyi sabretmişin ve sonra bir anda niye kavga ettik diyorsun 2 gün konuşmamanın kavgası büyük olur :)

Ben kolay kolay affeden birisi değilim içim sogumuyor söylediği her lafa alınırım hepsi benim için büyük meseledir özür dilemediği sürece de konuşmam
+1 oy
önce (45 puan) tarafından
Kız ben bazen küstüğümü unutuyorum niye küstügümü geçtim 
Ahahah o kadar daha olmadim ilerde o da olur
önce (45 puan) tarafından
Kız cidden öyle arıyor konuşuyoz sonra aklıma geliyor
+1 oy
önce (466 puan) tarafından
Bende aynıyım bazen eşime kızıp trip atacağım unutuyorum .Sonra eşime mesaj,atıyorum ben sana neden trip atacaktım hatırlat diye oda hatırlatır sagolsun:))sonra baktım ki barismisiz:)
Barışmaya vesile bosver iyi olur
önce (466 puan) tarafından
Zaten küs kalmayız hiç:)
+1 oy
önce (1,545 puan) tarafından
B12 eksikliği var bende bende unutuyorum bazen sjsjs
İlaç kullanıyorum zaten belki de ondan

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 272 göst.