0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Kızlar devlete gittim 28 haftaya kadar tahlillerimi herşeyimi yaptırdım şimdi 28 haftalıkken  özel doktora geçicem dogumuda orda yapmak için bişey derlermi bana acaba olur dimi böyle bosuna para vermek istemedim tahlillere 

7 Cevaplar

0 oy
(5,396 puan) tarafından
Yoooo hiç bişey diyemez kendi hür iraden ve tercihin 
(252 puan) tarafından
Tamam canım sagol diyen var denildi ondan cekindim
(5,396 puan) tarafından
Yok cnm bn 9 aya kdr devlete gttim doğumu özelde yaptım bişey diyen olmadı sonuçta parasıyla yani
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
hiçbirşey demezler ama o saatten sonra özele pat diye nasıl güveneceksin? ben özel hastanelerden çok çekiniyorum. tıp fakültesinde prof. ilk tercihim hem devlet hem de uzman diye
(252 puan) tarafından
Zorunlu sezeryanım zaten canım ilk cocugum sezeryan yapıcagı bi ameliyat ben devletteki yorumları görünce tırstım ya:(
(410 puan) tarafından
benim de sezeryan oldu. riskli gebelik, riskli ve erken doğumdu. özelden korktuğum için tıpa gittim ve evet devlete ben de gitmedim zaten onlar beni kabul etmediler riskli diye de kabul etseler de ben gitmezdim zaten.
özelde de mesela yenidoğan yoğun bakımda gereksiz yere uzun tutuyorlar çocuğu sgk dan daha çok para almak için. bu bildiğim gördüğüm şey. daha görmediğimiz neler yapıyorlar kim bilir para için. ben çekiniyorum açıkçası
0 oy
(205 puan) tarafından
Özelden devlete gittimmi onlar sıkıntı yapıyor bana hatta özelde doğursaydın demişti gebe ama devletten özele gittinmi öyle birşey olmuyor
0 oy
(684 puan) tarafından
Bende 27 haftalıga kadar özele gittim şimdi devlette geciş yaptım ama doktor sordu ilkmi geliyon diye daha önce nerede takip edildin birkac soru sordu 
0 oy
(17,824 puan) tarafından
Ben 33 haftadan sonra gittim iki doğumda da. Hickimse de niye geldin demedi. Aksine gayet de iyi karşılandım. Doğumumu da iki seferde de aynı doktorda yaptım 
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Özelden devlete geçsem devlet söylenirde özel bir şey demez
0 oy
(3,118 puan) tarafından
Yoo bişey demezler ben 20 haftalıkken geçmiştim özele 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 281 göst.
0 oy
11 cevap 418 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,157 puan) tarafından soruldu

399,382 soru

11,946,358 cevap

36,101 kullanıcı

...